CZK

Způspb nákupu a další informace

Na našem webu si můžete koupit iPhone několika způsoby: první způsob je zavolat na číslo na webu a kontaktovat našeho manažera. Všechny podrobnosti Vám sdělí telefonicky a po domluvě Vám bude moci zaslat telefon na kterékoliv místo v České republice.

Další možností, jak si produkt objednat na našich stránkách. Přejděte do sekce iPhone a vyberte model telefonu, který se vám nejvíce líbí. Poté zvolte velikost paměti a barvu modelu. Po provedení výběru klikněte na „Koupit“. Ještě jednou se ujistěte, že jste vybrali model, který si opravdu chcete koupit, a klikněte na tlačítko „Potvrdit objednávku“. V okně, které se otevře, je potřeba vyplnit všechny údaje pro odeslání objednávky.

Na všechna naše zařízení poskytujeme záruku 12 měsíců, takže si můžete být jisti, že vaše zařízení bude fungovat velmi dlouho. Na našich zákaznících nám opravdu záleží proto zasíláme pouze vysoce kvalitní a originální zařízení Apple. Nákupem iPhonu od nás získáte dokonalého pomocníka v každodenním životě.

Můžete si vybrat dva způsoby platby na webu ICOOLA:
 

  • Platit přes PayPal (v takovém případě bude doprava zdarma);
  • Zaplatit přímo při převzetí. Prohlédnete si svůj ideální produkt a zaplatite dobírkou prostřednictvím poštovní služby DPD.


Nutno podotknout, že ICOOLA prodává pouze repasované iPhony v perfektním stavu.Pokud Vám zakoupené zařízení nebude vyhovovat, máte právo ho vrátit bez udání důvodu, a to do 14 dnů od data převzetí zboží.


Naši produkci zasíláme po celém území Evropské unie. Každý den se snažíme být nejlepší ve všech oblastech našeho podnikání, protože se chceme stát společností, která bude jedním z předních prodejců iPhonů v České republice. Před odesláním vašeho smartphonu pro vás máme tříúrovňový test funkčnosti zařízení, takže vždy dostanete to, co prostě nemůžete odmítnout: kvalitu produktu, jeho funkčnost a originalitu na nejvyšší úrovni.