CZK

Záruka od ICOOLA: vše, co potřebujete vědět o záručním servisu

V první řadě bychom Vám chtěli moc PODĚKOVAT, že jste si vybrali jednu z nejlepších společností v oblasti servisu a prodeje originálních zařízení Apple v České republice. Na všechna naše zařízení poskytujeme záruční list po dobu 12 měsíců, protože jsme si jisti, že bude dlouho fungovat.

Závady, na které se záruka nevztahuje:
 

  • Pokud k závadě zařízení došlo neopatrným zacházením, nesprávným používáním, nebo v rozporu s podmínkami a pravidly provozu.
  • Pokud jsou závady zařízení způsobeny vniknutím cizích předmětů. Nebo v případě přímého působení mechanických sil nebo pod vlivem chemických, tepelných nebo fyzikálních vlivů;
  • Pokud jsou závady zařízení způsobeny kontaktováním jiného servisního střediska nebo pokusem o otevření zařízení svépomoci
  • Přítomnost mechanického nebo tepelného poškození zařízení nebo jeho součástí: (škrábance, promáčkliny, praskliny);
  • Absence nebo poškození zařízení se speciálním označením (sériové číslo, název modelu atd.);
  • Škody jsou způsobeny přírodními katastrofami nebo jinými faktory domácnosti;
  • Poškození způsobené vnějšími faktory, nesprávným připojením ke zdroji napájení nebo jinými případy.


Záruka ICOOLA se nevztahuje na příslušenství a baterii. Je důležité upřesnit, že na nabíječku a baterie se nevztahuje záruční výměna, všechny zařízená procházejí před odesláním zákazníkovi 3-úrovňovým kontrolním systémem, který zabraňuje selhání. Dost často zákazníci nabíjejí zařízení v autě, vlaku apod., ignorujíc pravidla provozu a v takových případech není porucha baterie naší vinou.

Prodávající se zříká odpovědnosti (tzn. nehradí náhradu) za případné poškození zařízení lidmi, domácími zvířaty, pokud ke škodě došlo při nedodržení pravidel používání.

Vždy Vám  rádi vyjdeme vstříc a chápeme, že chcete nakupovat kvalitní vybavení. Ať se stane s vaším zařízením cokoli, kontaktujte nás a my se s Vámi domluvíme na dalším postupu. Pokud je závada způsobena naši vinou, samozřejmě bude vyřízena zdarma.

Společnost ICOOLA se především stará o to, abyste byli s obdrženým smartphonem spokojeni a největším poděkováním od Vás bude doporučení našeho internetového obchodu a servisního střediska vašim příbuzným a známým.