CZK

Repasovaný iPhone 13 Mini (Použitý)

phrases.titleReview Repasovaný iPhone 13 Mini (Použitý)

Celkové hodnocení

0

0 reviews.estimates

Koupit iPhone 13 Mini: výhody nákupu v ICOOLA

Vybrali jste si náš obchod k nákupu použitého iPhone 13 Mini? Vybrali jste si správně, protože pouze u nás získáte zdarma záruku na 1 rok, perfektní originální repasovaný smartphone a kompletní sadu. Pokud se se zařízením v záruční době něco stane, zdarma jej opravíme. Ale možnost takové situace při pečlivém zacházení se zařízením je minimalizována. Restaurujeme chytré telefony maximálně zodpovědně a profesionálně, děláme to v souladu se všemi certifikovanými požadavky.
 

Pokud jde o výběr, náš katalog nabízí širokou škálu vychytávek. Hlavní je ujistit se, že tato úprava bude pro vás tím nejlepším řešením. Abyste se o tom ujistili, doporučujeme vám, abyste se blíže podívali na funkce gadgetu, zaměřili se na jeho technické parametry, vlastnosti fotoaparátu, vlastnosti baterie.
 

iPhone 13 Mini - rozměry, paměť a barvy zařízení


Tento smartphone je jedním z nejkompaktnějších gadgetů společnosti Apple s nejvýkonějšími funkcemi. Velikost iPhone 13 Mini je působivá, protože se vývojářům podařilo vložit do zařízení o hmotnosti 141g procesor Apple A15 Bionic (16 jader Neural Engine), baterii 2427 mA a také ho vybavit poměrně velkým množstvím paměti. RAM je zde 4 GB a vestavěná paměť může mít 128, 256 nebo 512 GB. Pokud budeme mluvit podrobněji o velikosti, tělo mini-smartphonu má následující rozměry: 131,5*64,2*7,65 mm. Toto kompaktní zařízení se snadno drží v ruce a použití gadgetu je velmi pohodlné. 
 

Úhlopříčka displeje je 5,4 palce. Displej je samozřejmě menší než u standardního třináctého modelu, ale na komfort používání výbavy to má minimální vliv. Jedním z důležitých kritérií pro výběr iPhone 13 Mini je barva pouzdra. Každý uživatel chce, aby jeho gadget byl nejen funkční, ale také estetický. Tady ale žádné problémy nejsou. Výrobce nabízí zařízení v následujících barvách:
 

 • růžový;
 • modrý;
 • Červený;
 • bílý (zářící hvězda);
 • černý (černá noc).


Všechny barvy jsou k dispozici


IPhone 13 Mini: ceny pro chytré telefony v ČR


Všimněte si, že v obchodě ICOOLA jsou ceny pro iPhone 13 Mini nejnižší v ČR, navíc poskytujeme záruku 1 rok zdarma, protože jsme si jisti provozuschopností a životností gadgetů. Kromě toho poskytujeme nejlepší úroveň servisní podpory, možnost vybrat si zařízení, které kupující považuje za nejvhodnější pro sebe, a také rychlé bezplatné doručení.

Při minimálních nákladech na vychytávky stanovené naší společností je veškeré vybavení v perfektním stavu. Je kompletně zrestaurován, takže se od toho nového neliší. Úspora při nákupu smartphonu u nás však může dosáhnout 30-40 % tržní hodnoty. Ušetřené peníze budou potřeba na nákup dalšího příslušenství nebo jiné účely.
 

Chcete-li se sami přesvědčit, můžete si přečíst ceny stanovené pro běžné obchody iPhone 13 Mini. Snadno se řekne, že rozdíl je opravdu markantní. Mnohem výhodnější je spolupracovat s ICOOLA a nakupovat u nás.
 

Proč platit více, když si můžete koupit originální kompaktní vlajkovou loď Apple mnohem levněji bez ztráty funkčnosti a kvality služeb. Proto doporučujeme odložit případné pochybnosti a zaměřit se na výběr vhodné možnosti smartphonu při barvě, paměti atd. Pokud potřebujete pomoc, manažeři ICOOLA jsou vždy připraveni poskytnout komplexní rady ohledně jakékoliv položky, aby pomohli učinit správné rozhodnutí pro vaši konkrétní situaci.
 

Nepochybujte o tom, zda budete se spoluprací s naší společností spokojeni, nebudete litovat, že jste si ji vybrali. A výrazná finanční úspora při nákupu iPhone 13 Mini – to je jen jeden z kladných bodů. Pokud jste se ještě nerozhodli, jakou přesně si chcete kompaktní vlajkovou loď pořídit, zvažte další možnosti třinácté řady.
 

Kolik stojí iPhone 13 Mini?
 

Kolik stojí iPhone 13 Mini, zjistíte na našem webu cenu uvidíte v příslušné produktové kartě. Tento údaj vás mile překvapí, protože určitě potěší dostupností oproti jiným nabídkám v ČR. Pro zákazníky navíc často poskytujeme výhodné slevy. Pokud je cena za konkrétní model smartphonu snížena, bude to také uvedeno v jeho popisu na stránce katalogu zveřejněného na webu.
 

Vezměte prosím na vědomí - karta produktu uvádí nejen jeho cenu a výši slevy, pokud existuje. Zde je popis konkrétního modelu smartphonu, kompletní seznam jeho technických vlastností. Navíc máme zpětnou vazbu od zákazníků, kteří spolupracovali s naší společností. Po jejich přečtení se opět přesvědčíte, že jste se rozhodli pro koupi naší společnosti správně. Je pohodlné, příjemné a výhodné spolupracovat s ICOOLA. Gadgety jsou dodávány co nejrychleji, takže si brzy po objednání budete moci užívat  iPhone, na který jste se tak těšili.
 

Funkce iPhone 13 Mini


Nejvýkonnější funkce iPhonu 13 Mini působí i na kritiky. Odborníci jsou překvapeni, jak se výrobci podařilo vytvořit tak kompaktní, ale spolehlivou, kvalitní a funkční vychytávku.
 

Shodují se na tom, že Apple opět dokázal, že ne nadarmo má skvělou pověst, zejména tím, že vložil tolik nových technologií a příležitostí do malého pouzdra. Tento smartphone je rozhodně funkčnější než analog z předchozí modelové řady. I oproti ostatním verzím třinácté řady se kompaktní vlajková loď liší jen v minimu.
 

Pojďme mluvit o obrazovce iPhone Mini 13


Výše bylo zmíněno, že model iPhone má 5,4 palcový displej. Rozlišení obrazovky 2340 x 1080 pixelů. To je poměrně silný údaj, který ukazuje na obrázky ve vysokém rozlišení. Typ obrazovky kompaktní vlajkové lodi je Super Retina XDR. Kromě vysokého zvětšení se vyznačuje výborným kontrastem, jasem a také velkým množstvím odstínů, které umožňují vidět obraz co nejpodrobněji. Samotná obrazovka je vyrobena ze sklokeramického materiálu vyvinutého za účasti společnosti Apple. Obchodní název - Ceramic Shield. Displej je poměrně pevný, ale přesto vyžaduje opatrné zacházení.


Baterie a procesor


Pokud se budeme bavit o baterii iPhone 13 Mini, její kapacita je 2406 mAh. To je významnější číslo než u podobných modelů vydaných v předchozích letech. Doba autonomního provozu zařízení je téměř den - 20-22 hodin. Pokud používáte gadget, zohledněte některé možnosti, baterie, vydrží asi 14-15 hodin.
 

Co se procesoru týče, iPhone má šestijádrový Apple A15 Bionic. To znamená, že zařízení může snadno provádět různé úkoly, a to i současně, bez zavěšení a bez poruch.
 

Specifikace iPhone 13
 

Když mluvíme podrobněji o technických vlastnostech iPhone 13 Mini, shrnujeme údaje, které jsme právě zmínili.

 • displej - 5,4 palce. Rozlišení 2340 × 1080, OLED, 60 Hz;
 • procesor: Apple A15 Bionic, 6 jader;
 • paměť: 4 GB RAM, trvalá: 128, 256 a 512 GB;
 • baterie: 2406 mA. Baterie podporuje rychlé nabíjení 20 wattů;
 • dostupnost funkce, která umožňuje chytrému telefonu rozpoznat osobu;
 • podporované komunikační standardy: GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE / 5G;
 • počet SIM karet - 1, velikost - Nano-SIM. K dispozici je podpora a e-SIM;
 • podporované navigační systémy: GPS, Beidou, Galileo, QZSS, GLONASS;
 • dostupnost bezdrátové komunikační technologie NFC. Umožňuje výměnu dat, jako jsou bezkontaktní platební terminály, přičemž zařízení je od nich ve vzdálenosti přibližně 10 cm;
 • USB rozhraní - Lightning.


To jsou hlavní vlastnosti, které stojí za to se o iPhonu Mini 13 dozvědět a vidíme, že i přes svou kompaktnost má poměrně výrazné parametry, které přitahují pozornost mnoha kupujících. Pokud tedy uvažujete o koupi tohoto gadgetu, není pochyb. Splní očekávání.

iPhone 13 Mini kamera
 

Základní snímky pořídíte pomocí dvou fotoaparátů, každý z nich má 12MP. Jsou umístěny na úhlopříčce, která odlišuje třináctý model od loňského roku. Fotosenzory byly také aktualizovány. Nyní zachytí o 47 % více světla, což umožňuje pořizovat kvalitní snímky i v noci. Ostrost jakékoliv fotografie je vysoká, barevné zobrazení na vysoké úrovni, stejně jako detaily, které poskytuje ultra širokoúhlý fotoaparát. 
 

K dispozici je optická stabilizace, která eliminuje rozmazání snímků. Přiblížení se zlepšilo – kvalita obrazu se při přibližování mírně mění. Navíc si v nastavení focení můžete vybrat různé filtry, režimy a další parametry, které vám umožní získat přesně ty fotografie, jaké chcete.

 

Přední kamera - 12MP + hloubkový / biometrický senzor. Používá se pro videohovory, selfie, umožňuje získat kvalitní snímky a videa s dobrou reprodukcí barev a vysokými detaily. Pokud chcete něco změnit, můžete použít nastavení ve standardním programu. Jsou k dispozici pro práci s přední kamerou. Nepochybujte o tom, že s kvalitou pořízených fotografií a videí budete spokojeni.
 

Stylový vzhled smartphonu


IPhone 13 Mini vypadá velmi stylově a elegantně. Navzdory tomu, že výrobce s designem příliš neexperimentuje, technika se stále ukazuje jako velmi atraktivní, vyrobená s použitím značkových čipů. Navíc výběr barev umožňuje vybrat si přesně tu vychytávku, kterou budete používat s maximální radostí.
 

A pokud chcete svůj smartphone udělat ještě originálnějším a atraktivnějším, vždy si k němu můžete dokoupit různé příslušenství. Jsou prezentovány v poměrně široké škále. Mnoho lidí si ale kupuje gadgety s průhlednými kryty, protože technologie Applu vypadá perfektně.
 

Proč je použitý iPhone 13 Mini tak výjimečný?
 

Pokud mluvíme o vlastnostech použitého iPhone 13 Mini, které jej odlišují od ostatních technologických možností Apple, dokonce i stejné třinácté řady, měli bychom si v první řadě všimnout úžasné kombinace kompaktnosti, výkonu a funkčnosti gadgetu. I při malých velikostech se smartphone dokonale vyrovná s jakýmkoli úkolem - pořizuje skvělé fotografie, umožňuje natáčet kvalitní videa, má široký standard funkčnosti, umožňuje instalovat potřebné programy a hry pro pohodlnější a všestrannější použití. 
 

Gadget má navíc dobrou baterii s funkcí rychlého nabíjení, která může pracovat autonomně po dobu 14-22 hodin v závislosti na intenzitě používání zařízení.


Co se týče použitých iPhonů, přesněji řečeno repasovaných, jejich vlastností je, že se téměř neliší od nové technologie, ale u nás se prodávají o 30-40% levněji než v jakýchkoli offline obchodech a online obchodech.
 

A v neposlední řadě - stylový vzhled, dostatek barev, aby si každý kupující vybral smartphone, který bude používat s velkou radostí a hrdostí.

Hlavní výhody iPhone 13 Mini
 

Vyzdvihnout konkrétní výhody iPhonu 13 Mini je snadné. Mezi hlavní výhody tohoto gadgetu patří:
 

 • kompaktnost. Tuto funkci ocení především dívky, ale i další uživatelé, kteří nemají rádi velké vychytávky. Navíc bude takové zařízení pro dítě snadno použitelné;
 • dlouhá výdrž baterie. Svůj chytrý telefon můžete bez obav vzít na učení, do kanceláře, na různé akce, aniž byste se museli bát, že se náhle vybije a vy nestihnete udělat důležitý hovor, vyfotit nebo poslat zprávu;
 • působivé technické parametry - téměř se neliší od charakteristik obvyklého iPhone 13, ale to vše je kompaktní, elegantní Mini zařízení;
 • vynikající kvalita fotografií a videa. Vzhledem k malé velikosti techniky jsou jasnost, jas, detaily a kontrast snímků opravdu skvělé.


Důležitou výhodou je navíc fakt, že kompaktní vlajkovou loď pořídíte za objektivní cenu. A pokud nakoupíte v naší společnosti, budete moci výrazně ušetřit.


Další funkce zařízení
 

Pokračujeme v zvažování kompaktního modelu smartphonu od výrobce Apple, zaznamenáváme další funkce iPhone 13 Mini. Jsou následující:
 

 • dostupnost rychlého a bezdrátového nabíjení. V prvním případě je zvýšený výkon přenášen přes USB, díky čemuž se baterie nabíjí mnohem rychleji. Bezdrátové nabíjení je nejpohodlnější k použití;
 • vysoký stupeň krytí - IP68. To znamená, že zařízení je zcela chráněno i před těmi nejmenšími částicemi prachu a vody. Zařízení lze také spustit do vody do hloubky více než 1 metr a přesto pokračovat v práci. Uvádějí to normy ochrany. Ale je lepší provádět takové experimenty s drahým vybavením;
 • přítomnost rozpoznávání obličeje. Zaručuje vysokou úroveň ochrany dat na vašem smartphonu.


O vlastnostech iPhonu 13 Mini se můžeme bavit dlouho. Není divu, že novinku ocenili i odborníci, kteří se shodli, že splnila očekávání.
 

Použitý Apple iPhone 13 Mini - stačí 128GB paměti?


iPhone 13 Mini 128gb je skvělým řešením pro většinu běžných uživatelů, kteří miniaplikace využívají především k hovorům a korespondenci. 
 

K dispozici je dostatek vnitřní paměti pro provádění všech základních úkolů, používání messengerů, ukládání fotografií a nahrávání videí. Zároveň smartphone nebude viset, software bude nadále fungovat stabilně.
 

Pokud jde o aktivní uživatele sociálních sítí, kteří každý den zveřejňují obrovské množství fotek, nebo blogery, kteří neustále natáčejí videa, nebo hráče, kteří si stahují velké množství her, budou samozřejmě potřebovat více volné paměti.

Repasovaný iPhone 13 Mini – Proč je repasovaná technologie tak populární?
 

Rozhodnete-li se koupit si repasovaný iPhone 13 Mini místo nového gadgetu, udělat správné rozhodnutí. Abychom to dokázali, uvádíme několik důležitých argumentů:
 

 • nákup bude mnohem levnější. Můžete ušetřit až 30–40 % nákladů na nový smartphone.
 • získáte gadget, jehož stav je zcela identický s novým. Prošel kompletní diagnostikou, všechny zjištěné problémy byly zcela odstraněny. 
 • záleží vám na životním prostředí. Při výrobě nových zařízení se do životního prostředí uvolní cca 86 kg odpadu, který se následně nerecykluje. Když je gadget Repasované, nedochází k téměř žádnému úniku odpadu do přírody. Pokud jsou nějaké zbytky, lze je dále zpracovat.
   

Repasované spotřebiče Apple u nás navíc kupujeme také proto, že na ně, stejně jako na nové z obchodu, platí roční záruka. Během této doby jsou případné poruchy bezplatně opraveny.
 

Koupit iPhone 13 Mini použitý nebo zvolit verzi Pro?
 

Přemýšlejte o tom, co je lepší - koupit si iPhone 13 Mini nebo se rozhodnout ve prospěch verze Pro, objektivně posoudit své vlastní potřeby a preference, činnost gadgetů, účel jejich použití. Pokud jste běžný uživatel, který nepotřebuje technologii velmocí, chcete mít funkční, ale kompaktní smartphone, při nákupu za co nejdostupnější cenu zvolte iPhone 13 Mini.
 

Verze Pro je pokročilejší, má řadu parametrů, zejména množství paměti. Pokud ho ale nepotřebujete, jen přeplatíte nevyužité zdroje.
 

IPhone 13 Mini recenze: Stojí to za nákup?
 

Shrneme-li význam nákupu použitého iPhone 13 Mini, shromáždíme v jednom seznamu všechny výhody modelu a nákupu renovovaného zařízení, abychom objektivně zhodnotit situaci a učinili správné rozhodnutí. Mezi hlavní výhody výběru repasovaného iPhonu 13 Mini patří:
 

 • kompaktní rozměry; 
 • stylový design;
 • poměrně velký výběr barev;
 • vysoká úroveň ochrany pouzdra před prachem a vodou;
 • moderní fotoaparáty, které umožňují pořizovat jasné a živé fotografie, natáčet skvělá videa s dobrým rozlišením;
 • promyšlená bezpečnost, přítomnost možnosti rozpoznání identity vlastníka;
 • poměrně prostorná baterie, rychlé nabíjení, dlouhá výdrž baterie;
 • možnost vybrat požadované množství vnitřní paměti - až 512 GB;
 • produktivní procesor, díky kterému může zařízení snadno provádět všechny úkoly;
 • možnost zakoupit repasovaný gadget, což ušetří až 40 % ceny;
 • poskytnutím jednoleté záruky.
   

Jak vidíte, argumentů ve prospěch nákupu iPhone 13 Mini je více než dost. O výběru byste tedy neměli pochybovat. Je lepší věnovat větší pozornost výběru vhodného gadgetu, například podle barvy, paměti.

iPhone 13 Mini - cena repasovaných smartphonů
17 010 Kč
17 010 Kč
17 010 Kč

Otázka odpověď iPhone 13 Mini