CZK

Business (7500 Kč - 17 500 Kč)

phrases.titleReview Business (7500 Kč - 17 500 Kč)

Celkové hodnocení

0

0 reviews.estimates

Nejlevnější telefony od 7500 do 15 000 Kč

Pokud si kupujete smartphone, pro osobní účely můžete potřebovat pouze několik funkcí, ale uživatel, který smarthphone užívá k firemmnim účelům může vyžadovat úplně jinou sadu funkcí. Zařízená bude muset fungovat dlouhou dobu bez nabíjení, poskytovat všestrannost v aplikacích, které používáte, být zcela bezpečný a bezpečně ukládat svá data a mít dostatečně velkou obrazovku, aby se s ním pohodlně pracovalo. Nejlepší smartphony potřebují maximální funkčnost a tu také musí poskytovat dlouhodobě, a to nejen při prvním vybalení z krabice. Všechny by měly být více než schopné spouštět nejnovější obchodní aplikace pro Android a také aplikace pro iPad/iPhone pro iOS, případně vše od aplikací PDF po služby ochrany osobních údajů.

Základní funkce jako surfování na internetu, chatování s přáteli a rodinou nebo používání sociálních sítí uspokojí i nejstarší model smartphonu. Pokud vás však vaše práce nebo koníček vyzve, abyste od zařízení požadovali vysokou rychlost procesoru, výkonný fotoaparát nebo možnost připojení k síti 5G, pak se výběr modelu zúží na  modely 2018–2020.

Smartphone business třídy bude vynikající investicí a nepostradatelným pomocníkem ve vaší práci - budete moci používat všechny potřebné funkce a užívat si hladkého provozu zařízení


 

7 601 Kč
6 480 Kč
7 464 Kč