CZK

Repasovaný iPhone 12 Pro (Použitý)

phrases.titleReview Repasovaný iPhone 12 Pro (Použitý)

Celkové hodnocení

0

0 reviews.estimates

Proč si mám koupit iPhone 12 Pro použitý?

Tento model je novinkou na trhu, samozřejmě pokud se rozhodnete koupit iPhone 12 Pro použitý a zvolíte k tomu ICOOLA, gratulujeme, protože jsme nejlepší společností na trhu Apple. Máme roční záruku zdarma, kvalitní vychytávky a největší nabídku repasovaných telefonů v ČR.

Tohoto  modelu jsme se dočkali ve druhé polovině roku 2020. Tento smartphone je součástí vlajkové série, protože žádná jiná značka se iPhonu nevyrovná. .

Pokud se vám iPhone 12 Pro líbí, můžete si ho koupit v našem internetovém obchodě. Vzhledem k tomu, že telefon bude relevantní a funkční ještě dalších pět let, lze jej označit za nový. Přátelé, prodáváme pouze kvalitní iPhony (repasované) v originální krabici Ecophone.

Jednou nevýhodou iPhone 12 Pro je jeho cena. Ne každý si může dovolit koupit takovýto telefon. Jediný spolehlivý způsob, jak si takový model pořídit s výraznou slevou, je vybrat si repasovaný iPhone.

Nákup elektroniky, která byla používána před vámi, samozřejmě nese určitá rizika. Nevíte, jak pečlivě předchozí majitel se zařízením zacházel, jakým extrémním situacím byl telefon vystaven, ale pokud se rozhodnete koupit použitý iPhone 12 Pro od ICOOLA, můžete být v klidu, protože každé zařízení prochází podrobnou diagnostikou. Repasovaný smartphone je stejný jako nový.

Telefony ICOOLA jsou plně testovány. Žádná vada se nedá skrýt. Pokud jsou nalezeny závady, jsou odstraněny. Jsme si jisti našimi smartphony a proto poskytujeme každému zdarma záruku na 1 rok.

 

Kolik stojí iPhone 12 Pro?


Nový iPhone 12 Pro je dražší. Pro většinu Čechů jde o nadměrnou sumu. Ale jak moc je iPhone 12 Pro použitý? Zde může uživatel získat výraznou slevu. Nákup smartphonu, který byl dříve používán, s sebou nese určitá rizika. Telefon mohl být ve vodě, spadnout na podlahu. Další věcí je restaurovaný iPhone 12 Pro – ICOOLA vám dá 100% záruku kvality. Specializujeme se na renovované a spolehlivé produkty.
 


Vlastnosti iPhone 12 Pro?
 

iPhone 12 Pro dostal klasický design, který je nám známý z 5. modelu. Z pětice však nezbylo prakticky nic, výrazně se změnila vnitřní výplň. Mezi nejpozoruhodnější patří:
 

  • magnetické nabíjení;
  • Podpora sítě 5G;
     

iPhone 12 Pro má pohodlné pouzdro, uvnitř kterého je nový čip A-14, vyrobený 5 nanometrový procesem. Trojitý fotoaparát, známý z předchozích modelů, dostal další senzor. Na zadním panelu se objevil magnetický nabíjecí port.

V závislosti na velikosti paměti je telefon prezentován ve třech verzích. Můžete si koupit iPhone 12 Pro 128GB, 256GB nebo 512.

Dvanáctá verze dostala více chráněné sklo. Společnost tvrdí, že se jedná o nejspolehlivější sklo, jaké kdy bylo na smartphony nainstalováno. Zadní plocha je rovněž vyrobena z matného skla. Boční čelo je ocelový rám. Aby nedošlo k náhodnému poškrábání kovu, doporučujeme zakoupit pouzdro. Samozřejmě, že pokud se s vaším telefonem něco stane, můžete vždy kontaktovat naše servisní středisko Apple.

Navzdory tomu, že se úhlopříčka telefonu zvětšila, rozměry se zmenšily. Textura smartphonu je příjemná na dotek, neklouže z rukou.

Kvalita montáže: vše je dokonale přizpůsobeno, design je poměrně jednoduchý. IPhone 12 Pro má poměrně spolehlivou ochranu proti vodě a prachu. Stupeň ochrany IP68. Telefon vydrží v hloubce až 8 metrů půl hodiny.

Smartphone je k dispozici ve 4 verzích: stříbrná, grafitová, zlatá a pacifická modrá. Pacifická modrá je nová barva, která nikdy předtím neexistovala. Hlavním rozdílem je, že barva se může měnit v závislosti na osvětlení: může být modrá, šedá nebo nazelenalá.

Jednou z hlavních novinek tohoto smartphonu je magnetické nabíjení, které se nazývá MagSafe. Magnetické nabíjení je výrazným krokem kupředu, protože nabíjecí konektor je často prvním, kdo selže. Použití MagSafe sníží frekvenci volání do servisních středisek.

Pro připojení příslušenství slouží Lightning nebo Bluetooth port. Mnozí to kritizují, ale Apple zůstává věrný svým tradicím. Pokročilá verze iPhone má všechny potřebné bezdrátové sítě. Jednou z nejdiskutovanějších bezdrátových novinek je 5G. Tato možnost není dostupná ve všech zemích.
 

Navigační modul ve smartphonu je poměrně výkonný. Podporuje GPS, Glonass a některé další navigační systémy. K dispozici je kompas a barometer. Pokud tedy milujete cestování, turistiku, iPhone 12 Pro je přesně to, co potřebujete.

Jako software je zde použit IOS 14. Jedná se o velmi stabilní a spolehlivý operační systém.

Hlasitý odposlech funguje dobře, takže nic neruší, používá se systém redukce hluku, který vám umožňuje oddělit hlas partnera a blokovat hluk ulice.

Fotoaparát je zde stejný jako na iPhone 11 Pro Max. Je zde pouze možnost natáčení videa s frekvencí 30 fps. Všechny fotoaparáty jsou 12 megapixelové. Selfie kamera si se svými funkcemi poradí, nechybí portrétní režim. Hlavní a širokoúhlý fotoaparát se dočkal drobných vylepšení: je zde lepší fotosenzor, optický stabilizátor atd.

Kvalita snímků je nyní vynikající nejen ve dne, ale i v noci. Telefon také dobře natáčí video. Dostupné formáty snímání: HDR, Dolby Vision a 4K.

Skener obličeje je zodpovědný za uzamčení obrazovky. Ochrana otisků prstů se zde již nepoužívá. Ke skenování obličeje se nepoužívají infračervené senzory. To je krok vpřed.Jaké výhody získáte, pokud se rozhodnete koupit iPhone 12 Pro použitý v ICOOLA?


Pokud si chcete koupit iPhone 12 Pro použitý, doporučujeme zvolit obnovu společnosti ICOOLA. V ICOOLA projde kontrolou veškeré vybavení. Pokud lze zjistit závady, jsou díly vyměněny za nové.

Výběrem nás získáte na telefon roční záruku. To je velmi solidní termín, konkurence nabízí záruční dobu jen půl roku, případně i méně. Upozorňujeme, že prodáváme jakýkoliv model repasovaného iPhonu, včetně iPhonu X.

 

Závěr: Musím si koupit použitý iPhone 12 Pro od ICOOLA?


Použitý iPhone 12 Pro je jeden z nejlepších telefonů na světě. Samozřejmě si u nás můžete koupit iPhone 12 Pro zánovní. Pokud model není dostupný, můžete si jej u nás objednat.

Výborná obsluha fotoaparátu, umožňuje fotit nejen ve dne, ale i v noci. Přitom nemusíte mít znalosti v oboru fotografie. Software upravuje kvalitu fotografií. Výrazně se zvýšila i výdrž baterie. Vyplatí se kupovat tento model? Samozřejmě ano, protože cena iPhonu 12 Pro v ICOOLA každého mile překvapí. Vyberte si Apple a budete ohromeni, jak dobré tyto gadgety jsou…

 

Repasovaný iPhone 12 Pro: hlavní výhody oproti nové technologii?
 

Zánovní iPhone 12 Pro má mnoho výhod oproti i nové technologii. Za prvé, na rozdíl od nového smartphonu má obnovená verze mnohem nižší cenu. Asi 30-40%. Za druhé, při jeho výrobě nebylo do přírody vypuštěno obrovské množství elektronického odpadu (pokud vezmeme paralelu s novou technologií). Za třetí, gadget má stejnou výbavu jako nový telefon: 1 rok záruka, krabice a nabíječka.


 

iPhone 12 Pro - cena repasovaných smartphonů
18 599 Kč
16 104 Kč
18 264 Kč

Otázka odpověď iPhone 12 Pro