CZK

Repasovaný iPhone 7 Plus (Použitý)

phrases.titleReview Repasovaný iPhone 7 Plus (Použitý)

Celkové hodnocení

0

0 reviews.estimates

Vyplatí se kupovat použitý smartphone iPhone 7 Plus v roce 2022?

Než se rozmyslíte, zda koupit použitý iPhone 7 Plus, doporučujeme přečíst si všechny specifikace a přečíst si podrobnou recenzi tohoto modelu. Všimněte si, že model 7 Plus se od běžné sedmičky liší velikostí, výkonnější baterií a lepším fotoaparátem. Samozřejmě, že dnes existují mnohem novější smartphony, jako je XS iPhone, ale 7 Plus je stále jeden z nejlepších.

 rozměry tohoto zařízení jsou následující:

 

 • Výška - 138,3 mm;
 • Šířka - 58,6 mm;
 • Tloušťka - 7,6 mm.
   

Proti sedmému modelu iPhonu je těžší přesně o 50 gramů. iPhone 7 Plus je k dispozici pro zakoupení v paměťových možnostech, jako jsou:
 

 • 32GB;
 • 128GB;
 • 256GB.
   

Pokud jde o barvu, Apple vyvinul tuto sérii ve velmi široké škále barev, uživatelé si mohou iPhone 7 Plus koupit v následujících variantách:
 

 • růžově zlatý;
 • Zlatý;
 • Stříbrný;
 • Černý;
 • Jet Black;
 • Červený (lze zakoupit od 128 a 256 GB).
   

Jedním z hlavních rozdílů tohoto smartphonu od dřívějších modelů je fotoaparát. Má vestavěný hlavní 12MP fotoaparát se dvěma objektivy, z nichž jeden je teleobjektiv.

 

Kolik stojí iPhone 7 Plus?

Od roku 2022 cena iPhonu 7 Plus výrazně klesla. Faktem je, že s uvedením novějších modelů smartphonů od společnosti Apple se náklady na starší modely snižují.

Dnes tento smartphone není příliš drahý, na našem webu si můžete vybrat kterýkoli z nich. Za zmínku stojí, že v ceně je již zahrnuta bezplatná záruka na 1 rok. Při volbě mezi různými velikostmi paměti je třeba poznamenat, že 32 GB pro plný provoz stačí, pokud ovšem nejste příznivci natáčení dlouhých videí nebo pořizování několika stovek fotek denně. V cloudovém úložišti iCloud si koneckonců můžete dokoupit paměť navíc.


Cena iPhone 7 Plus v ICOOLA

Přátelé, snažíme se, aby cena tohoto smartphonu byla nejnižší ze všech konkurentů, jelikož věříme, že technologie Apple by měla být dostupná všem v ČR. Tento model u nás zakoupíte v barvách - Rose Gold, Silver, Black, Gold a Red. Cena iPhonu 7 Plus je tak nízká pouze u ICOOLA, protože máme vlastní servisní středisko, které renovuje elektroniku a dokáže ji snížit na takové minimum. Každý den pracujeme na tom, aby každý zákazník byl 100% spokojen a dostal kvalitní produkt, opravárenské služby nebo cool příslušenství.


Jak koupit levně iPhone 7 Plus v ČR?

Jsme si jisti, že každý chce koupit iPhone 7 Plus za nízkou cenu. Chcete-li to provést na našem online trhu, můžete si vybrat nákup na splátky. Náš obchod má navíc speciální sekci „Akce“, kde si můžete koupit levný iPhone 7 Plus.

 

Které iPhone 7 Plus jsou nejoblíbenější?

Dnes jsou nejoblíbenější modely iPhone 7 Plus na 32GB Silver. Právě stříbrná barva je nádherná a vhodná pro muže i ženy. 32 GB paměti navíc stačí pro všechny potřeby běžného uživatele. Velmi oblíbený je také model v barvách ČERVENÝCH. Jasně červená je k dispozici pouze v paměti 128 nebo 256 GB. Zakoupením iPhone 7 Plus v této barvě získáte zářivou vychytávku, která podtrhne vaši jistotu a originalitu.


Vyplatí se kupovat iPhone 7 Plus?

Toto zařízení je rozhodně jedno z nejlepších. Duální fotoaparát, výkonná baterie a iOS, který se bude ještě dlouho aktualizovat, z něj dělají skvělého pomocníka v práci i běžném životě. Koupit iPhone 7 Plus je dobrá investice, která vám přinese potěšení z používání vysoce kvalitního produktu.
 

Proč si koupit iPhone 7 Plus v ICOOLA?

Renew company ICOOLA – převzala odpovědnost za zasazení stromu za každý repasovaný iPhone, protože jsme hluboce přesvědčeni, že hodnoty udržitelného rozvoje a oběhové ekonomiky jsou základem naší budoucnosti. Pokud jste si vybrali  iPhone 7 Plus u nás, vybrali jste si budoucnost svých dětí a ozelenili svět. Navíc jste místo nákupu nového zvolili zrestaurovaný, a tím jste obrovsky přispěli k ochraně přírody. Právě ICOOLA se zbavuje baterií smartphonů a restauruje staré přístroje.

iPhone 7 Plus - cena repasovaných smartphonů
8 104 Kč
6 710 Kč
6 833 Kč

Otázka odpověď  iPhone 7 Plus