CZK

Repasovaný iPhone SE (Použitý)

phrases.titleReview Repasovaný iPhone SE (Použitý)

Celkové hodnocení

0

0 reviews.estimates

Stojí za to koupit iPhone se od ICOOLA?

Nejoblíbenější po celém světě i v Česku zůstávají smartphony výrobce Apple, zejména iPhone SE. I když značka Apple začne nabízet zákazníkům vylepšené nové modely, které se liší vysokou kvalitou, výkonem a funkčností. Cenu mají odpovídající, tak né každý si ho může dovolit.


ICOOLA nabízí alternativní možnost-koupit  iPhone se levně a se zárukou. Model dokonale kombinuje design iPhone 5s a funkčnost 6s. koupit iPhone SE můžete pomocí objednávkového formuláře na našich webových stránkách.
 

Koupit nebo nekupovat iPhone SE 2016?

Není třeba ani dlouho přemýšlet o tom, zda koupit nebo ne iPhone SE  2016 vydání. Protože výhody takového nákupu jsou zřejmé:
 

 1. Nízká cena-zakoupením Repasovaného iPhonu můžete ušetřit 20-50% z částky, kterou nový smartphone stojí.
 2. Pořízení tohoto modelu, jehož stav není horší než nový. Zejména proto, že je poměrně dost situací, kdy se Telefon používá jen velmi málo a prodává se kvůli touze koupit novější model. Samozřejmě toto zařízení již není nejnovější telefon, ale stále drží vedoucí pozici na trhu;
 3. Jak ukázala praxe, smartphony "jablečné značky" při dodržování pravidel provozu slouží dlouho a hladce. Proto i starý iPhone může trvat více než jeden rok.

Aby nedošlo k problémům s použitým iPhonem, neměli byste telefon kupovat z druhé ruky. Tato možnost je přípustná pouze tehdy, pokud dobře znáte majitele smartphonu a jste si jisti jeho ctností. Raději neriskujte a obraťte se na důvěryhodnou společnost ICOOLA. Máme nejvýhodnější ceny pro použité iPhone SE 2016 vydání. Proto nebudete přeplácet a stanete se majitelem telefonu v perfektním stavu bez rizika.

Záruky z našeho obchodu při nákupu iPhone SE

Kupujte použitý Phone se, pokud si chcete být 100% jisti, že smartphone:
 

 • má vysokou kvalitu;
 • není poškozen a nemá žádné poruchy;
 • má dlouhou záruku.
   

ICOOLA poskytuje svým zákazníkům plnou bezplatnou záruku 1 rok na všechny použité modely smartphonů, včetně starších iPhone SE 2016. Takže můžete bezpečně nakupovat, aniž byste se obávali, že se zařízení pokazía ztratíte peníze. Po zakoupení použítého  iPhonu se, v našem obchodě získáte 1 rok bezplatné záruky, díky které si můžete být jisti, že zařízení bude fungovat správně a v případě, že, se něco pokazí, nám toto zařízení můžete předat k opravě. Naše oficiální servisní středisko společnosti Apple snadno opraví případné poškození od 15 do 30 minut po předchozí domluvě.

 

Cena iPhone SE

Repasováním různých modelů starých iPhonů má společnost ICOOLA možnost nabídnout iPhone SE za nejlepší v Česku! Přesné náklady na smartphone budete moci vidět na webu ICOOLA. Přitom na rozdíl od konkurenčních společností není v ceně záruka, protože my ji poskytujeme zdarma. U nás si budete moci nejen levně koupit repasovaný iPhone Special Edition, osobně navštívit náš obchod, ale také jej zakoupit online a nechat si zasalat poštou po celé české republice.

Kolik stojí iPhone SE?

Přátelé, na našich stránkách si můžete prohlédnout kolik stojí iPhone SE , všimněte si, že prodáváme telefony za nejnižší ceny, protože máme vlastní servisní středisko a Repasujeme techniku sami. Tak nízká cena je dána tím, že tento model vyšel už dávno. Smartphony SE jsou k dispozici v barvách Gold, Silver, Space Gray a právě tento model se poprvé vyvinul v barvě Rose Gold.

 

Výhody, které získáte, pokud si přejete koupit iPhone SE

Vydání v roce 2016 iPhone SE bylo přijato většinou znalců "jablečné značky" s nadšením, ale byli i ti, kteří se k tomuto modelu chovali skepticky. První obdivoval péčí společnosti-výrobce o spotřebitele, protože tento model se snadno ovládá jednou rukou, které není možné v případě zařízení, které mají displeje s velkými úhlopříčkami.
 

Druhý tvrdil, že iPhone SE  je neúspěšný pokus o opětovné vydání modelu 5s, který je odsouzen k neúspěchu. Budoucnost je podle nich jen za smartphony s velkými displeji. Ale několik let po vydání se ukázalo, že mají pravdu uživatelé, kteří původně chtěli kompaktní smartphone. Právě z tohoto důvodu je tento model Apple s displejem o úhlopříčce 4 palce a dodnes zůstává jedním z nejprodávanějších na světě. V tomto případě se malé rozměry ve srovnání s obvyklými smartphony staly hlavním rysem tohoto modelu. Koneckonců, mohou být snadno a plně ovládaný jednou rukou, což je výhodné, když jste na cestách v průběhu práce a v mnoha dalších případech.


Pokud se kromě kompaktních rozměrů podíváme na další výhody iPhone SE 1, můžeme rozlišit následující:

 

 1. Design iPhonu SE patří k nejkrásnějším smartphonům na trhu. Výrobcům Apple se podařilo vytvořit telefon, který dokonale ladí se sportovním i obchodním oblekem. Model má čtyři barvy: "růžové zlato", "šedý prostor", "zlatý"a " stříbrný".
 2. Ergonomie-telefonu vám umožní zapomenout na všechny problémy spojené s ergonomií mobilního zařízení. Je kompaktní, lehký a snadno ovladatelný.
 3. Fotoaparát-na rozdíl od iPhonu 6S je zde fotoaparát jeden celek s pouzdrem a nevystupuje na víku. Model je vybaven 12 megapixelovým zadním fotoaparátem. Zařízení je vybaveno podporou 4K videa-Uživatel může nahrávat a instalovat videa s vysokým rozlišením přímo na smartphonu. Vzhledem k vysokému rozlišení v procesu montáže, můžete pracovat s přiblížením úhlu. Milovníky často používaného předního fotoaparátu potěší možnost Retina Flash. Displej zařízení je schopen krátce zasvítit 3 krát jasněji, tím  dokonale plní funkci blesku. Videokamera je schopna nahrávat na dvěstěčtyřicet snímků za sekundu v 720 R.
 4. Výkon zařízení funguje velmi rychle. Aplikace na něm se otevírají bez zpoždění a mohou být dlouho uloženy v paměti. Rychlost provozu není horší než u předchůdce 6s. Zařízení dělá skvělou práci s multitaskingem a není přetíženo při přepínání a prohlížeč umožňuje udržet více otevřených karet. Díky procesoru A9 je iPhone SE až o 70% výkonnější než předchozí modely. V praktickém provozu si můžete všimnout, že hry, programy a mnoho dalších úkolů je zpracováno efektivněji. A co víc, malý displej dává obrovský nárůst rychlosti ve hrách. To platí i pro webový prohlížeč, sledování videí, práci s textem a další úkoly.
 5. Nezávislost a síťové schopnosti - specializované procesory byly původně vytvořeny s cílem zachování nabíjení baterie při zapnutí a možnosti sledování pohybu. S příchodem modelu Iphone SE jeho možnosti, byly schopny se dostat na novou úroveň, to znamená, že pokud je potřeba častého používání Siri iPhone SE, pak je možné volat pomocí běžného hlasového příkazu, což je dostatečné připojení k internetu. Při online surfování a přehrávání videí na jedno nabití může zařízení trvat přibližně 13 hodin.
 6. Paměť-zařízení funguje s 2 GB paměti RAM. Smartphone se vyznačuje vysokou rychlostí, nezamrzne a dokonale zvládne spoustu otevřených karet v prohlížeči.
 7. Zvukový gadget je vybaven zvukovým kodekem Cirrus Logic, díky němuž je zajištěn čistý a ostrý zvuk, včetně použití různých sluchátek.
 8. Komunikace-smartphone úspěšně podporuje všechny komunikační standardy Bluetooth, NFC a Wi-Fi, stejně jako 4G LTE, která má funkci kombinace obou pásem.
 9. Baterie Iphone SE je vybaven baterií na 1624 mah, díky němu je vybavenost zařízení moderní a energeticky účinné, telefon funguje bez dobíjení po dobu 1,5 - 2 dny. V praxi to byl tento model, který dokázal, že je schopen pracovat podstatně déle než jeho předchozí přístroje s dvojnásobnou kapacitou baterie Apple.
 10. Video zařízení umožňuje nahrávání videa v rozlišení 4K třicet snímků za sekundu. Plynulost je šedesát nebo sto dvacet snímků za sekundu. Kromě toho majitelé zařítení mají možnost nahrávat video s ještě větší hladkostí (240 snímků), jediná věc, která by to vyžadovala, je snížení rozšíření na 720 R.

IPhone SE má mnoho výhod a zůstává relevantní pro mnoho uživatelů. Jeho pořízení je vhodné pro ty, kteří by chtěli změnit model 5S, ale nechtějí koupit objemné zařízení. Model má stejnou kvalitu a výkon jako iPhone 6S, ale má hezčí, lehčí a pohodlnější tělo. Praxe prokázala, že jde o jeden z nejlepších malých smartphonů představených na dnešním trhu. Přitom není nutné zaplatit velké peníze za iPhone, ale je lepší požádat o pomoc ICOOLA a výhodně si koupit iPhone SE 1 ve vynikajícím stavu. Jsme zodpovědní za kvalitu a funkčnost smartphonu, takže poskytujeme svým zákazníkům bezplatnou záruku na 1 rok. Zajišťujeme rychlé zasílání zařízení poštovním kurýrem do jakéhokoli města České republiky.

 

Výbava iPhone SE od ICOOLA

Prodáváme pouze originální repasované iPhone SE v originální značkové krabici od společnosti ICOOLA. Kromě toho vysazujeme stromy za každý prodaný iPhone, proto chceme každému sdělit, že zakoupením restaurovaného telefonu osobně přispíváte k záchraně planety. V ceně je nabíječka, záruční list a informace o naší společnosti. Díky, že jste si vybrali Icoola.

 

Které iPhone SE jsou nejlevnější?

Nejlevnějšími modely iPhonu SE jsou zařízení s kapacitou 16 GB. Můžete se zeptat manažera, zda tento model nemáme zrovna v akaci. V každém případě získáte dokonale Repasovaný smartphone a bezplatno záruku 1 rok. Chceme říci, že dnes - tyto smartphony jsou k dispozici každému, kdo chce ocenit veškerou kvalitu sestavení a operačního systému iOS.

iPhone SE - cena repasovaných smartphonů
6 306 Kč
5 499 Kč
6 306 Kč

Otázky a odpovědi iPhone SE