CZK

Proč právě my a co Vám nabízí internetový obchod ICOOLA?

ICOOLA je první renew společnost v České republice a jeden z lídrů v servisu a prodeji repasovaných iPhonů. Každý den obnovujeme elektroniku a snižujeme množství elektronického odpadu, který by měl být vyhozen. Zde si můžete zakoupit originální repasované zařízení s 1 roční zárukou zdarma.

Dnes existuje jen velmi málo společností, které prodávají vysoce kvalitní originální zařízení Apple za přijatelné ceny. Zeptejte se sami sebe, chcete, aby Váš iPhone fungoval, dokud Vás jeho používání prostě neomrzí? Pokud chcete, naše produkty jsou právě pro Vás. Naše smartphony se prodávají pouze v perfektním stavu, s výdrží baterie více než 87%.

Garantujeme Vám, že od společnosti Apple dostanete kvalitní a originální smartphone. Naše servisní středisko také poskytuje jednoletou záruku na všechny produkty, protože jsme si jisti, že tyto produkty jsou vysoce kvalitní a budou přesně fungovat opravdu dlouhou dobu.
 

Jak nás kontaktovat?

Nákup můžete provést v online nabídce na webu nebo na telefonních číslech uvedených na našich stránkách.
 

V čem se lišíme od ostatních internetových obchodů?

Poskytujeme pouze originální kvalitu a bezplatnou záruku 1 rok. Navíc máme nejnižší ceny a nejrychlejší dodání. Po objednání produktu na webu vám jej naši pracovníci ještě tentýž den odešlou. ICOOLA je také oficiální a otevřená. Naše smartphony byly testovány servisním střediskem z hlediska kvality a originality, protože usilujeme o dokonalost. ICOOLA úspěšně působí na trhu již více než 8 let a za tuto dobu jsme dokázali uspokojit několik tisíc zákazníků kvalitním smartphonem. Máme tým více než 40 zaměstnanců, kterým záleží na tom, abyste svůj iPhone dostali v perfektním stavu a byli spokojeni na 101%  Dosáhnout této úrovně není jednoduché, proto budujeme tým profesionálních lidí, kterým záleží především na jejich zákaznících. 
 

ICOOLA zasadí strom za každý prodaný telefon

Kromě prodeje kvalitních smartphonů Apple a oprav telefonů se zavazujeme že, za každý prodaný iPhone zasadíme strom, protože věříme, že naše příroda potřebuje ochranu a obnovu. Každoročně naši planetu znečišťují stovky tisíc kilogramů odpadků po celém světě, včetně použitých telefonů. Jako služba, která obnovuje zařízení, chápeme svou odpovědnost v této oblasti a kromě snižování elektronického odpadu usilujeme o ekologizaci naší planety. Děkujeme, že jste si vybrali ICOOLA.