CZK

Repasovaný iPhone XS Max (Použitý)

phrases.titleReview Repasovaný iPhone XS Max (Použitý)

Celkové hodnocení

0

0 reviews.estimates

Koupit iPhone XS Max - kvalitní repasované zařízení jsou ICOOLA

iPhone XS Max koupit  na stránkách ICOOLA za přijatelnou cenu. Původní zařízení má dlouhou životnost, takže i dříve vydané modely budou fungovat po dlouhou dobu. Pokud nemáte dost peněz na nový iPhone XS Max, náš Apple obchod je vždy připraven vám pomoci. Nabízíme pouze originální repasované přístroje vynikající kvality za férové ​​ceny.


Proč je lepší koupit iPhone XS Max repasovaný než nový?


Ne každý má dnes možnost zaplatit velké peníze za nový iPhone XS Max. V některých případech je proto nejlepším řešením koupit si iPhone XS Max repasovaný, který vám umožní získat originální „jablkovou“ vychytávku za mnohem nižší cenu. ICOOLA nabízí možnost volby ve prospěch zánovního iPhone)u XS Max a důvody pro to jsou následující:
 

 • Původní iPhone XS Max se bude vyznačovat vysokou mírou spolehlivosti a odolnosti;
 • Telefon má silnou ochranu a pokročilé funkce;
 • Tento model je o 40 % levnější, ale zachovává si všechny vlastnosti nového zařízení a jeho originalitu.
 • Při výrobě originálních "jablečných" telefonů se používají pouze kvalitní bezpečné materiály a nejnovější unikátní technologie, což zaručuje dlouhou životnost.
   

Pokud se bojíte problémů s repasovaným smartphonem, pak si uvědomte, že problémy mají  i nová zařízení. Aby ICOOLA spolehlivě chránila své zákazníky před různými riziky spojenými s provozem repasovaného iPhonu XS, poskytuje na všechny telefony Apple roční záruku zdarma. Při nákupu iPhone XS Max od nás se tedy nemusíte bát o kvalitu a stav zařízení, protože v takovém případě iPhone okamžitě opravíme nebo vyměníme.


Rozhodl jsem se koupit iPhone XS Max - zjistěte jeho vlastnosti


Použitý iPhone XS Max - ztělesnění moderní funkčnosti a nejnovějšího vývoje společnosti Apple. Seznam funkcí a výhod tohoto zařízení je velmi rozsáhlý a rozmanitý. Zde jsou některé klíčové funkce, které mu pomohly získat tak neuvěřitelnou popularitu mezi uživateli:
 

 • Super Retina OLED displej, přenáší bohatý a čistý obraz. Poskytuje neuvěřitelnou reprodukci barev a přehrávání videí ve vynikající kvalitě. Obrazovka OLED je podporována technologií HDR a širokým barevným gamutem. iPhone XS Max je jedno z mobilních zařízení Apple, které je vybaveno těmi největšími displeji. Protože úhlopříčka je zde 6,5 palce a rozlišení pixelů je 2688 x 1242. Významným plusem i u tohoto modelu je minimální rámeček obrazovky, takže má téměř stejné rozměry jako přední panel;
 • Vybaven inovativním, efektivním a produktivním 7 nanometrový mikroprocesorem A12 Bionic. Má šestijádrový základ, který poskytuje rychlé provádění dodaných funkčních algoritmů mnohem efektivněji o 15 % ve srovnání s předchozí verzí. Kromě toho výrobce vybavil zařízení osmijádrovým systémem Neutral Engine, schopným vykonávat 5krát více provozních úkolů než stejný předchozí čipset;
 • IP68 - tato možnost poskytuje gadgetu spolehlivou ochranu a odolnost vůči vnějším vlivům, zejména vlhkosti. To znamená, že mobilní zařízení vydrží ve vodě až půl hodiny.
 • Technologie Smart HDR - přístroj je vybaven duálním fotoaparátem s 12 megapixelovým rozlišením, super citlivými senzory a širokou škálou režimů pro natáčení. Kombinace technických charakteristik videokamery, schopností mikroprocesoru a podpory technologie Smart HDR umožňuje pořizovat fotografie se vzrušujícími detaily i při slabém osvětlení;
 • Možnost Depth Control umožnila iPhone XS Max 64gb použitý posunout „Portrét“ na zcela novou úroveň. Uživatel může klást důraz na fotografie podle svého uvážení, stejně jako nastavit úroveň zaostření a hloubku rozostření pozadí;
 • Aktualizované pouzdro dostalo rám z vysoce pevné nerezové oceli;
 • Pokročilé Face ID běžící v tomto modelu je mnohem rychlejší a produktivnější než v předchozích modelů. To poskytuje efektivnější implementaci telefonního rozpoznávání vlastníka;
 • Dlouhá výdrž baterie - celková výdrž mobilního zařízení bez nabíjení den a půl, pokud jej používáte v normálním režimu bez aktivního procházení různých sociálních sítí, surfování po webu a ovládání navigace;
 • Podpora Dual SIM je velmi důležitým funkčním rozhodnutí;
 • Nabíjení gadgetu je neuvěřitelně rychlé. 
 • Použitý iPhone XS Max - špičkové mobilní zařízení Apple z řady XS. Od ostatních modelů jej odlišuje zvětšená obrazovka s úhlopříčkou rekordních 6,5 palce. Jde o styloýa výkonný přístroj, který si úspěšně poradí s jakýmkoli úkolem – od focení a natáčení videa, spouštění výkonných aplikací a řešení různých problémů spojených s masivními databázemi.
 • Náklady jsou naprosto oprávněné - bude to váš spolehlivý společník po mnoho let. Vlajkový model cílí na úspěšné uživatele, kteří nejsou zvyklí na kompromisy. Výkonná mikroprocesorová úroveň, duální vertikální videokamera, displej s vysokým rozlišením a netriviální poměr stran vám umožní nový pohled na svět smartphonů Apple! Model bude skvělou volbou a uživateli otevře nové možnosti.
   

Výhody nákupu repasovaného iPhone XS Max?
 

Pořízení iPhone XS Max od ICOOLA má pro naše zákazníky řadu výhod:
 

 • Pořídit si kvalitní módní přístroj, který je plně vybavená a má stylový vzhled;
 • Schopnost používat ho pro zábavu a práci. Je populární po celém světě, smartphone za který neutratíte spousty peněz;
 • Web ICOOLA prodává pouze zařízení, která byla získána legálně a prošla několika fázemi testování. Na všechny modely iPhone XS Max prezentované v našem katalogu v České republice se vztahuje bezplatná roční záruka, jsou plně funkční a nemají žádné zjevné závady;

Nákupem repasovaného smartphonu v obchodě ICOOLA se stáváte majitelem spolehlivého a prověřeného přístroj. Dále nabízíme:

Kvalifikované konzultace, které vám umožní získat kompletní informace o chytrých telefonech a také doporučení pro jejich provoz;
 

 • Slušná obsluha;
 • Slevy;
 • Nejlepší ceny na českém trhu;
 • Rychlé odeslání zboží;
 • Doručení do všech sídel České republiky prostřednictvím poštovních společností.
   

iPhone XS Max můžete zakoupit v obchodě ICOOLA. Na našem webu můžete také zadat objednávku s doručením do kterékoli části České republiky.
 

Cena za iPhone XS Max?


Hlavní výhodou spolupráce s ICOOLA je nejlepší poměr cena/výkon. Vynikající, téměř nový iPhone XS Max v ČR  nabízíme za cenu, která je pro lidi s průměrnými příjmy vcelku dostupná.

Stálá dostupnost a vysoká kvalita náhradních dílů, stejně jako perfektní provozuschopnost všech starých modelů chytrých telefonů Apple, byla testována a potvrzena profesionály ICOOLA. Při rozhodování o koupi použitého iPhonu XS Max na našem webu si proto můžete být 100% jisti, že se bude jednat o originální přístroj. Většina modelů se od těch nových téměř neliší. Jejich cena je přitom mnohonásobně nižší. Přesnou cenu zajímavého "jablečného" smartphonu můžete vidět na kartách u každého produktu v katalogu ICOOLA. Navíc poskytujeme záruku zcela zdarma. Tento moment příznivě odlišuje naši společnost od konkurence. Kromě toho jsme se zavázali zasadit strom za každý iPhone, který jsme obnovili.
 

Kolik stojí iPhone XS Max?
 

Přátelé, máme nejnižší ceny pro tuto řadu iPhone. Pokud tedy nevíte, kolik iPhone XS Max stojí, můžeme s klidem říci, že jej máme k dispozici všem. Naše zařízení  jsou repasované iPhony, které prošly 3 úrovněmi testování, to je naprostý ideál, přichází s 1 letou zárukou.

Tento model můžete zakoupit s kompletní sadou: originální krabice, záruka 1 rok, telefon, nabíječka. Koupí této vlajkové lodi v ICOOLA navíc máte jistotu, že dostanete dárek – ochranné sklo nebo pouzdro.


V jakých variantách si můžete koupit iPhone Xs Max?

Na stránkách ICOOLA můžete levně koupit iPhone XS Max použitýv následujících barvách:
 

 • zlato;
 • stříbřitý;
 • šedý prostor

Také se modely liší velikostí paměti a prodávají se ve velikosti 64gb nebo 256gb. Přístroj nabízíme pouze v plném kompletní setu: napájecí zdroj, USB kabel a bezplatný záruční list s platností 1 rok.
 

iPhone XS Max – hlavní výhody tohoto smartphonu oproti nové technologii
 

Repasovaný iPhone XS Max má řadu výhod, za prvé je o 40 % dostupnější než nový smartphone. Za druhé, jeho výroba ne vypouštěla ​​do přírody obrovské množství elektronického odpadu jako při výrobě nového smartphonu. Zatřetí, všechny jeho vlastnosti prošly 3-fázovým testem v naší společnosti, proto rizika, že je v zakoupeném iphonu něco špatně, jsou minimalizována.
​​​​​​​

iPhone XS Max - cena repasovaných smartphonů
11 280 Kč
11 280 Kč
11 280 Kč

Otázka odpověď iPhone XS Max