CZK

Repasovaný iPhone 12 (Použitý)

phrases.titleReview Repasovaný iPhone 12 (Použitý)

Celkové hodnocení

0

0 reviews.estimates

Proč si koupit iPhone 12 použitý v ICOOLA?

Smartphony od renomované kalifornské společnosti Apple pravidelně vyvolávají rozruch na trhu smartphonů. Oddaní fanoušci zařízení společnosti bedlivě sledují každou aktualizaci oblíbeného iPhone a považují za čest získat novou verzi zařízení. Vyplatí se tedy kupovat iPhone 12?  Samozřejmě, pokud budete sledovat svou prestiž, styl a módní technologické inovace.
 

Vyplatí se koupit iPhone 12?
 

Vydání vlajkové lodi iPhone 12 v říjnu 2020 bylo dalším zlomem v historii společnosti. Ostatně jde o první jablečný smartphone, který je vybaven supervýkonným procesorem nové generace A14. To ale není jediná výhoda této verze zařízení. Pojďme se na něj podívat blíže a rozhodnout se, zda stojí za to si tuto slibnou novinku pořídit.
 


Vlastnosti iPhone 12


Nová variace slavného zařízení od Applu potěšila fanoušky atraktivním designem a výčtem zajímavých technologických řešení.
 


Konstrukce a hmotnost zařízení


Repasovaný iPhone 12 svým vzhledem, zejména charakteristicky zaoblenými rohy, silně připomíná spotřebitelům dobře známé klasické modely z doby před 10 lety. Také jistou jedinečnost zařízení přidal skleněný zadní panel, poměrně velké čočky hlavních fotoaparátů.

Nový smartphone se stal lehčím a tenčím ve srovnání se svým předchůdcem iPhone 11. A to vše díky zmenšené baterii a úzkému rámu nového smartphonu. Hmotnost novinky je 164 gramů a tloušťka pouhých 7,4 mm. Díky těmto vnějším vlastnostem se iPhone 12 snadno vejde do kapsy a pohodlně se vejde do dlaně.

Telefon byl vylepšen i z hlediska zabezpečení. Boční strana nejnovějšího iPhonu vyrobená z vysoce kvalitních hliníkových a keramických částic ve skle předního panelu „dostane ránu“, ochrání zařízení před zbytečnými zraněními.
 

Obrazovka a zvuk
 

Použitý iPhone 12 je vybaven 6,1palcovým OLED displejem. Zároveň je jeho rozlišení mnohem vyšší než u jeho předchůdců - 2532 × 1170 a frekvence pixelů - 460 jednotek na palec. Ostrost obrazu na obrazovce se výrazně zlepšila, obnovovací frekvence však zůstává stejná – 60 Hz.

Displej se vyznačuje širokými pozorovacími úhly, díky kterým ani při naklonění obrazovky nedochází k téměř žádné změně odstínů obrazu. Displej se mimo jiné vyznačuje vysokým kontrastem, podporou HDR a ochranou proti oslnění. Zařízení dokonale přizpůsobí jas obrazovky a sytost barev úrovni okolního světla díky technologii True Tone.

Pokud jde o zvukovou výbavu gadgetu, tentokrát se výrobce rozhodl zcela vymazat z myslí spotřebitelů existenci drátových sluchátek. V této verzi zařízení je jednoduše nemožné je připojit: není tam žádný minijack a dokonce ani adaptér pro sluchátka s Lightning-3,5 mm. K telefonu nejsou žádná kabelová sluchátka.

Kvalitu zvuku přenášeného přes Bluetooth do AirPods zajišťuje profil AAC. Zde bohužel nejsou podporovány zvukové kodeky LDAC a aptX. Ale i bez nich je hřích stěžovat si na kvalitu zvuku. Stereo reproduktory, základní a konverzační, poskytují vysokou úroveň přenosu zvuku a zachovávají kvalitu pověsti výrobce o kvalitní práci.
 

Produktivita a paměť
 

„Motorem“ této verze smartphonu stal procesor nové generace – Apple A14 Bionic. Skládá se ze 6 procesorových jader, 4jádrového GPU Apple, který je zodpovědný za harmonogram, a 16 jádrového Neural Engine, který přebírá práci s neuronovými sítěmi.

Výkon nového procesoru, stejně jako jeho energetická účinnost, je nepochybně na výši. Ani výrazná zátěž zařízení nemá vliv na snímkovou frekvenci a teplotu smartphonu.

Kapacita RAM zařízení je 4 GB, tedy stejně jako u 11. verze smartphone. Flash paměť je k dispozici v uživatelském výběru – 64, 128 nebo 256 GB. V této verzi iPhonu nechybí ani slot pro paměťové karty. Odborníci proto radí zaměřit se na poslední dvě varianty s velkou paměťovou rezervou.
 

Použitý iPhone 12 se vyplatí koupit kvůli fotoaparátu!
 

Zadní panel smartphonu je vybaven dvěma fotoaparáty - hlavním a širokoúhlým, každý s rozlišením 12 megapixelů. Liší se však velikostí senzorů citlivých na světlo: na hlavním - 1,4 μm a na širokém - 1 μm. Dalším podstatným rozdílem mezi fotoaparáty je, že hlavní fotoaparát je vybaven fázovým automatickým ostřením. V širokoúhlém záběru takový „bonus“ chybí. 

Díky vylepšení technologie Smart HDR 3 se vyvážení stínů a barev na fotografii stalo mnohem příjemnějším pro oko. Fotit v noci může nyní nejen hlavní, ale i širokoúhlý fotoaparát. Výborná, mnoha uživateli milovaná, nechybí zde ani technologie Deep Fusion, která poskytuje ještě jasnější a lepší obraz.

A co video? Nechybí jak digitální stabilizace, tak možnost natáčet 4K s nastavením 60 snímků za vteřinu. Nezapomeňte na režim HDR, byť jen 30 snímků za sekundu. 

Přední kamera je rovněž 12 megapixelová s pevným ostřením. Umožňuje fotografovat s maximálním (12 MP) a zúženým (7 MP) pozorovacím úhlem i v noci.
 

Operační systém
 

Ať žije iOS 14! Jak dlouho na tebe čekáme. Systém potěšil uživatele několika zajímavými widgety a také dvěma novými metodami klasifikace aplikací. Mezi "housky" aktualizovaného systému a možnost sledovat video v "obrazu v obraze", stejně jako čerstvá verze rozhraní virtuální asistentky Siri. Obecně platí, že nový OP běží hladce díky značnému počtu aktualizací rozhraní a vylepšení v některých programech.
 

Podpora bezdrátových sítí
 

V novém modelu výrobce aktivně zdůrazňuje podporu 5G jako momentálně nejslibnější možnost. Smartphone podporuje přenos dat LTE, takže práce v sítích 4G je také na úrovni. Zařízení je vybaveno síťovým modulem, který podporuje Wi-Fi 6, Bluetooth 5.0 a NFC, které slouží především k bezkontaktnímu placení.
 

Nová baterie při nákupu repasovaného iPhone 12
 

Navzdory snížené kapacitě baterie, oproti předchozímu modelu iPhone, pouze 10,7 W * g, není autonomie zařízení ovlivněna. OLED obrazovka spolu s technologií True Tone pomáhá výrazně snížit spotřebu energie. Mírná spotřeba energie je však spojena především s optimalizací systému a hardwarovou platformou zařízení. Telefon vydrží bez dobíjení minimálně 7-8 hodin i při aktivním používání. Všimněte si, že když si koupíte repasovaný iPhone 12, získáte smartphone s výdrží baterie více než 87 %.
 

Proč kupovat použitý iPhone 12?
 

Při výběru smartphonu z rozsáhlé modelové řady Applu se uživatelé často ztratí a ocitnou se ve slepé uličce. K mnohem snazšímu výběru pomůže seznam výhod gadgetu, díky kterému bude moci kupující posoudit, zda nový gadget bude schopen splnit všechny jeho potřeby. Proč byste si tedy měli vybrat iPhone 12 použitý?

Výhody iPhone 12:
 

 • aktualizovaný design s plochými plochami;
 • tenčí tělo a nízká hmotnost zařízení;
 • OLED displej s působivou reprodukcí barev a pozorovacími úhly;
 • procesor nové generace Apple A14 Bionic, jehož výkon je téměř dvojnásobný oproti čipům dřívějších verzí;
 • fotoaparáty a pokročilé fotografické a video technologie;
 • zvýšená ochrana proti nárazu a vlhkosti.
   

S tak skvělými funkcemi je nákup vlajkové lodi pro fanouška technologie Apple jen otázkou času.
 

Který iPhone 12 zánovní nejlepší koupit?
 

Pokud jste se již rozhodli pro model vašeho nového zařízení, je na čase zjistit, na jaké další vlastnosti iPhonu 12 byste si měli při koupi dát pozor.

Ne posledním místem v procesu výběru konkrétní instance je flash paměť smartphonu. Vzhledem k tomu, že zařízení neumožňuje použití paměťových karet, otázka se stává okrajovou. Výrobce nabízí tři varianty telefonu: 64, 128 a 256 gigabajtů. Uživatelé, kteří již iPhone 12 testovali v akci, však nedoporučují kupovat zařízení s 64 GB flash paměti. Ostatně k využití bude ve skutečnosti k dispozici je asi 46 GB. V tomto případě bude muset být většina dat uložena na iCloud. A tato možnost se nelíbí každému.

Dalším aspektem při výběru smartphonu může být barevné provedení. Škálu odstínů této verze přístroje tvoří klasická černá a bílá, tmavě modrá, jasně červená a mint. Zákazníkům, kteří jsou zvyklí používat zařízení bez krytu, doporučujeme věnovat pozornost výběru barvy. Zadní panel telefonu, vyrobený ze skla, je docela pomlčka. Snadno na něm vznikají otisky a viditelnější jsou různá drobná poškození. Výběrem světlejší nebo dokonce bílé barvy zařízení se však tohoto problému ušetříte.
 

Proč si ke koupi iPhone 12 vybrat ICOOLA?
 

Pokud si zrovna teď nemůžete dovolit novou kopii nebo svůj smartphone raději často měníte, bude pro vás koupě iPhone 12 ideální volbou.

Náš Apple obchod nabízí široký výběr jablečných smartphonů za nejnižší ceny v ČR a Praze. U nás si můžete být vždy jistý kvalitou nakupovaných produktů. ICOOLA oficiálně působí v oblasti prodeje a servisu zařízení Apple již více než 8 let. Za tuto dobu jsme našli mnoho stálých zákazníků, kteří při výběru a opravě jejich vychytávek důvěřují pouze nám.

Koupí iPhone 12 od ICOOLA můžete očekávat perfektní stav a dlouhodobý bezproblémový provoz vašeho zařízení. Koneckonců, spokojený zákazník je naší hlavní prioritou!
 

IPhone 12 - cena zařízení?
 

Cena iPhone 12 je nejnižší na trhu. Obvykle je cena ovlivněna stavem a původem navrhovaného zařízení, výskytem poruch nebo způsobem jeho používání po předchozím majitelem. Proto je třeba k výběru smartphonu přistupovat s maximální opatrností a důvěřovat pouze prověřeným prodejcům. 

Prodejna ICOOLA je připravena nabídnout za iPhone 12 ve skvělém stavu nejdostupnější cenu v ČR. Kontaktováním našich manažerů získáte kompletní konzultaci a potvrzení kvality vámi vybraného telefonu. 

Váš gadget bude jednoduše k nerozeznání od zcela nové kopie a cena a kvalita služeb specialistů ICOOLA ve vás zanechá nezapomenutelný zážitek! Mimochodem, pokud vás zajímají novinky od Applu a chcete vědět, které smartphony jsou trendy, můžete navštívit náš blog.
 

Recyklované iPhone 12 – jaké jsou jeho hlavní výhody oproti nové technologii?
 

Repasovaný iPhone 12 má mnoho výhod, z nichž hlavní je samozřejmě cena. Tento smartphone má stejné parametry jako novinka, ale cenově je asi o 40 % nižší. Při jeho obnově navíc nebyla poškozena příroda, protože když uděláme paralelu s novým telefonem, tak při jeho výrobě se do životního prostředí uvolní více než 86 kg odpadu. Technika, kterou ICOOLA obnovuje, je ideální z mnoha důvodů, jmenovitě:
 

 • Restaurujeme více než 8 let a během této doby jsme dosáhli dokonalého produktu;
 • Tento smartphone je zcela originální a splňuje všechny standardy kvality;
 • Kompletní originál - to znamená, že při restaurování byl použit pouze orig. náhradní díly.
 • Garantujeme vám, že dostanete kvalitní zařízení se všemi funkcemi, které vám bude fungovat tak dlouho, že si prostě budete chtít koupit další telefon.
iPhone 12 - cena repasovaných smartphonů
19 088 Kč
18 744 Kč
19 088 Kč

Otázka odpověď  iPhone 12