CZK

Informace o doručení a platbě

Jakmile budete chtít zakoupit jeden z našich produktů, bude vás co nejdříve kontaktovat náš manažer, který vám poradí a řekne vám všechny podrobnosti o nákupu.
 

Zboží je odesláno ve stejný den po provedení objednávky (do 18:00). Všechny naše telefony jsou testovány na kvalitu a jsou originální technologií. Pokud chcete zjistit, zda je smartphone originální, zadejte kombinaci čísel * #06#, nebo v. nastavení telefonu rozklikněte záložku "základní nastavení" a zvolte "o zařízení". Toto menu obsahuje informace o vašem IMEI. Po zadání tohoto digitálního kódu na oficiálních stránkách společnosti Apple, zjistite, zda je Vaše zařízení originální.
 

Technologie Apple se vyznačuje vysokou kvalitou, odolností a tím, že je dokonalá nejen zvenčí, ale i uvnitř. Všimněte si, že i iPhony vydané v roce 2016 stále fungují perfektně. Pohodlné ovládání zařízení jednou rukou, nejrychlejší zpracování všech procesů, které tohle  zařízení dokáže provést, z něj v každém případě dělá nepostradatelného pomocníka. Objednáním iPhonu na ICOOLA získáte nejen telefon, ale kvalitní a originální vlajkovou loď světoznámé společnosti Apple.
 

Každý den zlepšujeme naše služby a snažíme se o dokonalost, protože si našich zákazníků vážíme a chceme, abyste dostávali nejlepší produkty v ČR za nejnižší ceny.