CZK

Repasovaný iPhone 6s (Použitý)

phrases.titleReview Repasovaný iPhone 6s (Použitý)

Celkové hodnocení

0

0 reviews.estimates

iPhone 6s koupit použité zařízení v internetovém obchodě ICOOLA

Pokud se rozhodnete koupit použitý iPhone 6 s, získáte jednoznačně legendární smartphone Apple. Byl představen v září 2015 a hned se stal legendou, chtěli ho doslova všichni. Koneckonců, je to první iPhone, ve kterém společnost z Cupertina opustila malou obrazovku a nainstalovala průlomový do té doby - 4,7 "palcový displej.
 

Začátkem roku 2021 bohužel již není možné tento telefon najít v novém stavu, existují však společnosti, ve kterých lze snadno koupit Repasovanou verzi tohoto modelu, který je jako nový. To znamená, že zakoupením Repasovaného smartphonu od servisního centra ICOOLA získáte zcela nové zařízení.
 

Proč je dobré koupit iPhone 6s použitý?

Především hlavním faktorem nákupu iPhone 6 s je osvědčená léta spolehlivosti. Začal se vyrábět Před 6 lety, tento telefon funguje skvěle i dnes. Hliníkové pouzdro je dobře chráněno proti pádům a nebude muset být opraváno. Přijatelná cena za iphone 6s je vynikající, první chytrým telefon pro dítě, náhradním telefonem a jednoduše vynikající volba, protože má všechny věci, které by měly být na dobré úrovni, aby bylo výhodné ho využívat: a to výdrž baterie, pěkný displej a kvalitní fotoaparát.
 

Nejlepší originální iPhone 6s jen v Icoola!

Přátelé, pokud jste se rozhodli koupit iPhone 6s, originál v našem renew company, pak vězte, že jste si vybrali nejlepší firmu v České republice, která se zabývá repasováním elektroniky. Nejen, že opravujeme a prodáváme, ale také jsme vážně přemýšleli o ekologické situaci a ekologizaci světa jako celku. Naše společnost převzala povinnost zasadit strom za každý prodaný recyklovaný telefon, takže sami můžete pozorovat množství vysázených stromů na hlavní stránce našeho webu. Všimněte si, že každý model smartphonu, prošel 3-úrovňovým testováním. Každý díl, každá funkce a všechny prvky byly důkladně prověřeny našimi odborníky, než se dostaly do rukou spokojeného zákazníka.
 

Koupit použité iPhone 6s a získat nejlepší vlastnosti!

Pokud si chcete koupit použitý iPhone 6s, získáte telefon, který běží na základě procesoru Apple A9 s frekvencí 1.85 GHz a věřte, že je to něco, co vás překvapí. Přestože tento procesor byl vyvinut před několika lety, stále se popere se všemi úkoly. Kapacita operační paměti je - 2 GB a existuje několik možností, a to:
 

 • Apple iPhone 6s 16GB 
 • Apple iPhone 6s 32GB 
 • Apple iPhone 6s 64GB 
 • Apple iPhone 6s 128GB 
   

Další specifikace:
 

 • Velikost obrazovky 4.7";
 • Rozlišení obrazovky je: 1334x750 Pixelů;
 • Hlavní fotoaparát-12 Mpx, přední - 5 Mp;
 • Kapacita baterie-1715 ma;
 • Typ SIM-Nano;
 • Touch ID pro zajištění bezpečné autentizace;
 • Barvy pouzdra jsou Gold, Silver, Space Gray a Rose Gold.
   

I přes to, že kapacita baterie je pouze 1715 mah jeoptimalizace smartphonu je dobrá a nová baterie, která byla meněna v naší společností ICOOLA  Vám bude poskytovat dobrou a dlouhodobou provozuschopnost a vydrží celý den.
 

Jaká je cena iPhonu 6s ?

Cena použitého  iPhonu 6s je dostupná všem. Proto si ho dnes může dovolit téměř každý. V mnoha obchodech cena záleží na výbavě, pokud si chcete koupit tento telefon s krabicí, tak pouze v internetovém obchodě ICOOLA  budete mít nejnižší náklady kromě samotného Iphone 6 s dostanete  krabici a nabíječku.
 

Kolik stojí iPhone 6s?

Ceny: tento model je nejnižší pouze ve společnosti ICOOLA, protože jsme za 8 let úspěšné práce byli schopni rozvíjet a zdokonalovat vlastní servisní centrum, které obnovuje staré zařízení k ideálu. Proto můžeme nabídnout nejvyšší kvalitu a nejnižší cenu na trhu.
Přátelé, jsou to velmi nízké ceny, takže od roku 2022 si iPhone 6s může dovolit každý obyvatel Česka. V první řadě si vyberete kvalitu, protože tento model vám vydrží minimálně několik let. Všimněte si, že tento telefon je k dispozici v následujících barvách:
 

 • Gold;
 • Rose Gold;
 • Silver;
 • Space Gray.
   

Jedná se o zcela dokonalé smartphony - jako nové, navíc každý zákazník dostane do výbavy nabíječku, krabičku Ecophon a záruku na 1 rok.
 

Kde koupit iPhone 6s se zárukou?

Koupit v Praze iPhone 6s se zárukou je velmi jednoduché. Stačí si objednat na webu a počkat na svůj smartphone na pobočce pošty.
 

Jaké jsou výhody nákupu od ICOOLA? Při nákupu od nás máte jistotu, že získáte kvalitní techniku Apple, bezplatnou záruku, rychlou přepravu. V první řadě si vážíme důvěry od lidí, a proto se snažíme co nejvíce ze své strany poskytnout vám pouze pozitivní emoce ve spolupráci s námi.
 

Je iPhone 6s relevantní v roce 2022?

Ano, ano a ještě jednou ano. Apple iPhone 6s smartphone bude relevantní ještě mnoho let, protože Apple zařízení jsou prakticky věčné a to bez nadsázky. Pokud si koupíte tento telefon, ujistěte se, že v příštích 3 letech bude podporovat všechny nejnutnější aktualizace a aplikace. Zde je výkonná baterie na 1715 mah, což je docela dost na plný výkon Všimněte si, že všechna zařízení z Icoola mají nové baterie, také pro tento aspekt nemusíte mít strach z koupě

iPhone 6s - cena repasovaných smartphonů
6 623 Kč
6 623 Kč
6 623 Kč

Otázky a odpovědi iPhone 6s