CZK

Repasovaný iPhone SE 2 (Použitý)

phrases.titleReview Repasovaný iPhone SE 2 (Použitý)

Celkové hodnocení

0

0 reviews.estimates

iPhone SE 2 - koupit smartphone za nejnižší cenu

iPhone SE 2 - nejlepší kompaktní smartphone na světě. Model je velmi rychlý a snadno ovladatelný, voděodolný, s bezdrátovým nabíjením a výborným fotoaparátem. Novinka je ideální pro ty, kteří jsou již dlouho unaveni používáním velkého, těžkého a nepohodlného phabletu, ale nechtějí se rozloučit s vysokým výkonem zařízení.

ICOOLA nabízí ke koupi iPhone SE 2 za nejvýhodnějších podmínek. Máme levný smartphone a navíc poskytujeme záruku 1 rok zdarma. Spolupráce s naším obchodem vás proto ušetří mnoha možných rizik. Stačí navštívit web ICOOLA, vybrat si ten, který vám vyhovuje barvou a velikostí paměti, a zadat objednávku. Veškeré dotazy týkající se výběru smartphonu a jeho nákupu vám naši manažeři obratem zodpoví v živém chatu. Samozřejmě, pokud si chcete koupit zařízení bez tlačítka Touch ID, doporučujeme koupit iPhone 10. A nyní si povíme o tomto modelu podrobněji …
 

Proč si koupit iPhone SE 2?


Nový model smartphonu od společnosti Apple - iPhone SE 2 repasovaný je obdařen vlajkovými funkcemi a vyroben v klasickém krásném designu. Model je pokročilým zástupcem řady SE. Klíčovou výhodou je příznivá cena, navíc je zařízení vybaveno kompaktní 4,7 palcovou obrazovkou, vysoce výkonným mikroprocesorem a jedinou videokamerou. Další funkce iPhone SE 2 jsou:
 

 • krása zařízení - díky zdařilé kombinaci hliníkového těla a skleněných panelů na přední a zadní straně zařízení vytváří pevný základ pro dokonalý mobilní telefon. Dobrý design, minimalismus a použití jen těch nejlepších materiálů jsou klíčem k popularitě iPhone SE 2;
 • Retina HD displeje - obrazovka má optimální velikost 4,7 palce, díky čemuž je celková ergonomie iPhone SE 2 na vysoké úrovni;
 • Ochrana proti pronikání prachu a vlhkosti - preferujete-li tento model, stáváte se majitelem mobilního telefonu, který se nebojí vody. Stupeň ochrany IP67. Model úspěšně prošel testem ponoření do vody do hloubky jednoho metru až půl hodiny. Všimněte si, že výkonnější smartphony, jako je iPhone XS 64gb - úroveň ochrany proti vodě na je vyšší;
 • Jas a rozmanitost sytých barev – iPhone SE 2 si můžete vybrat v barvě, která zaujme nejvíce: červená, bílá a černá. Všechny možnosti mají jedno společné - atraktivitu a udržitelný styl;
 • Inteligence smartphonu – přítomnost technologie Neural Engine 3. generace výrazně zvyšuje výkon a rychlost systému. Zachovává obraz v maximální kvalitě a zlepšuje jeho plynulost.

 

Fotoaparát - stojí za to koupit iPhone SE 2

 

Hlavní fotoaparát iPhone SE 2 disponuje jedinou čočkou s rozlišením 12 MP, což je dostačující k vytvoření vysoce kvalitních fotografií. Modul chytrého telefonu má optickou stabilizaci obrazu a následující funkce:
 

 • Portrétní obrázek, který vám umožní vytvářet krásné portréty na rozmazaném pozadí;
 • Smart HDR, které detekuje lidskou tvář v záběru a automaticky upravuje osvětlení;
 • Možnost "Hloubka" - ovládá míru rozostření pozadí během nebo po fotografování;
 • Pokročilé funkce osvětlení se šesti nastaveními, které umožňují upravit obraz pro dokonalé fotografie.
   

Pokud vezmete v úvahu video charakteristiky iPhone SE 2 pouzity, pak s její pomocí můžete natáčet ve 4K rozšířeném s frekvencí 60 snímků za sekundu, stejně jako 1080 - až 240 snímků za sekundu. V prvním případě přístroj pokryje více než 4 krát. Funkce quicktake pomáhá nahrávat video během vytváření fotografií. Můžete nahrávat se stereo zvukem a natáčet originální videa. iPhone SE 2 je také vybaven selfie fotoaparátem s rozlišením 7 MP a možností portrétního režimu.

Navzdory tomu, že baterie má skromnou kapacitu, která je lehce nad 1800mAH, smartphone ji využívá docela dobře. Model funguje bez nabíjení 1 až 2 dny, stejně jako až 13 hodin nepřetržitého sledování videa. Nabíjení je zde velmi rychlé, pouhých 30 minut stačí k doplnění kapacity baterie až na 50 %.

Odpovědnost za výkon a rychlost zařízení nese 6jádrový procesor A13 Bionic. Dokonalá kombinace výkonné čipové sady a grafického akcelerátoru umožňuje zařízení úspěšně zvládnout jakékoli uživatelské úkoly v podobě:
 

 • multitasking;
 • úprava videa;
 • spouštět hromadné aplikace.
   

Použitý iPhone SE 2 běží na platformě iOS 13. Máte právo přístupu ke všem aktualizacím, což zvyšuje zabezpečení pro vylepšení schopností zařízení a některých jeho funkcí. Velikost paměti RAM v tomto modelu je 3 GB, což je dostačující pro výkon systému, a vestavěný disk je nabízen ve třech verzích:
 

 • 64 GB;
 • 128 GB;
 • 256 GB.
   

Repasovaný iPhone SE 2 je velmi rychlé, voděodolné zařízení, vybavené vynikající videokamerou, indukčním nabíjením a všemi výhodami iOS. Tolik výhod obsahuje malé lehké pouzdro s displejem, které se snadno ovládá jednou rukou.
 

Cena za iPhone SE 2 
 

Kolik stojí iPhone SE 2 (2020), můžete vidět na webu ICOOLA. Dostupnost našich cen vás mile překvapí, protože spolupracujeme přímo s výrobcem a nemusíte přeplácet zprostředkovatelské služby. 

Proto je cena tohoto modelu na stránkách ICOOLA mnohem nižší než v jiných konkurenčních českých obchodech.

Cena iPhone SE 2  závisí na množství paměti, respektive, čím více, tím dražší. V našem katalogu pro každý model jsou uvedeny ceny a podrobné technické vlastnosti. Navíc poskytujeme bezplatnou záruku po dobu jednoho roku. Naši manažeři jsou také vždy připraveni vám poradit.Závěry: byl nákup iPhone SE 2  úspěšný?Existuje 10 hlavních důvodů, proč bude nákup použitého iPhone SE 2 jedinečně úspěšný:
 

 • Dostupnost zařízení v řadě iPhonů - náklady na smartphone jsou nejpřijatelnější ve srovnání s nejnovějšími modely vydanými společností Apple. Tento přístroj může být skvělou volbou jako první iPhone pro dítě, přístroj je relevantní pro uživatele, kteří nemají prostředky na nákup nejnovějších modelů.
 • Kompaktní smartphone na volání – ne všichni uživatelé potřebují telefony, které umí všechno. Většina lidí nadále používá své mobilní telefony pouze k volání, odesílání SMS a minimalizaci používání dalších funkcí zařízení. Pro takové lidi má iPhone SE 2 (2020) bezpodmínečnou výhodu: je to slavná značka s určitou obrazovou složkou a kompaktní velikostí, která umožňuje ovládat telefon jednou rukou.
 • Unikátní obrazovka - displej poskytuje nejen obraz dokonalé kvality, a také rychle reaguje na gesta, což poskytuje vysokou rychlost a snadné ovládání smartphonu.
 • Stylový a výstižný design je jedním z nejoblíbenějších důvodů ke koupi.
 • Zabezpečení - Technologie Touch ID slouží k ukládání osobních údajů a ochraně zařízení před odemknutím.
 • Ochrana proti vodě podle standardu IP67 - model se příznivě liší od mnoha tržních modelů přítomností plné ochrany proti vodě. Tato možnost zařízení je relevantní pro uživatele, kteří rádi telefonují v koupelně nebo chodí na túry.
 • iPhone SE 2 má výkonné jádro, které zaručuje možnost používání různých aplikací – hry, sledování videí, zpracování fotografií, ale i provádění dalších úkonů vysokou rychlostí.
 • Jediný existující smartphone pro konzervativní uživatele – pokud jste zvyklí spíše na pohodlné malé rozměry zařízení a nechcete nic měnit, je pro vás smartphone jako stvořený. Jedná se o nejlepší telefon pro uživatele, kteří si pomalu zvykají na vše nové a zůstávají věrni svým zvykům.
   

Objednejte nyní  iPhone SE 2 na webu ICOOLA s doručením poštou do libovolného regionu České republiky.
 

Proč si pořídit repasovaný iPhone SE 2?
 

Výhodou repasovaného iPhonu SE 2 je mnohem nižší cena, až 30-40% než nová technologie, a identický stavem i kvalitou. Navíc při jeho restaurování nebylo do přírody vyhozeno tak obrovské množství odpadů jako při výrobě nového telefonu (přes 86 kg). 

Při výběru repasovaného si v prvé řadě vybíráte kvalitní výrobek, ve kterém bylo možné vyměnit pouze kosmetické prvky, jako jsou tlačítka, tělo atd.,.

iPhone SE 2020 - cena repasovaných smartphonů
6 264 Kč
4 896 Kč
6 264 Kč

Otázka odpověď iPhone SE 2020