CZK

Repasovaný iPhone 13 Pro Max (Použitý)

phrases.titleReview Repasovaný iPhone 13 Pro Max (Použitý)

Celkové hodnocení

0

0 reviews.estimates

Proč si koupit iPhone 13 Pro Max?

Repasovaný iPhone 13 Pro Max je zcela originální zařízení se zárukou 1 rok zdarma a kompletní sadou. Smartphone je dodáván ve značkové krabici od ICOOLA, spolu s nabíječkou a 1-letou zárukou zdarma.

Téměř se neliší od nového smartphonu na prodej v jakémkoli specializovaném obchodě, ale vyjde vás mnohem levněji. A pokud náhle do roka po nákupu dojde k poruše, pracovníci ICOOLA ji zdarma opraví, udělají to rychle a na nejvyšší úrovni profesionality. Vše, co musíte udělat, je dodržovat základní pravidla provozu zařízení, která fungují pro jakýkoli jiný smartphone.
 

Vrátíme-li se k samotnému modelu iPhone 13 Pro Max, podotýkáme, že o této technice sní každý moderní uživatel, který rád zůstává v kontaktu, pořizuje kvalitní fotografie v kteroukoliv denní dobu nebo natáčí videa například na blog, stahuje filmy , programy a různé hry.
 

Výrobce tvrdě pracoval na vytvoření této verze gadgetu, takže jí dal ty nejlepší vlastnosti a specifikace, o kterých si můžete nechat jen zdát. Při vývoji tohoto zařízení byly použity nové technologie, které jsou vidět doslova v každém detailu. O funkcích a inovacích si povíme více níže, přičemž model zvážíme blíže.
 

Co se týče designu, ten se oproti loňským modelům, vyvinutým v korporátním stylu Applu, změnil jen málo. Když si vyberete tento smartphone v našem obchodě, budete překvapeni, jak stylový, pevný, výkonný a funkční smartphone získáte, navíc za tak extrémně nízkou cenu.
 

Nyní můžete přejít k podrobnější recenzi iPhone 13 Pro Max použitý, abyste se konečně přesvědčili o správné volbě, mohli bez pochyby nakoupit a být s rozhodnutím spokojeni.
 

Jaká je cena iPhone 13 Pro Max zánovní?


Cena na zánovní iPhone 13 Pro Max, která je zobrazena v katalogu naší společnosti, vás jistě mile překvapí. Je nejnižší ze všech ostatních nabídek v celé ČR. Nemůžete ani váhat. Rozhodnete-li se pro nákup vybavení v ICOOLA, ušetříte asi 30-40% nákladů stanovených specializovanými obchody. Souhlas, je to hodně. Finanční úspora v tomto případě neovlivní kvalitu smartphonu, dobu jeho řádného provozu ani trvání záruční doby. Veškeré vybavení, které prošlo naším úplným zotavením, je před uvedením do prodeje pečlivě testováno a prochází 3 fázemi testování. Navíc, pokud měníme nějaké komponenty, instalujeme pouze originální díly.
 

Pokud jde o náklady na iPhone 13 Pro Max v naší společnosti, můžete si je prohlédnout v příslušných produktových kartách. Zde je vidět, že cena smartphonů je jednoznačně odlišná. A hlavním faktorem ovlivňujícím jeho vznik je množství vnitřní paměti. Pohybuje se od 128 GB do 1 TB. 


Výhody nákupu iPhone 13 Pro Max od ICOOLA


Pro ty, kteří nemohou hned zaplatit za recyklované iPhone 13 Pro Max - existuje řada nabídek, které vám pomohou výhodně koupit smartphone na splátky, například pomocí služby placení na splátky.
 

Výhody nákupu iPhone 13 Pro Max od ICOOLA jsou zřejmé:
 

 • Nákupem zařízení s podmínkou platby na splátky, snížíte zatížení rozpočtu, získáte příležitost koupit si smartphone, i když v tuto chvíli nemáte nahromaděnou požadovanou částku;
 • Vyhnete se případným přeplatkům, protože se při nákupu neúčtují úroky;
 • Získáte možnost začít používat svůj smartphone ihned po provedení první platby.


Jaká je kompletní sada zařízení


Zákazníkům poskytujeme iPhone 13 Pro Max Repasovaný v konfiguraci poskytnuté výrobcem: samotné zařízení, záruční list, nabíječka. Nákup od ICOOLA se tedy v tomto ohledu neliší od nákupu nového smartphonu v jakémkoli specializovaném obchodě nebo internetovém obchodě. Nepochybujte, že s nákupem budete spokojeni, protože děláme vše pro to, abychom zákazníkům poskytli služby na slušné úrovni. Osobně se o tom přesvědčíte již po registraci první smlouvy. Proto navrhujeme věnovat větší pozornost charakteristikám modelu.
 

Vlastnosti iPhone 13 Pro Max

Pokud se podíváte na parametry iPhonu 13 Pro Max, jsou jen málo odlišné od jeho jednodušší verze – iPhone 13 Pro. V podstatě všechny hlavní charakteristiky zůstaly nezměněny. Výrobce však provedl několik změn, díky kterým se zařízení snáze používá a vylepšilo některé jeho funkce. Právě tyto rozdíly přitahují uživatele, kteří se chtějí stát majiteli nejmodernějšího, funkčního a nejkvalitnějšího vybavení. Uvažovaný model má značnou poptávku a je zcela oprávněný.
 

Co se týče designu, tak tam nejsou žádné změny. Výrobce raději dbal na technické parametry.


Abychom se osobně zjistili, že si iPhone 13 Pro Max zaslouží zvláštní pozornost, pojďme se blíže podívat na jeho vlastnosti a funkčnost. Tyto informace vám umožní získat plnou důvěru ve správný výběr modelu, zaměřit se na výběr jeho úpravy, barvy, designu nákupu. 
 

Charakteristiky uvažovaného smartphonu můžete také najít na našich webových stránkách v příslušných produktových kartách spolu s jeho fotografiemi a zákaznickými recenzemi.


Technické vlastnosti iPhone 13 Pro Max


Chcete-li získat úplný obrázek o studované úpravě, zvažte podrobně všechny její technické vlastnosti:
 

 • Obrazovka: úhlopříčka 6,7 ​​palce. OLED (rozlišení 2778x1284, 458ppi) Super Retina XDR, kontrast 2000000:1. Tyto vlastnosti indikují vysokou kvalitu obrazu na obrazovce. Displej je navíc poměrně velký;
 • ochranná clona je vyrobena ze sklokeramického materiálu nové generace - Ceramic Shield. Apple se aktivně podílel na jeho vývoji;
 • obnovovací frekvence obrazovky: 120 Hz - zaručuje vysokou kvalitu obrazu;
 • procesor: Apple A15 Bionic. K dispozici je nová generace 16 jádrového systému Neural Engine – poskytuje funkce chytrého telefonu, což vám umožní rychle řešit úkoly;
 • rozměry těla: 160,8 x 78,1 x 7,65 mm - zařízení je poměrně velké, ale vypadá překvapivě pevně;
 • hmotnost smartphonu: 240 g;
 • systémy bezdrátového přenosu dat: Bluetooth 5.0, NFC, 5G, Gigabit LTE, Wi-Fi 6 (802.11ax) - různé možnosti výrazně rozšiřují možnosti uživatele;
 • navigační systémy: GPS, Beidou, Galileo, QZSS, GLONASS;
 • komunikační standardy: GSM / EDGE, UMTS / HSDPA / HSUPA, LTE;
 • hlavní fotoaparát je trojitý. Každý modul má 12 MP, což zaručuje čistotu fotografií;
 • přední kamera - 12MP - poskytuje kvalitní selfie, video komunikaci;
 • baterie - lithium-iontová, s kapacitou 4325 mA * h - se vyznačuje dlouhou životností baterie;
 • hardwarové funkce: Face ID: rozpoznání obličeje kamerou, barometr, gyroskop, akcelerometr, senzor přiblížení, senzor okolního světla;
 • synchronizační konektor: 8 pinový konektor Lightning;
 • počet instalovaných SIM - 1, typ - Nano-SIM. Můžete také aktivovat eSIM kartu;
 • Třída ochrany: IP68. Toto je nejvyšší číslo. Označuje, že zařízení je spolehlivě chráněno před prachem a vlhkostí uvnitř pouzdra a také před poškozením jimi způsobeným.


Nyní, když máte představu o technických vlastnostech iPhone 13 Pro Max použitý, můžete dojít k závěru, jak funkční a snadné použití zařízení bude. Pokud existovaly nějaké pochybnosti o správném výběru modelu, nyní by prostě neměly být. Zde je opravdu zajímavý smartphone, který vaši volbu plně ospravedlní.
 

Pár slov o fotoaparátu
 

Výrobce dobře zapracoval na fotoaparátech iPhone 13 Pro Max. Využil zde všechny možné technologie, které by umožnily pořizovat vysoce kvalitní fotografie a videa. To lze snadno zjistit, když si podrobněji prostudujete vlastnosti těchto součástí.


Hlavní fotoaparát smartphonu obsahuje tři moduly:
 

 • teleobjektiv se světelností ƒ / 2,8 při 12 MP;
 • širokoúhlý objektiv se světelností f / 1,5 x 12 MP;
 • ultra širokoúhlý objektiv se světelností f/1,8 12 MP.


Pokud jde o funkce a možnosti poskytované hlavním fotoaparátem, stačí k získání jasných, plnobarevných fotografií a videí s minimální pravděpodobností jakýchkoliv závad. Zde je několik dalších faktů, které výrobce do tohoto zařízení implementoval:
 

 • Optická a automatická stabilizace;
 • Autofocus;
 • 15x digitální zoom;
 • True Tone blesk s funkcí pomalé synchronizace;
 • Schopnost nahrávat 4K video 2160p 60fps;
 • Schopnost provádět panoramatické fotografie;
 • Vnímání širokoúhlým fotoaparátem 2,2 krát více světla - poskytuje jasné fotografie v noci;
 • Vysoké detaily obrazu díky ultraširokoúhlé kameře, která zachytí o 92 % více světla;
 • Možnost použití režimu „Movie Effect“ při natáčení, kdy fotoaparát zaostří na konkrétní objekt a ostatní jsou více rozmazané;
 • Možnost použít režim Smart HDR 3, který automaticky upraví vyvážení bílé, perfektně přenese vše do nejmenších detailů;
 • Schopnost natáčet nejrealističtější videa v režimu Dolby Vision. Zařízení přesně přenáší až 700 milionů barev a odstínů. Videa jsou natočena ve formátu 4K, takže je můžete pohodlně sledovat v televizi;
 • Přední kamera smartphonu je jedna - 12MP, TrueDepth (f / 2,2). Vyznačuje se však také vysoce kvalitním snímáním, které vám umožní pořizovat selfie v kteroukoli denní dobu a získat ty nejčistší snímky. Můžete jej také použít ke komunikaci prostřednictvím videa, přičemž si budete jisti, že vás účastník dokonale vidí.


Poznamenávám, že fotoaparáty iPhone 13 Pro Max si opravdu zaslouží zvláštní pozornost. Kvalita focení je shodná s profesionálními fotografiemi. A velké množství různých režimů a nastavení vám umožní udělat fotky a videa prostě perfektní.

Hlavní rozdíly oproti předchozím verzím


Mobilný telefón Repasovaný iPhone 13 Pro Max se od předchozích verzí technologie Apple liší nejen cenou. Existuje rozdíl ve vzhledu smartphonu a v technických vlastnostech.
 

Zejména od ostatních modelů třinácté řady se iPhone 13 Pro Max Repasovaný liší:
 

 • velikost a hmotnost - jsou samozřejmě větší;
 • úhlopříčka obrazovky je 6,7 palce;
 • rozlišení obrazovky - poskytuje vyšší kvalitu obrazu;
 • zvýšená kapacita baterie;
 • delší autonomní práci.


Pokud porovnáte tento model s analogem řady 12, iPhone 13 Pro Max jej překonává z hlediska výdrže baterie, má výkonnější procesor, více funkcí v předním a hlavním fotoaparátu. Také třináctou verzi lze zakoupit s 1TB pameti - to je jen působivý údaj, který vám umožní uložit do smartphonu co nejvíce fotografií, videí, dalších dat, stahovat filmy, programy, hry, aniž byste přemýšleli o tom, že paměť je nestačí .
 

Jak můžete vidět, iPhone 13 Pro Max je skutečně moderní, výkonné, stylové zařízení, a když si ho koupíte, nikdy nebudete svého rozhodnutí litovat.
 

Vyplatí se kupovat iPhone 13 Pro Max zánovní?


Koupě tohoto smartphonu v roce 2022 bude samozřejmě určitě správným rozhodnutím. Zařízení bylo vytvořeno pomocí nových technologií, takže plně odpovídá požadavkům moderních uživatelů. Zařízení je vybaveno výkonným procesorem, má velkou obrazovku s vysokým rozlišením, funkční kamery, které zaručují vysokou kvalitu natáčení. 
 

A hlavní výhoda - velké množství vnitřní paměti. Pro aktivní uživatele sociálních sítí, obchodníky, cestovatele, blogery, hráče – to je jen skvělá zpráva. Navíc je zařízení prezentováno ve všech oblíbených barvách. To ocení ti, kteří chtějí být vždy v trendu.


Použitý iPhone 13 Pro Max – proč je nejlepší koupit repasovaný smartphone?


Pokud stále přemýšlíte o tom, co je lepší – koupit si repasovaný použitý iPhone 13 Pro Max nebo si koupit zcela nový smartphone v obchodě, bezpochyby zvolte první možnost. Po tomto rozhodnutí si všimnete řady důležitých výhod:
 

 • Náklady na repasované zařízení v ICOOLA budou mnohem nižší než cena nového. Ušetříte cca 30-40%. Souhlas, to je velká suma. 
 • Technický stav restaurovaného smartphonu odpovídá stavu nové techniky. Před uvedením do prodeje prošel každý iPhone 13 Pro Max kompletní diagnostikou a procesem obnovy do perfektního stavu. Pokud se změnily nějaké detaily, pak pouze původní komponenty. A poslední fáze - závěrečné testování zařízení, skládající se ze 3 fází.
 • Péče o životní prostředí. Výrobu nových iPhonů provází vypouštění do životního prostředí obrovského množství odpadu, který pak není recyklovatelný a znečišťuje životní prostředí. Při obnově techniky nic takového neexistuje. Navíc při prodeji každého zařízení dbáme na to, abychom zasadili jeden strom, čímž zároveň dbáme na životní prostředí.
 • Koupě repasovaného iPhonu 13 Pro Max získáte výbavu ve stejné konfiguraci jako nový a navíc s roční zárukou. Pokud během této doby dojde k poruše, což je nepravděpodobné, opravíme ji zcela zdarma.


Nyní vidíte, proč je stále lepší kupovat repasované smartphony Apple než kupovat nové ve specializovaných prodejnách.
 

Záruky při nákupu Repasovaného iPhone 13 Pro Max


Jak již bylo zmíněno výše, zakoupením repasovaného iPhonu 13 Pro Max získáte záruku po dobu jednoho roku. Poskytuje bezplatnou opravu zařízení našimi specialisty, pokud během tohoto období dojde k poruše. Opravy budou provedeny s nejvyšší kvalitou a profesionalitou. Pokud musíte vyměnit komponent, nainstalujeme místo něj originální značkový díl. Než svůj smartphone vrátíte, nezapomeňte jej znovu důkladně otestovat z hlediska provozuschopnosti.
 

Chceme však ihned poznamenat, že pravděpodobnost, že nás budete kontaktovat v rámci záruky, je velmi nízká. Specialisté společnosti provádějí kompletní obnovu smartphonů, kontrolu do nejmenších detailů. Proto tato technika trvá dlouho a správně, aniž by zklamala majitele. Potvrzují to recenze zákazníků, kteří si u nás zakoupili iPhony různých řad a modelů.
 

Jediné, co musíte udělat, je dodržovat jednoduchá pravidla provozu zařízení, zejména chránit před mechanickým poškozením, nenechávat v těsné blízkosti topidel, nepokoušejte se zařízení sami rozebírat atd.

Koupit iPhone 13 Pro Max nebo zvolit verzi Pro?


Pokud si stále myslíte, že je lepší koupit iPhone 13 Pro Max nebo zvolit běžnou verzi Pro, abyste se mohli správně rozhodnout, nejprve zhodnoťte své potřeby, aktivitu při používání této techniky. Pokud chcete kompaktní smartphone, preferujte recyklované iPhone 13 Pro.

Pokud potřebujete nejvíce stavový, stylový a funkční gadget, pak je lepší zvolit iPhone 13 Pro Max. Pro zjednodušení řešení problému si přečtěte popis techniky v produktových kartách.

iPhone 13 Pro Max - cena repasovaných smartphonů
39 590 Kč
39 590 Kč
34 583 Kč

Otázka odpověď iPhone 13 Pro Max