CZK

Repasovaný iPhone 8 (Použitý)

phrases.titleReview Repasovaný iPhone 8 (Použitý)

Celkové hodnocení

0

0 reviews.estimates

Koupit repasovaný iPhone 8  skvělé funkce výkonného zařízení

Rozměry těla tohoto smartphonu ve srovnání s iPhone 7 se nezměnily, pouze narostla tloušťka o 2 mm. Pokud se přesto rozhodnete koupit iPhone 8, získáte zařízení s výkonnými základními funkcemi:
 

 • Procesor: šestijádrový Apple A11 Bionic;
 • Kapacita baterie: 1821 mA;
 • Obrazovka: 4,7” s rozlišením 1334 × 750;
 • RAM: 2 GB;
 • Hlavní fotoaparát: 12MP, možnost záznamu 4K ve formátu 60 snímků/s;
 • Přední fotoaparát: 7 MP;
 • Podpora bezdrátového nabíjení;
 • Ochrana proti vodě a prachu - IP67;
 • Typy hlavní paměti: 64GB a 256GB;
 • Barvy: stříbrná, zlatá, vesmírně šedá a červená.


Všimněte si, že náš Apple store je první firmou , která profesionálně restauruje elektroniku a různé typy zařízení.


Co je na použitém iPhonu 8, který si chce každý koupit?

Hlavním rysem iPhone 8 použitý, který jej dělá výjimečným mezi předchozími generacemi telefonů – je možnost bezdrátového nabíjení a stylové skleněné pouzdro. Tato funkce je zajištěna použitím skla - jako materiálu krytu. Toto progresivní řešení výrazně ovlivnilo jeho oblibu na trhu smartphonů.

Přestože repasovaný iPhone 8 podporuje bezdrátové nabíjení, v sadě bude obvyklá nabíječka - Lightning kabel. Technologie bezdrátového nabíjení - Qi, takže s výběrem zařízení nebudou žádné problémy, jedná se o jednu z nejrozšířenějších technologií. Materiál pouzdra - hliník, tento typ hliníku se používá v leteckém průmyslu.
 

Jaké výhody získáte, pokud se rozhodnete koupit iPhone 8 v našem obchodě?
 

Pokud se přesto rozhodnete koupit iPhone 8 v ICOOLA, gratulujeme, vybrali jste si nejlepší firmu na restaurování elektroniky v České republice. Více než 50 specialistů pracuje každý den na tom, aby naše služby byly spolehlivé a efektivní, takže pokud jste si u nás zakoupili repasovaný telefon, pak:
 

 • Za každý zakoupený repasovaný iPhone zasadíme strom;
 • Máme vysokou kvalitu, protože pracujeme pouze na vysoce přesných zařízeních, takže recyklovaný iPhone je jako nový!
 • Při koupi iPhone nabízíme 1 rok bezplatnou záruku;
 • Máme kompletní sadu: krabici, nabíječku, záruční list;
 • Pracujeme oficiálně a otevřeně;
 • Jsme značka, která pracuje na výsledcích;
 • Máme vlastní servisní středisko.
   

Zákazníci velmi často chodí do jiné prodejny Apple, ale ani netuší, že tam mohou být naše smartphony, protože jsme největší službou v ČR.
 

Důvody, proč si koupit iPhone 8 na webu ICOOLA?


Výhodou koupit iPhone 8 použitý, je to velmi dobrá investice. Připomeňme, že tento smartphone má čip – A11 Bionic, je použit i v prémiovém iPhone X, takže za přijatelnější cenu získáte špičkový výkon. Dobrá optimalizace je dalším z hlavních argumentů pro tento telefon. S relativně „malou“ kapacitou baterie (1821 mA)telefon poměrně dlouho funguje, a to vše díky dobře optimalizovanému operačnímu systému a čtyřem energeticky CPU jádrům.

Funkce True Tone: Toto je poprvé, co se tato funkce objevila na iPhone 8. Je navržen speciálně tak, aby se vaše oči neunavily, hlavním úkolem je upravit teplotu bílé barvy. Za slunečného dne bude obrazovka vašeho smartphonu jasně bílá a ve tmě, aby vás neoslňovala, se automaticky změní z bílé na oku lahodící – žlutou.

Bezpečnost zařízení zajišťuje funkce biologické autentizace - Touch ID, stále mu důvěřuje více uživatelů než novějšímu nástroji - Face ID. A to vše kvůli jeho pohodlí, bezpečnosti a rychlosti.
 

Kolik stojí iPhone 8?
 

Kolik stojí iPhone 8 si můžete prohlédnout na odpovídající kartě zboží našeho webu. Všimněte si, že cena se liší v závislosti na množství paměti, čím větší je, tím vyšší je cena.

Dnes je zařízení skutečně dostupné každému, protože téměř každý den se náklady na tyto modely snižují. Přátelé, při výběru tohoto telefonu v naší společnosti chceme říci, že jste si vybrali především kvalitní repasovaný iPhone 8, který je prodáván s 1 roční zárukou zdarma, jelikož máme vlastní servisní středisko Apple. Navíc máme vždy celou škálu barev: zlatá, červená, stříbrná, vesmírně šedá.


Proč byste si měli vybrat ICOOLA pro nákup iPhone 8?


Většina zařízení Apple se prodává ne proto, že by měla vady, ale proto, že uživatelé často přecházejí na novější modely. Samozřejmě máte možnost si toto zařízení koupit na inzerát ale nemáte záruku na jeho dlouhou životnost. Nebo můžete zajít do obchodu ICOOLA a získat na svůj telefon roční záruku zdarma.


Nákupem v obchodě ICOOLA máte zaručeno, že získáte nejen kvalitní zařízení, které prošlo všemi fázemi testování, ale také další bezplatnou záruku na jeden rok - protože jsme si 100% jisti kvalitou našich produktů. Součástí je i nabíječka. Navíc si můžete dokoupit příslušenství: pouzdro, ochranné sklo, sluchátka a další.

iPhone 8 - cena repasovaných smartphonů
4 986 Kč
4 986 Kč
4 986 Kč

Otázka odpověď iPhone 8