CZK

Repasovaný iPhone 13 (Použitý)

phrases.titleReview Repasovaný iPhone 13 (Použitý)

Celkové hodnocení

0

0 reviews.estimates

iPhone 13 – kupte si výkonnou vlajkovou loď za dostupnou cenu

iPhone 13 je unikátní smartphone se 4 GB RAM, což je nejprestižnější vychytávka Applu. Právě ve třinácté řadě iPhonů byly poprvé představeny 1 TB vestavěné paměti (Pro, Pro Max) a vylepšený 12MP fotoaparát. Vizuálních rozdílů oproti loňskému modelu je jen málo. Zřejmě se výrobce rozhodl věnovat více pozornosti technickým vlastnostem než vzhledu smartphonu. I když stále existují některé charakteristické rysy, nejsou tak výrazné.

Co se týče konfigurace, ta je jako u ostatních modelů iPhonu minimální. S vybavením náš obchod poskytuje: smartphone, krabici, nabíječku a záruční list. Veškeré pomocné příslušenství bude nutné dokoupit. Ale je jich naštěstí dost. Vše, co potřebujete, můžete snadno zakoupit:
 

 • ochranné sklo nebo fólie na obrazovku;
 • stylový kryt, který udělá gadget ještě atraktivnějším;
 • silný napájecí zdroj nebo indukční nabíjení (pro rychlé nabíjení);
 • adaptér pro kabelová sluchátka;
 • držák do auta atd.
   

Jednoduše řečeno, iPhone je stylový, multifunkční gadget, který lze snadno použít pro různé osobní, domácí nebo profesionální úkoly.

Pokud si dáte pozor na počet barev, došlo také k určitým změnám. Třináctý model je nabízen v pěti barvách:
 

 • bílý;
 • Černá;
 • Červené;
 • modrý;
 • růžový.
   

Dalším bodem, kterému je třeba věnovat pozornost, je stupeň ochrany gadgetu. Splňuje standard IP68. Jedná se o poměrně vysoký indikátor, který indikuje těsnost pouzdra, která zabraňuje pronikání malých částic prachu a vody dovnitř, a proto pomáhá předcházet poruchám, které to může způsobit.

To nejsou zdaleka všechny informace, které by měli vědět potenciální majitelé iPhone 13. Má smysl věnovat větší pozornost nákladům na smartphone, jeho technickým vlastnostem, rozdílům od loňských modelů. Takže je na vašem uvážení, jaké zařízení si prpo jeho vlastnosti vyberete. Samotný nákup jednoduše dokončíte v naší společnosti - na stránkách ICOOLA.CZ.
 

Kolik stojí iPhone 13?
 

Kolik stojí iPhone 13, zjistíte na našem webu. Ceny jsou uvedeny s 1 roční zárukou zdarma a plnou výbavou. A pokud porovnáte náklady s nabídkami jakýchkoli specializovaných obchodů, budete moci poznamenat, že u nás je cena nejnižší. To vám umožní získat plnou důvěru ve správný výběr prodejce. Finanční dostupnost smartphonů přitom nijak neovlivňuje jejich kvalitu. Nabízíme plně repasované gadgety, které:
 

 1. byly důkladně diagnostikovány s ohledem na přítomnost poruch, poruch v provozu softwaru. Naši mistři objevili všechny nedostatky až do nejmenších nuancí;
 2. prošla kompletní restaurátorskou procedurou, která zahrnuje zejména výměnu opotřebovaných součástí. Na zařízení instalujeme pouze originální díly, takže po restaurování se neliší od podobného nového gadgetu, který funguje správně po dlouhou dobu;
 3. byly po zotavení testovány, což umožnilo ujistit se, že práce je v dobrém provozním stavu.

Vzhledem k uvedeným informacím byste neměli pochybovat o správnosti rozhodnutí ohledně nákupu iPhone 13 v naší společnosti. Jediné, na co byste si měli dát pozor, jsou technické parametry gadgetu, jako je kapacita paměti. Ovlivňují náklady, ale stále zůstává nejdostupnější ze všech nabídek v České republice. Můžete se o tom snadno přesvědčit po přečtení informací uvedených na webových stránkách. Pokud máte nějaké dotazy, kontaktujte manažery ICOOLA.CZ. Poskytnou komplexní odpovědi, poradí se o tématech, která vás zajímají, a pomohou vám rozhodnout se pro nejvhodnější variantu smartphonu pro vás.
 

iPhone 13: cena a konfigurace smartphonu od společnosti Aikula.
 

O konfiguraci iPhone 13 jsme se zmínili výše. Dostanete záruční list, stylovou značkovou krabičku a samotný smartphone. Na co byste si měli dát pozor, je vnitřní paměť smartphonu. Máte k dispozici možnosti pro 128, 256, 512 GB. Tyto parametry ovlivňují cenu produktů Apple, ale rozdíl nebude příliš důležitý, pokud u nás nakoupíte.
 

V každém případě, bez ohledu na to, jakou variantu smartphonu se rozhodnete koupit, výběrem z nabídek naší společnosti si vyberete správně. Naše ceny jsou nejdostupnější v ČR. Tento princip platí nejen pro iPhony třinácté řady, ale i pro jakékoliv další gadgety shromážděné v katalogu. Nepochybujte, se spoluprací budete spokojeni, dostanete stylové značkové vybavení, které prošlo kompletní restaurátorskou procedurou, a nákup provedete s maximální finanční úsporou. A za ušetřené peníze si můžete pořídit potřebné příslušenství, aby bylo používání iPhone 13 ještě pohodlnější a příjemnější.

Nyní víte, kde je cena iPhone 13 nejnižší. Zbývá se rozhodnout pro výběr a dokončit nákup.
 

Parametry iPhone 13: co překvapuje uživatele smartphonu
 

I přesto, že se vizuální vlastnosti třináctého modelu iPhonu prakticky nezměnily a je velmi podobný loňské verzi, věnoval výrobce maximální pozornost technickým parametrům. Překonají vlastnosti gadgetů řady 12, což nepochybně potěší budoucí i stávající uživatele. Tvůrci iPhonu 13 zapracovali na jeho fotoaparátech, dbali na to, aby se kvalita natáčení výrazně zlepšila a tento trend byl zachován ve všech zamýšlených režimech. Co se týče parametrů RAM, ty se u obvyklého třináctého modelu od verze 12 Pro neliší – 4 GB.

Výrobce vylepšil baterii - nyní zařízení vydrží nabité mnohem déle v jakémkoli provozním režimu. To jsou jen některé z funkcí, kterým byste měli věnovat pozornost při rozhodování o koupi smartphonu. Chcete-li získat podrobnější informace o vlastnostech a možnostech gadgetu, prostudujte si tento materiál dále. Dozvíte se přesně, jaké parametry iPhonu 13 si uživatelé určitě všimnou, co potěší fanoušky nové technologie, vyráběné pod známou značkou Apple. Po podrobnějším seznámení s hlavními funkcemi se rozhodnete, zda se vám tento smartphone vyplatí pořídit.
 

Vlastnosti iPhone 13
 

Shrneme-li, poznamenejme všechny vlastnosti třináctého modelu iPhone, které jej příznivě odlišují na pozadí loňské řady. A skládají se z následujících bodů:
 

 • mírně upravený design pouzdra, i když to není okamžitě patrné;
 • vylepšené vlastnosti baterie, které zajišťují delší provoz zařízení;
 • modernizované kamery, díky nimž se kvalita natáčení výrazně zlepšila, se objevily další příležitosti, zejména pro zpracování přijatých souborů;
 • možnost zakoupit smartphone s vestavěnou pamětí 512 MB;
 • podpora technologie 5G;
 • pokročilejší a funkčnější operační systém – iOS 15;
 • aktualizovaný procesor vyznačující se vyšším výkonem.
   

Nepochybujte o tom, že řada iPhone 13 má uživatele čím překvapit, za což bude mít pozitivní recenze. Přesvědčit se o tom můžete sami, když si zařízení sami otestujete. Jednoduše řečeno, smartphone je plně přizpůsoben nejmodernějším technologiím, takže umožňuje snadno aplikovat všechna inovativní řešení v oblasti mobilních zařízení a komunikace.
 

Baterie a autonomní provoz zařízení
 

Kapacita baterie modelu iPhone 13 se oproti řadě 12 zvýšila, stejně jako výdrž baterie. To vám umožní používat zařízení déle bez nabíjení s využitím všech funkcí poskytovaných výrobcem.
 

V řeči čísel má baterie iPhonu 13 kapacitu 3208 mAh. Liší se od čísla, které charakterizuje baterii iPhone 13 Pro, ale umožňuje zařízení pracovat po dlouhou dobu v různých režimech. Například autonomní práce v režimu poslechu hudby může trvat asi 75 hodin. Pro sledování videí vystačí plné nabití baterie na cca 19 hodin. Docela slušné ukazatele na výkonný funkční smartphone s jasným displejem, vyznačujícím se výbornou reprodukcí barev a také docela hlasitými reproduktory.
 

Dané parametry znamenají, že si plně nabitý iPhone 13 můžete bezpečně vzít s sebou na celý den, používat jej k řešení různých úkolů a nemusíte se bát, že se baterie náhle vybije. Pokud ale plánujete vyrazit na krátký výlet, přesto se vyplatí vzít si s sebou přenosnou nabíječku.
 

Nastavení fotoaparátu iPhone 13
 

Fotoaparáty na iPhone 13 jsou navrženy docela dobře. Přitom lze získat kvalitní obrázky jak zevnitř, tak zepředu. A ani nemusíte fotografie nebo videa nijak zpracovávat.

Parametry fotoaparátu iPhone 13 jsou následující:
 

 1. přední: určeno pro 12 MP, může nahrávat video 4K 30 fps nebo 720p 240 fps. Obsahuje Retina Flash, filmovou stabilizaci a technologii QuickTake; 
 2. jsou zde dvě hlavní kamery a jsou umístěny diagonálně. Oba jsou navrženy pro 12 MP. Jedna z kamer je širokoúhlá, druhá ultraširokoúhlá. Dokáže natáčet 4K video při 60 snímcích za sekundu. Pro portrétní fotografie je k dispozici 6 režimů osvětlení.
 3. Kromě toho model poskytuje: optický stabilizátor, výkonný procesor, velkou matrici. Tyto a další technologie umožňují třináctému modelu střílet lépe než jeho předchůdcům. Zároveň není potřeba nic konfigurovat. Stačí vzít smartphone a začít střílet. Záběry budou vynikající bez ohledu na to, jak se je rozhodnete pořídit: v pohybu, ve tmě, s detaily malých předmětů nebo pro zobrazení snímku s mnoha kontrastními barvami. Dobré fotografie se pořizují i ​​za oblačného počasí.
   

Technické parametry iPhone 13
 

Pokud shrneme a vyzdvihneme hlavní technické parametry iPhonu 13, je třeba poznamenat následující body:
 

 • Úhlopříčka displeje je 6,1 palce.
 • Rozlišení obrazovky - 2532 x 1170 pixelů.
 • Typ obrazovky Super Retina XDR.
 • Technologie ochranného skla Ceramic Shield.
 • Počet SIM karet je 1 (Nano-SIM). Podporuje e-SIM.
 • Procesorem je šestijádrový Apple A15 Bionic.
 • Wi-Fi standard je 802.11 ax.
 • Rozměry pouzdra: 146,7 mm * 71,5 mm * 7,4 mm.
 • Hmotnost – 162 g.
   

Použité navigační systémy: GPS, Beidou, Galileo, QZSS, GLONASS. Charakteristiky kamer a baterie byly diskutovány výše. Velikost paměti se může pohybovat mezi 128-512 GB. Pokud mluvíme o verzi Pro, velikost paměti může dosáhnout 1 TB.
 

Nyní, když máte představu o hlavních technických parametrech smartphonu, můžete objektivněji vyhodnotit jeho schopnosti, pochopit, zda stojí za to koupit tento konkrétní model. Obecně jsou vlastnosti iPhonu 13 opravdu působivé. Kdo chce ale získat ještě funkčnější a výkonnější výbavu, měl by si dát pozor na vylepšené varianty třinácté řady. Můžete se také blíže podívat na verzi Mini - má své vlastní vlastnosti a výhody.
 

Jaké množství paměti pro iPhone 13 si vybrat: 128, 256 nebo 512?
 

Pokud jste se zaměřili na to, kolik paměti by mělo být ve vašem smartphonu, aby bylo možné ji plně využít, aniž byste přemýšleli o tom, že nemusí být dostatek volného místa pro uložení některých souborů, zkuste k tomuto úkolu přistupovat co nejzodpovědněji. Nejprve se zamyslete nad tím, jak aktivně a za jakým účelem technologie využíváte, jak často fotíte, natáčíte videa, stahujete různé programy a hry. Poté, co odhadnete své typické potřeby a způsob používání smartphonu, můžete začít určovat velikost paměti:
 

 • iPhone 13 128gb je nejjednodušší možností ze všech existujících v této řadě. Bude vyhovovat těm, kteří gadget používají hlavně k telefonování, odesílání zpráv přes messenger, sledování videí na internetu;
 • Použitý iPhone 13 256gb - tento model zařízení se snadno vyrovná s výše uvedenými úkoly a také vám umožní ukládat relativně malé množství videí a fotografií, stahovat nepříliš objemné programy. Tato možnost bude vyhovovat většině průměrných uživatelů, kteří neblogují, kteří na Instagram nenahrávají stovky fotografií;
 • Použitý iPhone 13 512gb je dobrým řešením pro pokročilé uživatele, kteří vedou aktivní životní styl, kteří preferují časté pořizování fotografií a videí, například nahrávání na různé sociální sítě, stahování různých aplikací a jednoduchých her;
   

Jak vidíte, řešení je dost. Můžete si vybrat model s libovolným množstvím vnitřní paměti, které uznáte za vhodné. Důležité je ale zapamatovat si ještě jeden bod – je potřeba vybírat tak, aby byla rezerva. Objem různých programů a her se neustále zvyšuje, takže ze smartphonu bude potřeba více prostředků. A pokud zvolíte možnost s rezervou paměti, nemusíte se o to starat. Váš gadget bude dokonale zvládat úkoly ještě několik let.
 

Hlavní výhody iPhone 13 oproti předchozí verzi jablečných smartphonů
 

Pokud vezmeme v úvahu hlavní výhody, které příznivě odlišují iPhone 13 na pozadí modelu 12, je třeba poznamenat následující faktory:
 

 1. minimální množství paměti v gadgetech třinácté řady je 128 GB, a nikoli 64 GB, jako zástupci loňské řady;
 2. v obvyklé verzi iPhonu 13 má fotoaparát již stabilizaci s maticovým posunem, která byla ve 12. řádku charakteristická pouze pro verze Pro. V nové verzi gadgetu navíc kamera zachytí o 47 % více světla. To znamená, že snímky ve tmě jsou jasnější a lepší;
 3. v iPhone 13 se objevila taková možnost jako „Kino efekt“. Pomocí něj můžete rozostřit pozadí a nechat požadovaný objekt v centru pozornosti. Tato funkce ale zatím funguje pouze při focení Full HD s frekvencí 30 fps;
 4. nový model umožňuje natáčet videa ve formátu Dolby Vision při 60 fps v rozlišení 4K. Taková videa se ukážou být kvalitnější než ta natočená na dvanáctém modelu, kde je frekvence 30 k/s;
 5. iPhone 13 je vybaven novým procesorem – A15 Bionic. Je jednoznačně produktivnější než stará verze, ale do jaké míry - ukáže praxe;
 6. maximální rezervy vnitřní paměti ve variantách 13. modelu jsou mnohem větší než u zástupců 12. řady. To znamená, že uživatelé mohou do svých smartphonů ukládat více různých dat a výkon zařízení tím neutrpí;
 7. baterie v iPhone 13 se ukázala jako prostornější, funguje déle v autonomním režimu. Podle tohoto ukazatele je řada 12 nižší než nové produkty.
   

To jsou hlavní, ale ne všechny výhody zástupců 13. řady oproti jejich předchůdcům. Již výše bylo řečeno, že design smartphonů je prakticky stejný, ale výrobce jako obvykle zapracoval zodpovědně na vnitřní výplni a funkčnosti.
 

Repasovaný iPhone 13: proč jsou repasované smartphony lepší než nové?
 

Pokud mluvíme o tom, proč je renovovaný iPhone 13 (obnovené zařízení) lepší než nový, v této situaci lze uvést několik důležitých výhod, které budou považovány za odpověď na otázku:
 

 • Nižší cena. Repasovaný smartphone pořídíte o 30-40 % levněji než nový, přičemž stav výbavy bude výborný. Souhlas, docela dobrá úspora. Ušetřené peníze lze utratit za příslušenství pro gadget nebo jiné účely.
 • Péče o životní prostředí. Při obnově použitého smartphonu prostředí neprodukuje tolik odpadu jako při výrobě nového gadgetu. Při výrobě nových smartphonů se do životního prostředí vyhodí přibližně 86 kg odpadu.
 • Nedostatek rozdílů nového smartphonu. Specialisté společnosti ICOOLA provádějí kompletní diagnostiku a restaurování zařízení. Pokud nahrazují jakékoli součásti, jsou výhradně originální. Dá se tedy říci, že dostáváte nový gadget, jen s velkou slevou. Je to velmi prospěšné.
 • Při nákupu repasovaného iPhone 13 od naší společnosti získáváte záruku na jeho řádný provoz po dobu 1 roku. Stejná záruka je poskytována při nákupu nového iPhonu.
   

Jak je vidět, nákup repasovaného smartphonu je opravdu lepší než nový. Ušetříte peníze a zároveň se postaráte o životní prostředí a zároveň dostanete zařízení v perfektním technickém stavu. Proto doporučujeme, abyste se blíže podívali na nabídky na webu a vybrali si vhodnou vychytávku pro sebe. Nepochybujte, v katalogu určitě najdete vybavení od známé společnosti Apple, které si budete chtít pořídit. Nákup přitom nezpůsobí žádné potíže, bude rychlý a snadný.
 

Jaké záruky poskytuje ICOOLA.CZ na repasované iPhony 13?
 

Naše společnost poskytuje záruku 1 rok na všechny repasované iPhony 13. Pokud během této doby náhle dojde k poruše, specialisté ICOOLA ji zcela zdarma odstraní, práci provedou rychle a profesionálně, nainstalují kvalitní nové komponenty, pokud bude třeba vyměnit nějaké díly. Záleží nám na naší pověsti, proto našim klientům garantujeme slušnou úroveň služeb, plníme všechny své závazky včetně záručních povinností.
 

Je ale důležité si uvědomit, že existují i ​​situace, kdy záruka neplatí. Jejich úplný seznam najdete v příslušné sekci našeho webu. Zde je například několik podobných případů:
 

 1. smartphone selhal v důsledku pádu nebo jiného mechanického nárazu;
 2. na gadgetu nejsou žádná speciální označení, včetně sériového čísla, názvu modelu atd.;
 3. Závady byly způsobeny nárazy cizích předmětů do vnitřku smartphonu.
   

V takových situacích nebude platit záruka. Abyste se vyhnuli takovým případům, zacházejte se zařízením opatrně, dodržujte základní pravidla pro jeho provoz, chraňte jej před negativním vlivem vnějších faktorů. Poté bude gadget sloužit po dlouhou dobu a potěší svou funkčností.
 

Koupit použitý iPhone 13 nebo zvolit verzi Mini?
 

Pokud stále přemýšlíte nad tím, zda je lepší koupit iPhone 13 bu nebo iPhone 13 Mini, před konečným rozhodnutím si pečlivě přečtěte popis modelů, prostudujte si všechna „pro“ a „proti“ každého z nich. Nezapomeňte také posoudit své vlastní potřeby, ke kterým obvykle používáte chytrý telefon. Porovnejte tyto body s charakteristikami gadgetů nabízených vaší pozornosti. Pak bude snazší se rozhodnout pro výběr a zaručeně úspěšný nákup. Pokud potřebujete pomoc, kontaktujte naše specialisty a požádejte o radu.

 

iPhone 13 - cena repasovaných smartphonů
20 994 Kč
26 884 Kč
26 884 Kč

Otázka odpověď  iPhone 13