CZK

Repasované iPhone (Použité)

phrases.titleReview Repasované iPhone (Použité)

Celkové hodnocení

0

0 reviews.estimates

Proč stojí za to koupit použitý iPhone na webu ICOOLA?

 

Přátelé, Dnes vám chceme říci, že koupit použitý Iphone - je mnohem lepší než koupit nový smartphone Apple. Pořízení nového zařízení slavné Kalifornské značky Apple by mohlo výrazně zasáhnout kapsu řadového zastánce High-tech mobilních zařízení. Pokud nemáte značné finanční prostředky, a svůj vysněný smartphone přesto opravdu chcete, stojí za to koupit iPhone repasovaný v našem obchodě Apple.

 

Naše společnost ICOOLA nabízí velký výběr dostupných a kvalitních originálních použitých iPhonů. Nabízíme pouze zařízení, jejichž technický stav potvrdili naši odborníci a jejichž ideál je prostě na vrcholu. Navíc pokud jste si nás vybrali pro nákupu svého smartphonu, máte zaručeno, že za každý prodaný kus zařízení Apple vysadíme 1 strom.

 

Výhody, které získáte, pokud se rozhodnete koupit použitý Iphone?

 

Koupit použitý iPhone se zdá být mnoha úspěšným nápadem především kvůli podstatně nižším nákladům. A opravdu, úspora je někdy až 40% z ceny nového zařízení. Cena však není zdaleka jediným důvodem k nákupu použitého iPhonu. Takové řešení má ještě řadu výhod, o kterých né každý ví.

 

Výhody nákupu použité iPhone v našem obchodě Apple:

 

Použitý smartphone Apple vypadá obvykle stejně jako nový. Drobné oděrky vzadu na těle jsou možná taková nedokonalost, kterou lze snadno skrýt pomocí pouzdra. Obecně platí, že podle vnějších znaků vašeho aparátu Apple se neliší od nového modelu;

Většina iPhonů, které si můžete koupit v obchodě ICOOLA, byly většinou vystavované kousky,které se používaly velmi obezřetně.;

Všechny technické závady smartphonů Apple jsou v drtivé většině případů odhaleny během prvních několika hodin používání. To znamená, že prodej vadného použité zařízení je prostě nerentabilní pro pověst prodávajícího společnosti;

Použité iPhony lze často pořídit i se zárukou, stejně jako u nového přístroje. My poskytuje takovou záruku zdarma na 1 rok.
 

Po vyhodnocení takových zřejmých plusů, dokonce i fanoušci zcela nových iPhonů z oficiálních obchodů Apple, vážně přemýšlejí o myšlence nákupu použitého zařízení Apple.

 

Jaká je výbava?

 

Pokud jste si koupili telefon v Icoola, získáte řadu výhod. Každá sada obsahuje:

 

Nabíječku (USB kabel);

Záruční list po dobu 1 roku;

Originální značkovou krabici od ICOOLA;

Vizitka naší společnosti
 

Každý den obrovský tým s názvem ICOOLA pracuje na tom, abyste měli radost, že jste si u nás zakoupili zařízení, nebo využili služeb našeho servisu

 

Jak vybrat nejlepší iPhone?

 

Technika společnosti Apple se ve srovnání s ostatními výrobci vyznačuje výjimečnou spolehlivostí a vytrvalostí. V neposlední řadě díky tomu je iPhone, stejně jako ostatní přístroje značky, často několikrát přeprodán a dlouhodobě úspěšně využíván novými majiteli. Navíc není neobvyklé, že použity iPhone má lepší technické vlastnosti a rychlejší výkon než nový smartphone na platformě Android. 

 

Stává se, že vážně poškozená zařízení jsou opravována levnými neoriginálními díly, které se výrobci snaží prodat na sekundárním trhu. V tomto případě nemůže být řeč o spolehlivosti. Proto, pokud se rozhodnete koupit iPhone zánovní učiňte tak od osvědčených a renomovaných prodejců. Společnost ICOOLA se již více než 8 let těší důvěře nejen fanoušků Applu v České republice  ale i zákazníků z celé evropy. 

 

Operační systém iOS je to, co stojí za to koupit iPhone

 

Proč všichni uživatelé, kteří primárně volí kvalitu a trvanlivost volí Iphone? Odpověď je jednoduchá, protože tato zařízení běží na operačním systému iOS.

 

Všimněte si, že tento software je nainstalován na zařízeních iPhone, iPad, iPod Touch. Původně se nazývala jako OS iPhone, ale postupem času, kdy vyšlo ještě více nových zařízení, se přejmenovala na iOS.

 

Používá se zde multitasking rozhraní, pak je na uživateli, jaké si zvolí funkce, například přidržením prstu na displeji, scrollovat menu a tak dále První verze byla představena v roce 2007, a již červnu toho roku začalo razantní zlepšení a rozvoj rozhraní iOS. Dnes mohou majitelé telefonů nainstalovat software iOS 14.5.

 

Kromě antivirové ochrany a vysoké úrovně ochrany proti vloupání je tento operační systém ceněn díky svému ekosystému. To znamená, že každé zařízení se snadno spojí s jiným zařízením od společnosti Apple. Například máte Macbook a chtěli jste si koupit iPhone v ICOOLA. Poté můžete snadno připojit miniaplikace, což znamená, že jakékoli informace se okamžitě objeví na jiných zařízeních Apple. Vyfotili jste něco Iphonem? “Voila” fotografie se okamžitě objevi na vašem MacBooku. Synchronizace všech přístrojů Apple současně je pohodlná a bezpečná. No a kromě toho zde najdete ještě tucet dalších důležitých bodů, proč zvolit tento OS. Apple Music, iCloud, Apple Pay je vybavení každého Iphonu to ale není vše. V App Store -  je více než 2 miliony různých aplikací a her, které můžete nainstalovat na svůj Iphone. Proto jsou tato zařízení tak ceněna...

 

Jaký model iPhonu  stojí za to koupit v roce 2022?

 

Při výběru iPhonu stojí za to věnovat pozornost významu modelu. Dokonce i když nemáte ambiciózní plány na používání smartphonu, nebo Vám nezáleží na tom, že nemáte Face ID, nákup modelu, který je stále v prodeji, má řadu výhod. Hlavní z nich je dostupnost náhradních dílů v případě poruchy zařízení. Jaký model použitého iPhonu tedy vybrat v roce 2022?

 

iPhone 7 Plus nebo iPhone 7. Jeden z nejstarších modelů smartphonů Apple, který je stále ve volném prodeji. Výběr zánovní aparátů této varianty je také poměrně široký. Vlajková loď roku 2016, na rozdíl od svého předchůdce, má více výkonný 4 - jádrový procesor, výsledkem je, že výkon zařízení ustupuje novým modelům výrobce. IPhone 7 má však i několik nevýhod, mezi nimiž je nedostatek rychlého nabíjení, malá energetická náročnost baterie, absence True Tone a kvalitního fotoaparátu. Tato možnost je vhodná pro uživatele, kteří nevyžadují od chytrého telefonu  mnoho a spokojí se, se základními funkcemi.

 

iPhone 8 nebo 8 Plus. Smartphone, který byl uveden na trh v roce 2017, se těší velké popularitě na sekundárním trhu. Model ve skleněném pouzdře je vybaven procesorem A11 Bionic. Na rozdíl od iPhonu 7 je zde již k dispozici rychlé nabíjení, kabelové i bezdrátové. Obecně platí, že pokud nemáte velký rozpočet, tento model uspokojí všechny vaše potřeby za nízkou cenu.

 

iPhone Xr. Toto zařízení je nejlevnější variantou iPhonu, který je vybaven ID obličeje. Smartphone poprvé spatřil světlo světa v roce 2018.Atraktivní vzhled a displej IPS jsou veškeré jeho výhody. Zařízení nemá příliš dobré ukazatele rychlosti. Fotoaparát v iPhonu Xr je také slabý a nepodporuje noční režim fotografování. Je také třeba vzít v úvahu, že smartphone nefunguje s Wi-Fi 6. Tato schopnost je vlastní iPhonům vyráběným od roku 2019.

 

iPhone 11. Model, který letos slaví již 3 roky, má za svého předchůdce mnohem lepší vlastnosti. Je vybaven procesorem Apple A13 Bionic s vysokou rychlostí, což je aktuální i v tuto chvíli. Baterie kapacita 3110 mAh a 4 GB RAM přinášejí zařízení na zásadně novou úroveň.

Fotoaparát s dobrou schopností nočního fotografování a Face ID kvalitativně odlišuje tento model iPhonu od ostatních zařízení Apple stejné cenové kategorie. Malé nevýhody zařízení lze nazvat pouze nedostatek obrazovky OLED a modemu 5G sítě.

 

iPhone 11 Pro A Pro Max. Takové modely také není těžké najít na sekundárním trhu. Debut těchto modelů se konal současně se základní variantou iPhonu 11. Smartphony Pro a Pro Max se velmi rychle stáhly z výroby, ale stále je možné zakoupit náhradní díly. Proto mohou být také považovány za dobrou volbu pro nákup. Procesor v těchto modelech se nemůže pochlubit vysokou rychlostí a pro nepříliš náročného uživatele to nebude problém. 5G modem a konektor MagSafe zde také chybí. Zároveň ale majitelé pochvalují fotoaparát přístroje a jeho stylový design.

 

Záruka při nákupu použitého iPhonu (repasovaného)?

 

Při hledání použitého iPhonu kupující věnují pozornost nejen vzhledu zařízení, jeho technickému stavu nebo ceně. Důležitým faktorem pro výběr použité iPhone je také důvěryhodnost prodávajícího a jeho schopnost zaručit provoz prodávaného zboží.

 

Při nákupu použitého smartphonu Apple v internetovém obchodě ICOOLA získáte plnou důvěru v spolehlivost zakoupeného zařízení díky roční záruce za nákup. V případě náhlého rozbití, obdržíte záruku která Vám dává možnost provést bezplatnou opravu smartphonu v jakémkoliv rozsahu.

 

Použité iPhony za nízké ceny: kolik stojí přístroje Apple v Česku?

 

Ceny použitých iPhonů samozřejmě kolísají podle modelu a roku výroby. Obvykle je cena použitého zařízení, i když je v perfektním stavu, nižší než nové zařízení o 30-40%. Navíc v internetovém obchodě ICOOLA najdete požadované zařízení za nejnižší cenu na trhu.

 

Koupit iPhone za ještě nižší cenu?  

 

Vážení zákazníci, jsme renew company ICOOLA, značka, která se snaží snížit množství elektronického odpadu díky opětovnému Repasování smartphonů. Chceme, abyste používali Repasované  iPhony, protože jsou šetrné k životnímu prostředí, levné a ziskové. Nabízíme veškeré pomůcky s bezplatnou zárukou za nejnižší cenu v České republice, nicméně, pokud si chcete koupit chytrý telefon, který momentálně nemáme v nabídce, neváhejte kontaktovat našeho manažera, který se bude snažit pro Vás najít přesně ten telefon, který si přejete.

 

Jak probíhá dodávka iPhone od ICOOLA?

 

Doručení probíhá jakýmkoliv vhodným způsobem, který si zákazník zvolí. Společnost ICOOLA především využívá služeb DPD, protože je to nejrychlejší způsob, jak dodat zakoupené zboží k zákazníkovi. Jakmile se zákazník rozhodne koupit iPhone, náš manažer okamžitě zavolá, aby potvrdil objednávku telefonicky. Poté dojde k odeslání zboží. Všimněte si, že máme největší sortiment Apple výrobků, takže ke zpoždění při odesílání dochází velmi zřídka. Můžete si vybrat platbu dobírkou nebo převod platby na bankovní účet.

16 104 Kč
26 884 Kč
16 104 Kč