CZK

Repasovaný iPhone 8 Plus (Použitý)

phrases.titleReview Repasovaný iPhone 8 Plus (Použitý)

Celkové hodnocení

0

0 reviews.estimates

Proč si koupit iPhone 8 Plus na ICOOLA?

iPhone 8 Plus od „jablečného“ výrobce toto je zařízení s promyšlenou kombinací pevných úhlopříček a bezvadné ergonomie. Cena mobilního zařízení splnila všechna očekávání nejnáročnějších uživatelů. Model se skvělým designem má dostatečné množství paměti a různé barvy pouzdra. Při tvorbě iPhone 8 Plus bylo použito chirurgické sklo, na jehož povrchu nezůstávají žádné otisky prstů.

Telefon vypadá skvěle v pouzdře a je kompaktní. Hmotnost tohoto modelu Apple je 202 gramů a rozměry mobilního zařízení jsou 158,4 mm na délku a 78,1 mm na šířku.

Všechny telefony se prodávají v krabici, s nabíječkami a zárukou 1 rok zdarma.
 

Kop iPhone 8 Plus a získejte skvělou kvalitu a vysoký výkon!

Pokud se rozhodnete koupit použitý iPhone 8 Plus, získáte stylový, krásný a zároveň z hlediska technických vlastností docela povedenou novou generaci iPhonů. Svým vzhledem vzbudil opravdový zájem všech znalců značky i těch, kteří se zajímají o nové vychytávky. 

Stejně jako všichni zástupci slavné značky se vyznačuje pokročilou funkčností, vynikající kvalitou (to platí pro všechno - materiály, montáž a práci obecně), snadné použití a skvělé příležitosti. Tato řada zahrnuje nejvýkonnější a nejchytřejší procesor abyste se s tímto modelem blíže seznámili a objektivně zhodnotili práci vývojářů, budeme podrobněji rozebírat jeho  funkce a inovace.

Obecná charakteristika iPhone 8 Plus nám okamžitě napoví o vysokém výkonu, který je vlastní všem zařízením Apple. Práce poskytuje vynikající nový mikroprocesor A11 Bionic a operační systém iOS 11. Rozhraní iPhone bylo aktualizováno a zpřesněno. Zde je vše, co potřebujete, aby uživatelé zůstali v kontaktu s předplatiteli. Toho je dosaženo podporou standardů 3G, 4G. Je zajímavé, že autonomie mobilního zařízení je na nejvyšší úrovni, protože gadget v režimu hovoru snadno vydrží až 21 hodin. Pro ochranu dat ve smartphonu vývojáři poskytli skener prstů.

 

iPhone 8 Plus - koupit v Praze a České republice zařízení které podporuje bezdrátové nabíjení!

Apple dlouhodobě řeší, jak udělat proces nabíjení zařízení dokonalejší a co nejpohodlnější, přitom rychlý a tak, abyste se nemuseli připojovat k různým drátům. A zde v repasované iPhone 8 Plus byla tato inovace úspěšně implementována. Zařízení podporuje možnost bezdrátového nabíjení smartphonu podle standardu Qi. Právě za tímto účelem byl zadní panel vyměněn za skleněný (ale o tom až později). Pokud si tedy chcete koupit iPhone 8 Plus na ICOOLA a máte obavy, zda zařízená podporuje bezdrátové nabíjení, můžete být v klidu.

Nyní můžete nabíjet bezdrátová zařízení pomocí speciální dokovací stanice od Apple – AirPower. Dokáže nabíjet tři smartphony současně. Jediné, co se uživatelům na první pohled nelíbí, je, že je potřeba si stanici zakoupit samostatně (není součástí dodávky). Všimněte si, že v ICOOLA si můžete koupit originální iPhone za dostupnou cenu v perfektním stavu, prodáváme jen to nejlepší!

 

Design IPhone 8 Plus: barevné řešení, materiál

Značka tradičně vyrábí modely ve stylovém, stručném, zdrženlivém, ale zároveň docela reprezentativním designu. Použitý iPhone 8 Plus je vydán v příjemné stříbrné barvě, díky čemuž je tento model naprosto univerzální: je vhodný pro muže i ženy, potěší mladší generaci, lidi středního věku a osloví uživatele solidního věku. To lze přičíst jedné z výhod vnějšího designu. Barva je sytá, hutná, čehož se dosáhne šestinásobným lakováním.

 Oba panely (přední i zadní) jsou vyrobeny z vysoce pevného skla. To okamžitě dodalo modelu vnější efekt a sofistikovanost. Ale podstata myšlenky není v tom, ale ve skutečnosti, že bylo možné přizpůsobit model možnosti bezdrátového nabíjení. 

Hned je třeba poznamenat, že skleněná krytina, zde se zvláštní odolností, při ní tloušťka ochranné vrstvy je o 50% vyšší než u analogů. Samotný rám v modelu je vyroben z hliníku řady 7000 používaného v leteckém průmyslu. Zvyšuje úroveň pevnosti a spolehlivosti.

Použitý iPhone 8 Plus patří do řady velkých phabletů. Má poměrně velký displej (5,5 palce), k tomu bylo nutné udělat značné rozměry:
 

 • výška - 158,4 mm;
 • šířka - 78,1 mm;
 • tloušťka - 7,5 mm.
   

Výrobce zaoblil hrany zařízení, takže se okamžitě začalo zdát úhledné a vůbec ne objemné.

Stupeň krytí tohoto smartphonu odpovídá indexu IP67. To znamená, že zařízení je spolehlivě chráněno před vodou a prachem. Za povšimnutí stojí potažení panelů oleofobním filmem o tloušťce nanometrů, který má mastnotuodpudivý efekt, tedy nezůstávají otisky prstů, lze je velmi snadno odstranit. Jediné, co je třeba pro objektivitu podotknout, že absolutní odolnost vůči vodě není stálým stavem, při provozu může ochrana podléhat opotřebení.
 

Koupit iPhone 8 Plus s výkonnými funkcemi na ICOOLA

Mezi hlavní výhody ve vlastnostech řady iPhone 8 Plus patří instalace „nejchytřejšího“ a nejvýkonnějšího procesoru. Výrobce unikátní vývoj nazval A11 Bionic. Má šest jader, 4,3 miliardy tranzistorů, inteligentní řízení jaderné energie, využití rozšířené reality AR. Výkon tohoto procesoru stačí na běh plnohodnotných konzolových her. Zajímavé je, že v případě potřeby dokáže procesor k vyřešení problému využít všech šest jader.

Za samostatnou výhodu lze považovat grafické technologie Metal 2 a Core ML. To výrazně rozšiřuje funkčnost a možnosti zařízení. Metal 2 vám umožňuje vytvořit hru na konzolové úrovni a Core ML poskytuje strojové učení a počítačové vidění v iOS.

Procesor otevírá fantastické možnosti pro hry a aplikace, zvyšuje realističnost her, zejména podporou programů pro rozšířenou realitu.


O dalších technických vlastnostech iPhone 8 Plus 

Nejvýraznější změny a funkce, které odlišují použitý iPhone 8 Plus, jsme již podrobně řekli, nyní je třeba popsat další, neméně důležité vlastnosti a schopnosti.


Množství paměti

Vestavěná paměť v iPhone 8 Plus je 64GB nebo 256GB. V zásadě stačí 64 pro uložení systémových a uživatelských souborů: aplikací, fotografií, videí, hudby, dokumentů. To stačí k tomu, aby majitel mohl využít dostupné funkce všech potřebných vestavěných aplikací a nainstalovat důležité doplňky. Velikost paměti RAM je 3 GB, což také stačí pro stabilní provoz operačního systému a aplikací.
 

SIM karty

Model funguje s jednou SIM kartou a potřebujete Nano-SIM (toto je nejmenší velikost používaná u prémiových modelů). Někomu to připadá nepohodlné, ale pro většinu to není problém, protože mobilní operátoři dnes nabízejí skvělé podmínky balíčků, aby měl účastník dostatek služeb jen pro jednoho. Všimněte si vlastností:
 

 • Komunikační standard: 2G (GPRS / EDGE), 3G (WCDMA / UMTS / HSPA) a samozřejmě nově 4G (LTE).
 • Bezdrátová technologie: Podporovány jsou Wi-Fi a Bluetooth 5.0.
 • Geolokace: model má vestavěný modul GPS / GLONASS;
 • Kapacita baterie. iPhone 8 Plus má nevyjímatelnou Li-Ion baterii s kapacitou 2689 mA.
   

Plné nabití poskytuje:
 

 • až 21 hodin hovoru;
 • až 14 hodin sledování videí a filmů;
 • až 60 hodin poslechu hudby;
 • 13 hodin nepřetržité práce na internetu.


Touch ID

To je jedna z nejdůležitějších funkcí tohoto iPhone. Úkolem senzoru je skenovat otisky prstů za účelem identifikace a rozpoznání majitele. To zvyšuje bezpečnost a ochranu osobních údajů uložených v paměti zařízení. Senzor je zabudován do jediného tlačítka na předním panelu – tlačítka „Domů“.

V zásadě má model mnoho dalších užitečných senzorů. Například barometr, venkovní osvětlení, zoom, akcelerometr.
 

Co získáte, pokud si zakoupíte iPhone 8 Plus?

Kvalitní operační systém iPhonu 8 Plus bude bez nadsázky základem toho, co uživatelé na iPhonech oceňují, a to jeho skvělou funkčnost a schopnosti. Bez toho byste měli v rukou obvyklý „telefon“ a to nemluvíme o spolehlivém pomocníkovi v životě i v práci. Apple iPhone 8 Plus má nainstalovaný iOS 11, díky kterému se vývojáři podařilo vytvořit uživatelsky přívětivé rozhraní (s tipy, zprávami), aby poskytovalo vysokou úroveň podpory pro hry a aplikace.

Pokud jde o aplikace, existuje mnoho vestavěných a řada dostupných ke stažení zdarma. První zahrnuje:
 

 • standardní sada. Například: "Zprávy", "Hudba", "Fotografie", "Kontakty", "Poznámky", "Kalendář", "Počasí", "Připomenutí", "Hodiny", "Knihy", "Mapy" a další;
 • uživatelé si oblíbili především předchozí verze této značky: „Zdraví“, „Tipy“, „Akce“, „TV“ a internetové obchody od společnosti Apple (iTunes Store – nabízí herní a video obsah, App Store – obchod s aplikacemi).
   

A připomeňme, že každý uživatel má možnost si zdarma stáhnout doplňkové aplikace.

Možnosti vysoce kvalitního operačního systému udělali zařízení co nejpohodlnější. K dispozici je „chytrý asistent“ Siri, který je schopen vyřešit řadu úkolů (může být internován, aby vám něco připomněl, našel potřebné informace nebo hudbu, poslal zprávy kolegům, ráno vás vzbudil atd.). Zvláštním momentem bylo také přidání možností pro speciální lidi. Například pro uživatele se špatným zrakem, sluchem jsou problémy: „Obrazovka nahlas“, „Skryté titulky“, „Lupa“, „Siri a diktát“, „Textová žádost na Siri“, „Zvětšení“. Mimochodem, model je kompatibilní se sluchátky M3, T4.


Kde koupit iPhone 8 Plus?

Upozorňujeme, že iPhone 8 Plus můžete zakoupit v našem internetovém obchodě ICOOLA. Máme vysokou kvalitu a dostupnou cenu pro každého, kdo si chce koupit iPhone. Důležité je upřesnit, že v sadě dostanete zdarma záruku 1 rok, nabíječku a originální krabici repasovaného zařízení. ICOOLA je přední společnost zabývající se repasovaním iPhonů a prodává pouze ty nejkvalitnější produkty Apple v perfektním stavu. Vyberte si to nejlepší a kupte si to, co baví celý svět.


Jaký je displej v iPhone 8 Plus?

Maximální úroveň jasu a kontrastu chráněného displeje u modelů iPhone 8 Plus je o něco vyšší než u verze osmičky. Telefon je vybaven 5,5 palcovým displejem s rozlišením 1080x1920 pixelů. S příchodem praktického režimu True Tone se barva obrazovky mění v závislosti na okolním osvětlení.

Při přehrávání filmů je působivý nejen kontrast, ale i kvalita reprodukce barev. Uživatelé mohli ocenit zabezpečení displeje, kde nejsou absolutně žádné otisky prstů. Pokud se podíváte na vlastnosti mobilního zařízení, hustota pixelů je zde 401 bodů. Odvažte se koupit iPhone 8 Plus v ICOOLA a získáte kvalitu, kterou jinde nenajdete.
 

Kvalitní fotoaparát iPhone 8 Plus

S iPhonem 8 Plus už žádné špatné snímky nebudou. Procesor pro zpracování obrazu je schopen rozpoznat osoby v záběru, pohyby, jas a mnoho dalších detailů, aby maximalizoval fotografii dříve, než ji majitel zařízení pořídí.

Z Live Photo lze vytvořit legrační smyčková videa. Nové funkce zařízení vám také umožňují přidat možnost „Kyvadlo“, takže akce se přehrávají tam a zpět znovu a znovu.

Vlajková loď je vybavena duálním hlavním modulem (12 MP + 12 MP) a zařízení disponuje optickou stabilizací obrazu. Jedna z videokamer je širokoúhlá a druhá je vybavena teleobjektivem.

7 megapixelová kamera Facetime HD, kterou je vybaveno mobilní zařízení, Vám umožní snadno vytvářet ty nejpůsobivější selfie. Funkčnost přístroje nově zahrnuje hybridní ostření. Také vývojáři vylepšili šesti čočkovou čočku a zvýšili světelnost. V předním fotoaparátu je použit nový Quad-LED blesk. Zajištěna je i ochrana čočky pomocí safírového skla, což je novinka, díky které se iPhone dostal na úplně jinou, vyšší úroveň.

Pokud vezmete v úvahu proces fotografování, zachycení objektu nezabere mnoho času. Při nahrávání mnoha videí mobilní zařízení rychle ukládá soubory.


Zajímavé vlastnosti a možnosti iPhonu 8 Plus

Model iPhone 8 Plus se prodává s pamětí 64 GB nebo 256 GB. Dokonce i kapacita 64 GB umožňuje majiteli smartphonu volně stahovat velké množství hudebních skladeb a více filmů v HD kvalitě. Zároveň bude dostatek místa pro hry a úložiště fotografií. Například 1 GB pojme 250 fotografií a 10 GB pojme přibližně 2 500 obrázků. Jedna hudební skladba zabere 10 MB, takže na 100 skladeb bude potřeba pouze 1 GB paměti mobilního zařízení


Nová verze iPhone 8 Plus bude optimální pro uživatele, kteří se věnují profesionálnímu videu – a fotografování, a také pro ty, kteří šetří paměť pro četné mediální soubory a aplikace. Uložiště 64 GB Vám tedy vystačí na:
 

 • Spousta fotografií;
 • Mnoho zvukových souborů;
 • Pár desítek aplikací;
 • Několik filmů.


Ne každému uživateli se tedy vyplatí velikost paměti 256GB, ale je lepší pořídit si iPhone 8 Plus za přijatelnější cenu s o něco menším množstvím paměti.

S tímto modelem smartphonu je snadné komunikovat s ostatními účastníky. Přechodem do obecné nabídky zařízení získáte rychlý přístup k poště a kalendáři. Čas se zde nastavuje jednoduše a je tu pracovní notebook. Chcete-li najít potřebné informace nebo aplikace, stačí přejít do prohlížeče, kde je uživateli umožněn přístup k internetu. Vývojáři mají na hlavní téma promyšlený pohled. Další výhodou mobilního zařízení je rychlé snímání otisků prstů.

Při pohledu na rozhraní zařízení je vidět, že v horní části jsou zobrazeny všechny potřebné údaje o síťové aktivitě a komunikačním signálu. Software, jako je prohlížeč nebo pošta, lze přesunout. Pokud potřebujete zavolat kamarádovi, můžete využít služeb asistentky Siri, která jazyk dokonale rozpozná. Tato možnost bude užitečná, pokud potřebujete rychle zjistit předpověď počasí nebo zkontrolovat poštu. Shrneme-li všechny informace o smartphonu 8 Plus, můžeme zdůraznit:
 

 • Vysoká úroveň produktivity a autonomie, která je zodpovědná za inovativní šestijádrový čip A11 Bionic;
 • Vysoce kvalitní hlavní a přední kamera;
 • Široká škála funkcí;
 • Intelektuální asistent;
 • Nepřerušovaná práce s aplikacemi;
 • Certifikováno podle standardu IP67, který poskytuje kompletní ochranu zařízení před vlhkostí a prachem;
 • Skener otisků prstů, který je zabudován do dotykového tlačítka pod obrazovkou gadgetu;
 • Výkonná 2675 mAh baterie, která podporuje rychlé nabíjení;
 • 5,5 palcový displej, vybavený zaobleným ochranným sklem;
 • Zmenšené oproti předchozí verzi boční rámečky displeje;
 • Ergonomie a praktičnost v provozu i přes zvětšenou velikost modelu.
   

iPhone 8 Plus se vyplatí koupit těm uživatelům, kteří chtějí získat maximální sadu inovativních řešení v jediném zařízení. Ano, zadní panel z vysoce pevného skla je nejen stylovým designovým prvkem, ale umožňuje i podporu bezdrátového nabíjení telefonu. Rychlé nabíjení je k dispozici i na smartphonu. Díky výkonnému mikroprocesoru A11 Bionic se podařilo zvýšit rychlost zařízení o dvacet procent a zároveň snížit energetickou náročnost zařízení.
 

iPhone 8 Plus, výhody nákupu telefonu v ICOOLA

Za prvé, iPhone 8 Plus zánovní na ICOOLA je originální smartphone, který prošel 3 úrovněmi testování a má stejné vlastnosti jako nové zařízení, ale mnohem lepší, protože má řadu následujících výhod:
 

 • o 40 % dostupnější než nový telefon;
 • Má kompletní sadu;
 • 1 rok záruka, jako při koupi nového telefonu;
 • Šetrnost k životnímu prostředí – při restaurování takto repasovaného iPhonu 8 Plus nebyla do přírody vyhozena obrovská hromada odpadků.
   

Směle prohlašujeme, že zařízení, které byly restaurovány, jsou ideální, protože prošly 3 úrovněmi testování a splňují všechny standardy kvality.
 

iPhone 8 Plus - cena repasovaných smartphonů
7 088 Kč
7 088 Kč
7 088 Kč

Otázka odpověď  iPhone 8+