CZK

Repasovaný iPhone 13 Pro (Použitý)

phrases.titleReview Repasovaný iPhone 13 Pro (Použitý)

Celkové hodnocení

0

0 reviews.estimates

Proč kupovat iphony 13 pro v ICOOLA?

ICOOLA lze jistě nazvat nejlepším obchodem, pro nákup iPhone 13 Pro, protože jsme - v první řadě značka, která se stará o to, abyste dostali pouze kvalitní repasované vybavení s 1 roční zárukou zdarma. V důsledku tohoto období však došlo k průlomu a společnosti k tomu budou nuceny. Tato nemovitost je ale velmi malá, ale rád vám zhotovím fotografii na profesionální úrovni a budu k tomu skvělým místem.
 

Před uvedením do prodeje je každé zařízení několikrát důkladně testováno, aby bylo funkční a stabilní. Hlavní věc, která je vyžadována od samotného uživatele, je dodržovat základní pravidla pro používání gadgetu.
 

Není pochyb o tom, rozhodování o tom si koupit iPhone 13 Pro použitý v naší společnosti, děláte správně, nutně spokojeni s úrovní služeb a výsledkem spolupráce.
Proto je možné věnovat větší pozornost zvláštnostem samotného modelu vlajkové lodi společnosti Apple, studovat její technické vlastnosti a výhody. Tento gadget - je opravdu slušná volba pro každého moderního uživatele.


Cena iPhonu 13 Pro v Praze


Nabízíme nejlepší cenu iPhonу 13 Pro v Praze, protože posláním ICOOLA je zpřístupnit Applu techniku pro každého. Všimněte si, že repasované iPhony jsou v ceně zhruba o 40% nižší než nová technika, a v tom je jejich hlavní výhoda. Kromě toho, že je absolutně není horší než nový přístroj ani na vzhled ani na funkčnost práce, protože jsou obnoveny do ideálního stavu, po kterém opakovaně testovány na téma kvality vyrobený využití. Navíc, stejně jako v obchodě, získáte záruku za rok. Souhlasíte s tím, že nákup obnoveného smartphonu je opravdu dobrým řešením. A ušetřené prostředky pro použití budou povinné. Část této částky budete moci vynaložit na nákup náhlavní soupravy, příslušenství, dalších příjemných a důležitých maličkostí.
 

Abyste se ujistili, že koupit od nás Apple techniku je opravdu výhodnější, než v kterémkoliv jiném obchodě, můžete si prohlédnout nabídky v různých městech České republiky. Nižší ceny se najít nepodaří. Naopak vás může překvapit, jak vysoká je nejčastěji cena iPhonu 13 pro. To je zcela zřejmé, protože obsahuje obrovské množství příplatků, takže obchodní bod může pokrýt všechny běžné náklady. Zároveň však vlastnosti a schopnosti samotného smartphonu zůstávají stejné-takové, jaké výrobce vytvořil. Proč platit víc? Nejen, že nakupujete v obchodě, riskujete, že narazíte na vadnou nebo poškozenou techniku, protože před prodejem každé její jednotky tak pečlivě netestujete jako v ICOOLA.
 

Navíc, dodatečná důvěra v oprávněnost a finanční přínos spolupráce s naší společností se vám podaří získat studiem zpětné vazby. poskytnuté zákazníky. Je jich dost, aby se podařilo rozptýlit pochybnosti, které ještě mohli zůstat. Nyní, když přesně víte, že spolupráce s ICOOLA je co nejvýhodnější a navíc je stále pohodlná a velmi příjemná, můžete věnovat větší pozornost výběru samotného gadgetu. Prohlédněte si katalog, kde jsou shromažďovány všechny Dostupné možnosti, zkontrolujte karty zboží. Po rozhodnutí o konečném rozhodnutí vám zůstane objednávka. Ale tento postup je nejpříjemnější ze všech.
 

Kolik stojí iPhone 13 Pro?
 

Nejnižší cenu nabízíme chytrým telefonům Apple v Praze a v Česku. Zjistit, kolik stojí iPhone 13 Pro, můžete v příslušné komoditní kartě určité paměti a osobně se ujistit, že cena je skutečně dostupná každému. Kromě nákladů zde bude popis základních vlastností, takže získat úplný přehled o technice, kterou chcete zakoupit.
 

Nezapomeňte, že hlavním kritériem, s přihlédnutím k tomu, že hodnota použitý iPhone 13 Pro je objem vnitřní paměti. Může to být 128GB, 256GB, 512GB a dokonce i 1TB. V tomto okamžiku věnujte zvláštní pozornost rozhodování, který gadget je lepší koupit. Pokud si vyberete smartphone s malým úložným prostorem, nemusí vám stačit. Naopak, zakoupením modelu s velmi velkým množstvím paměti jej nebudete používat úplně. Respektive přeplatit za zbytečné příležitosti. Proto zvolte vhodný gadget.
 

Na cenu se člověk ani nepodívá. V naší společnosti je cena iPhonu 13 pro opravdu nejnižší a dostupnější čísla v České republice nenajdete. Tato skutečnost je snadno ověřitelná osobně porovnáním cen ICOOLA s nabídkami jiných společností a obchodů.
 

iPhone 13 pro-SPECIFIKACE smartphonu v roce 2022
 

Pokud budeme mluvit o vlastnostech iPhone 13 Pro, pak samozřejmě mohou překvapit i ty nejnáročnější uživatele. Výrobce dá k dispozici menší pozornost změně samotného návrhu, provést jen některé úpravy, ale udělal všechno pro to, aby ovládání spotřebiče bylo pohodlné a snadné, kontrastující s vysokou funkčností a výkonem.
 

Zvláštní pozornost je hodena těla a obrazovky smartphonu. První je vyrobena z odolné oceli, takže spolehlivě chrání vnitřní součásti před negativními vnějšími faktory. Obrazovka je opatřena ochranným sklem Ceramic Shield. Přesněji řečeno, ochrana je vyrobena ze sklokeramického materiálu vyvinutého společností Corning ve spolupráci s firmou Apple Inc. Poprvé byl tento materiál představen veřejnosti na podzim roku 2020. Společnost Apple ji dnes aktivně využívá při výrobě techniky.

Více o nejdůležitějších vlastnostech iPhone 13 Pro se dozvíte dále, když se seznámíte s níže uvedeným materiálem. Pochopíte technické parametry zařízení, jaké funkce má obrazovka, baterie, kamery a také to, co je atraktivní design gadgetu.
 

SPECIFIKACE iPhone 13 pro
 

Pokud vezmeme v úvahu základní technické specifikace iPhonu 13 obecně, je třeba poznamenat následující parametry:
 

 • úhlopříčka displeje: 6,1 palce;
 • rozlišení: 2532x1170;
 • Typ obrazovky: Super Retina XDR;
 • obnovovací frekvence obrazovky: 120 Hz;
 • rozměry: 146.7 x 71.5 x 7.65 mm;
 • hmotnost: 203 g;
 • podporované komunikační standardy: GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE / 5G;
 • počet a typ SIM karty-instaluje se jedna Nano-SIM. E-SIM lze také dodatečně použít;
 • processor: Apple A15 Bionic na 6 jader;
 • dostupná vnitřní paměť: 128, 256, 512 GB a 1 TB;
 • bezdrátové připojení: Bluetooth 5.0, NFC, 5G, Gigabit LTE, Wi-Fi 6 (802.11 ax);
 • kamery: 12 MP + 12 MP + 12 MP;
 • stupeň ochrany: IP68;
 • kapacita baterie: 3095 mA * h.
   

To jsou hlavní specifikace a funkce iPhone 13 Pro, o kterých byste se měli dozvědět. Existuje však řada dalších funkcí, které je třeba věnovat zvláštní pozornost. Má například smysl se podrobněji seznámit s charakteristikami akumulátoru a délkou jeho výdrže baterie, zjistit, jak dobře kamery snímají a za jakých podmínek. Tyto a další body týkající se vlajkové lodi společnosti Apple se podíváme dále.
 

Co je nového na obrazovce iPhone 13 pro?
 

Displej iPhonu je zastoupen displejem typu Super Retina XDR. Vyznačuje se vysokým rozlišením, vynikajícími ukazateli jasu a kontrastu barev, odráží širokou škálu odstínů. Systém správy barev provádí přesnou kalibraci, díky níž je obraz získán co nejpřirozeněji. Obraz na displeji se aktualizace 120 krát za sekundu. Na obrazovce je také ochranné sklo vyrobené technologií Ceramic Shield. Jedná se o sklokeramický materiál, který byl vyvinut za aktivní účasti společnosti Apple a byl představen na podzim roku 2020.
 

Autonomní provoz a baterie iPhone 13 pro
 

Baterie Apple smartphone má kapacity 3095 mA * h. zde je k dispozici funkce rychlého nabíjení. Používáte-li napájecí adaptér pro 20 wattů nebo více, který lze zakoupit samostatně, pak za půl hodiny gadget nabije asi polovinu. Použití rychlého nabíjení je zcela bezpečné,žádná škoda na technice nebude. Ale okamžitě nabíjíte iPhone, můžete okamžitě využít jeho potřebné funkce, pokud je naléhavá potřeba.
 

Životnost baterie zařízení závisí na režimu jeho fungování, ale podle vývojářů může zařízení fungovat:
 

 • při přehrávání zvuku - až 75 h;
 • při přehrávání videa - 22-28 hodin;
 • v režimu streaming-20-25 hodin.
   

Jak můžete vidět, baterie má dobré vlastnosti, poskytuje gadget dlouhou životnost baterie. Také baterie vlajkové lodi Apple podporuje možnost bezdrátového nabíjení. Technika je jednoduše umístěna na nabíječce jako podklad. A energie se přenáší mezi vysílačem a přijímačem.
 

Nyní není pochyb o tom-akumulátor skutečně překvapí svými schopnostmi a jeho výrobce věnoval hodně pozornosti.
 

Stylový design
 

Pokud mluvíme o celkové podobě smartphonu, příjemně překvapí stylovým a stručným značkovým designem. Tělo je vyrobeno z odolné oceli, obrazovka má sklokeramický povlak. Výrobce nabízí iPhone 13 o použitý v několika barevných variantách:
 

 1. modrý;
 2. stříbrný;
 3. zlatý;
 4. grafit.
   

Každý kupující snadno vybere pro sebe nejúspěšnější barvu, aby využil gadget s ještě větší radostí. Navíc, pokud chcete, aby byl smartphone originálnější, můžete si pro něj koupit různé příslušenství, které jsou prezentovány s poměrně širokým výběrem.
 

Hlavní a přední kamera zařízení
 

Pokud hovoříme o hlavním fotoaparátu iPhone 13 Pro, pak jsou k dispozici tři moduly 12 MP: teleobjektiv, širokoúhlý a ultra-širokoúhlý (120 stupňů). Širokoúhlý fotoaparát snímá 2,2 krát více světla a ultra širokoúhlý zaručuje maximální detaily. Díky tomu jsou snímky velmi jasné, jasné, realistické. Smartphone dělá skvělé fotografie i v noci. Současně poskytuje tyto možnosti:
 

 • autofokus, který umožňuje fotografovat objekty ze vzdálenosti 2 cm, čímž získáte jasné snímky;
 • "Filmový efekt" - kamery se zaměřují na jeden objekt, natáčejí ho co nejjasněji a vše, co je na vzdáleném půdorysu, je poněkud rozmazané;
 • technologie Smart HDR 4 poskytuje individuální přístup ke každému účastníkovi fotografování, upravuje potřebné parametry pro odstín pleti;
 • stabilizační funkce zaručuje ostrost snímků, kromě získání zkažených snímků.
   

A to je jen zlomek možností, které lze při natáčení využít. Přední kamera zařízení je také vypočtena na 12 Mpx, může střílet v režimu portrét, noční režim a tak dále je zde stanoveno dostatek funkcí, režimů a nastavení, aby se podařilo udělat vynikající selfie nebo se obraťte na videohovory.
 

Jaké jsou hlavní rysy iPhone 13 pro?
 

Pokud shrnu a zvýraznit hlavní rysy iPhone 13 Pro, měli byste věnovat pozornost následujícím bodům:
 

 • Kvalitní obrazovka. Vyznačuje se vysokou obnovovací frekvencí snímků, zobrazuje obrázky, fotografie a videa velmi jasně, jasně, realisticky. Použití zařízení s takovými schopnostmi je co nejpříjemnější.
 • Tři moduly hlavního fotoaparátu, velké množství různých nastavení a stylů natáčení videa, fotografie, vynikající přehlednost snímků pořízených v noci. Tato funkce se bude líbit těm, kteří rádi dělají spoustu fotografií, natáčejí videa, snaží se získat co nejkvalitnější materiál, který se blíží výsledkům profesionálního fotografování.
 • Kapacitní baterie je schopna pracovat po dlouhou dobu v režimu offline, podporuje rychlé a bezdrátové nabíjení. To je také velké plus model, a to zejména pro aktivní lidi, kteří často používají gadget a chtějí být neustále v kontaktu.
 • Možnost zakoupit model z 1TB paměti. Jedná se o velmi významný ukazatel, díky kterému může uživatel nahrát libovolný počet fotografií, videí, zvuku, programů a her na gadget, aniž by se obával, že volná paměť rychle vyčerpá.
 • Vysoká hladina Vltavy, vody a prachu. IP68 je skvělý ukazatel. Svědčí o tom, že technika je chráněna před tím, aby se pod trup dostaly i malé prachovky a při ponoření do 1 metru a více mohla pracovat i pod vodou.
 • Spousta dalších funkcí, nových technologií. Například model iPhone 13 Pro má gyroskop, akcelerometr, snímač obličeje, barometr, kompas, světelné a aproximační senzory, senzor LiDAR. Výrazně rozšiřují rozsah použití gadgetu.
 • Velké množství podporovaných komunikačních standardů. Podpora satelitních systémů: GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS. To naznačuje, že je možné provozovat techniku absolutně za všech podmínek a režimů.
   

použité iPhone 13 Pro – je to skvělá volba pro každého moderního uživatele, který vede aktivní životní styl, který chce držet krok s moderními technologiemi. Určitě budete spokojeni s nákupem, pokud zastavíte výběr na této vlajkové lodi Apple, osobně oceníte všechny jeho schopnosti a výhody.
 

Rozměry iPhone 13 pro, velikost paměti a barvy zařízení
 

Rozměry iPhone 13 Pro jsme uvedli výše. Přístroj váží 203 gramů, přičemž jeho tělo má následující parametry: 146.7 x 71.5 x 7.65 mm. Zde více pozornosti věnovat náročné na paměť. K dispozici jsou varianty smartphonu s kapacitou 128, 256, 512 GB a 1 TB. Pokud budeme mluvit o nejmenším objemu paměti, toto řešení je vhodné pro běžného uživatele, který využívá techniku převážně pro komunikaci, komunikaci prostřednictvím instant posly, procházení sociálních sítí.
 

256 a 512 GB -  jsou možnosti, které vyhovují lidem, kteří dělají dostatek fotografií, natáčejí video. Zařízení je ideální pro blogery. Pokud jde o paměť 1TB, v tomto případě může být smartphone použít bez omezení, střílet, jak chcete, stahovat hry a programy v množství, které budete potřebovat.
 

Co se týče barev těla, výrobce nabízí:
 

 1. stříbrný;
 2. zlatý;
 3. modrý;
 4. grafitový.


Poslední možnost je vhodnější pro podnikatele, kteří mají rádi klasiku. Jiné barvy nejčastěji volí světlé, mimořádné osobnosti, zejména dívky. Ale v každém případě vše závisí výhradně na vašich preferencích.
 

Hlavní výhody smartphonu
 

Po prozkoumání výše uvedených informací můžete již získat úplnou jistotu, že výběrem iphone epasované nebudete litova. Je to opravdu moderní, krásný, silný, funkční model, který snadno splní všechny požadované úkoly a bude na nejvyšší úrovni kvality. Ale pokud máte stále určité pochybnosti, není těžké je rozptýlit. Vyzdvihneme všechny hlavní výhody dotyčné vlajkové lodi Apple. Budou takoví:
 

 • smartphone patří do luxusní třídy. To ocení ti, kteří chtějí zdůraznit svůj status;
 • uživatelsky přívětivé rozhraní. Pokud jste dříve používali starší modely iPhone a nyní se rozhodli koupit novinku, nebude mít problém s jeho provozem. Rozhraní se nezměnilo na rozdíl od technických vlastností a funkčnosti;
 • přítomnost v paletě barev nebeské modré skříně je nyní pískáním sezóny. Vybere si ho každý, kdo sleduje módu, chce zůstat v trendu;
 • podpora displeje 120 Hz zajišťuje plynulý provoz rozhraní. Použijte gadget s takovou obrazovkou co nejpohodlnější a nejpříjemnější;
 • Snadné sdílení informací mezi různými zařízeními. To ocení ti, kteří musí pracovat i na cestách a pak pokračovat v práci v kanceláři nebo doma již na jiné technice;
 • velké množství paměti;
 • pokročilé kamery, díky nimž fotografování a video dává nepopsatelné potěšení, stejně jako prohlížení přijatých materiálů.
   

Mluvit o výhodách této techniky může být dlouhá doba. Je mnohem jednodušší je poznat sami v průběhu provozu smartphonu.
 

Apple iPhone 13 pro použitý 128GB, 256GB, 512GB, 1TB kapacita paměti vybrat?
 

IPhone 13 použitý je nabízen výrobcem s různými paměťovými objemy. A musíte se rozhodnout, kterou variantu gadgetu si vyberete. Ve skutečnosti se úkol může zdát obtížný. Ale to lze zjednodušit tím, že rozebírá toto téma podrobněji. Nejprve přemýšlejte, co pro vás v podstatě používáte smartphone, jak často děláte fotografie, natáčení videa, a v jakém množství, nebo aktivně stáhnete na gadget různé programy, hry nebo ukládat žádné soubory vztahující se k práci.
 

Po pochopení toho, jak provozujete a plánujete používat techniku v budoucnu, můžete začít s výběrem objemu vnitřní paměti:
 

 • zakoupením iPhone 13 pro 128GB repasované, budete moci pořizovat fotografie, nahrávat videa, dokonce stáhnout několik filmů, her. Dostatečné množství paměti s přiměřeným racionálním používáním po dobu 2-4 let;
 • vybrat iPhone 13 pro 256GB repasované by měli ti, kteří rádi stahují filmy, aby je mohli sledovat bez připojení k internetu. Můžete také udělat stejné fotografie, střílet videa, stahovat programy;
 • pokud hovoříme o iPhone 13 pro 512GB repasované aktivní uživatel bude stačit na dlouhou dobu. Takové množství paměti je dostatečné pro uložení všech materiálů, které mohou být potřeba;
 • iPhone 13 Pro 1Tb epasované to gadget pro ty, kteří se aktivně vede a plní stránky na sociálních sítích, hodně cestuje a fotí různé videa, zejména pro svůj blog, si stáhne do telefonu velké množství programů, filmů, her, hudebních sbírek.
   

Zbývá vybrat. Ale nezapomeňte, že v průběhu času se objem filmů, programů a her zvýší. Pokud tedy plánujete používat smartphone dostatečně dlouho, zvolte množství paměti s rezervou. V tomto případě nebudete muset brzy změnit gadget a systém bude fungovat stabilně kvůli nedostatku přetížení zařízení různými soubory.
 

IPhone 13 pro - proč si vybrat refurbished?
 

Přemýšlíte nad tím, že je lepší koupit recyklovaný iphone 13 repasované nebo koupit nový gadget v obchodě, je lepší zůstat na první verzi, zvedl vhodnou volbou zařízení v katalogu naší společnosti. Nebudete litovat příjemného rozhodnutí, protože:
 

 • ušetřete velkou peněžní částku. Repasované vlajkové lodě Apple stojí o 30-40% levnější než nové protějšky.
 • získáte prakticky nový smartphone. Veškerá technika, kterou nabízíme zákazníkům, prošla kompletní diagnostickou a odbornou rekonstrukcí. Pokud byly některé součásti vyměněny, místo nich byly instalovány originální díly. Navíc, před uvedením na trh každý gadget jsme pečlivě zkontrolovali a opakovaně testovali;
 • přispíváte na obnovu ekologie. Při výrobě nových přístrojů se do životního prostředí vyhodí více než 80 kg odpadu, což se při procesu obnovy neděje. Navíc za každou jednotky techniky máme zaručeno, že zasadíme jeden strom;
 • zakoupením obnoveného iPhonu 13 získáte stejně jako při objednání nového gadgetu záruku na jeden rok. Pokud se náhodou, což je velmi nepravděpodobné, stane nějaká porucha, odstranit ji zdarma. Od vás vyžaduje pouze dodržování základních pravidel provozu smartphonu, které se vztahují k použití jakékoliv mobilní techniky.
   

Když se rozhodnete koupit obnovený iPhone 13 pro, děláte správnou věc. O volbě by se nemělo pochybovat. Je lepší věnovat pozornost výběru vhodného gadgetu.
 

Koupit iPhone 13 Pro nebo zvolit verzi Pro Max?
 

Přemýšlíte-li, že je lepší koupit iPhone 13 pro použitý nebo zvolit verzi iPhone 13 Pro Max, měli byste věnovat pozornost základním rozdílům v datech smartphonů. Druhá varianta má větší rozměry, konkrétně větší velikost displeje a jeho rozlišení. Jinak-neexistuje žádný zásadní rozdíl. Takže pokud potřebujete kompaktnější zařízení, je určitě lepší zastavit výběr na iPhone 13 použitý. Má všechny funkce, které může každý uživatel potřebovat. Zbývá jen určit optimální množství paměti a barvu pouzdra. A v našem katalogu určitě najdete vhodnou možnost.

iPhone 13 Pro - cena repasovaných smartphonů
29 890 Kč
29 890 Kč
35 096 Kč

Otázka / Odpověď iPhone 13 Pro