CZK

OPRAVUJEME VŠE. OPRAVDU VŠECHNO

Icoola je jednou z nejlepších společností pro opravu i prodej repasovaných smartphonů. Výběrem iPhonu v našem internetovém obchodě získáte originální zařízení v perfektním stavu se zárukou na celý rok zdarma. V první řadě dbáme na to, abyste využívali kvalitní opravu a měli jistotu, že jste vybrali to nejlepší!

ICOOLA působí na trhu poměrně dlouho, přes devět let (z toho tři online). Společnost se staví jako renew company a zabývá se obnovou zařízení Apple.
Hlavní vizí společnosti je snižovat elektronický odpad ve světě pomocí obnovy a opětovným použitím elektroniky. Kromě služeb servisu si u nás můžete pořídit kvalitní repasovaný iPhone se zárukou na 1 rok zdarma. Zajímavý fakt - experti z ICOOLA.CZ si dali za úkol zasadit strom za každý iPhone, který byl u nich zakoupený.

Naše společnost má více než 40 předních specialistů, kteří si dokáží poradit s jakýmkoliv úkolem při restaurování telefonů a elektroniky a to co v nejkratším čase.
Jedná se tedy o vynikající služby, nejkvalitnější iPhony s 1-letou zárukou a specialisty, kteří pro Vás a Váš Iphone udělají jen to nejlepěí. Jsme bezesporu jedním z nejlepších obchodů s iphony a služebami pro zařízení Apple, a to jak podle recenzí na internetu, tak i podle kvality služeb, které poskytujeme!

Jaká je záruka na repasované telefony?

Jako společnost, která prodává repasované telefony, vám garantujeme, že dostanete 100% funkční zařízení, kteraé splňuje všechny standardy kvality a má:

  • Perfektní vnější stav;
  • Výkonni baterie s kapacitou více než 87%;
  • Záruku na 1 rok, která se vztahuje na všechny poruchy obnoveného telefonu, způsobené vinou výrobce;
  • Kompletní set.
     

Je důležité poznamenat, že telefon je restaurován výhradně s originálními náhradními díly a prošel až 3 úrovněmi testování, takže pravděpodobnost výskytu problému je snížena na nulu!

Naše vize

Urychlit globální přechod na ekonomiku s uzavřeným cyklem. Ostatně je známo, že průměrný spotřebitel mění telefon jednou za 2,5 roku. Je třeba také poznamenat, že 25% respondentů uvedlo, že používá dvě zařízení současně. Z těchto údajů je možné vypočítat objem trhu v rámci ročního obratu. Jen si představte - přibližně 28-30 milionů majitelů vlastní až 40 milionů zařízení. Repasované smartphony vám umožňují šetřit životní prostředí, proto si můžete být jisti, že jste se nepodíleli na vytváření škodlivých emisí a strašlivém ničení země pro těžbu vzácných prvků.

Podstata (princip) značky.

Icoola vám dává možnost pořídit si špičkový repasovaný smartphone, který se kromě ceny nijak neliší od nového. Cena je dramaticky nižší. Icoola poskytuje záruku, díky které je provoz repasovaného smartphonu ještě lepší než provoz nového Když si koupíte repasované zařízení za více než rozumnou cenu, přispíváte k ochraně životního prostředí, protože jste sie vyhnuli zničení planety kvůli těžbě lithia, vzácného prvku a vypouštění  škodlivých emisí do atmosféry kvůli výrobě nového smartphonu.