CZK

Repasovaný iPhone 12 Pro Max (Použitý)

phrases.titleReview Repasovaný iPhone 12 Pro Max (Použitý)

Celkové hodnocení

0

0 reviews.estimates

Vyplatí se koupit iPhone 12 Pro Max použitý?

iPhone 12 Pro Max se objevil teprve v říjnu 2020, takže vlajková loď je již k dispozici v repasovaném stavu. Velmi často je majitelé přístrojů rozbijí nebo jen prodají, a tak se přístroj dostane do našich rukou, do rukou servisních techniků. kteří je uvedou do perfektního stavu. Zcela nový iPhone 12 Pro je velmi drahý. 

Pro většinu lidí v České republice je to i s průměrným příjmem velká částka. Pokud chcete mít ten nejdokonalejší telefon na světě, ale váš rozpočet je omezený, můžete ušetřit. Cesta ven je jednoduchá – koupit použitý iPhone 12 Pro Max.

Cena repasovaného smartphonu bude mnohem nižší než nového. Toto číslo může být nižší o 10, 20 nebo 30 %. Koupit iPhone 12 Pro Max zánovní z druhé ruky je jako získat MEGA SLEVU v obchodě. Panují obavy, že předchozí majitel  nám může prodat telefon, který byl poškozen pádem do vody, nárazem, delším působením chladu nebo slunce. Ano, tuto možnost nelze vyloučit, ovšem za předpokladu, že jste telefon zakoupili v  obchodě. ICOOLA takovou možnost vylučujete. To je způsobeno skutečností, že všechny naše telefony jsou restaurovány profesionálními řemeslníky a sestaveny podle standardů, takže obnovený smartphone není o nic horší než úplně nový.

V repasovaného smartphonu 12 Pro Max jsou poruchy odstraněny, poškozené části jsou nahrazeny novými. Víme, že stav námi prodávaných telefonů je perfektní, a proto na všechny použité iPhony 12 Pro Max, které koupíte v našem obchodě, poskytujeme roční záruku.

Zde si můžete koupit telefony ve skvělém stavu, jejichž cena bude mnohem nižší než v obchodě.
 

Konfigurace a funkce iPhone 12 Pro Max
 

Pokud se rozhodnete koupit iPhone 12 Pro Max použitý, získáte největší smartphone od Applu. Od iPhonu 12 Pro se liší velikostí a kapacitou baterie. Jeho rozměry jsou 160x78x7,4 mm. Hmotnost téměř 230 gramů. Telefon je vyrobena z oceli a skla.

Na jednu stranu je velká velikost jednoznačným plusem při sledování videí, na druhou stranu větší velikost obsahuje některé nepříjemnosti. Pro Max se nevejde do každé kapsy a nepohodlné bude i vytáčení jednou rukou. Velké velikosti hrozí pádem. Nákup ochranného krytu tedy nebude zbytečný.

Telefon sice zjevně není určen pro jednu ruku, ale je celkem pohodlné je používat oběma rukama. Zajímavou vychytávkou použitelnou ve spojení s Maxem je indukční nabíjení. Bezesporu se jedná o nový krok ve vývoji technologie, protože nabíjecí konektor selže jako jeden z prvních. Indukční nabíjení je připevněno k zadní části smartphonu speciálním magnetem.

Telefon vypadá efektně. Matný zadní panel, kovový rám na ráfku - to vše dělá dojem: každý malý detail je na svém místě.

Všimněte si nové barvy - Pacific Blue. Jeho odstín se liší v závislosti na osvětlení: může být šedý, modrý nebo nazelenalý.

Velikost obrazovky 6,7 palce, 458 pixelů na palec. Nový iPhone dostal sklo s vyšší úrovní ochrany. Stala se 4x odolnější vůči pádu. Bohužel se nevztahuje ochrana proti poškrábání. Takže ochranná fólie nebude zbytečná.

K odemknutí obrazovky zde využívá systém rozpoznávání obličeje, čtečka otisků prstů je minulostí. Místo senzorů je k rozpoznání obličeje použita infračervená kamera, takže zámek je okamžitě odstraněn. Není potřeba si telefon dávat přímo před obličej, stačí jej šikmo zvednout. V brýlích pozná majitele, ale po pravdě s ochrannou maskou takové číslo fungovat nebude.

Ke zvuku si nelze stěžovat, je čistý i při maximální hlasitosti. Hlasitý odposlech je také na úrovni. Mluvčí je dokonale slyšet.

Telefon dostal nový procesor A14 a 6 GB RAM. Celková paměť může být ve třech verzích: 128, 256 nebo 512 GB. 5G je zde přítomnou, ale tato možnost není dostupná ve všech zemích.

Repasovaný iPhone 12 Pro Max obdržel 3 kamery, všechny s rozlišením 12 MP. Potěší přítomnost optického zoomu, který přiblíží objekty 2,5x. U hlavního fotoaparátu se počet pixelů zvýšil o 50 %, což mu umožňuje soustředit více světla. Obrázky jsou dobré ve dne i v noci. Denní fotografie obvykle nevyžadují další zpracování. Kapacita baterie je 3687 mA / h, to bude stačit na pár dní.
 

Proč si koupit iPhone 12 Pro Max použitý od ICOOLA?
 

Pokud jste se rozhodli koupit použitý iPhone 12 Pro Max, měli byste být v této věci opatrní.

Měli byste si vybrat pouze spolehlivé obchody s dobrou pověstí, proto nedoporučujeme hledat gadget na tržištích nebo na aliexpressu. I když telefon vypadá jako nový, rychle reaguje na povely, může mít uvnitř skryté vady. Vyhlásí se za měsíc nebo dva. Upozorňujeme, že společnost ICOOLA před prodejem pečlivě testuje každý prvek v tomto zařízení.

Jedna externí kontrola nebude stačit, potřebujete speciální zařízení, pomocí kterého můžete zkontrolovat jeho účinnost.

Pokud se tedy rozhodnete koupit iPhone 12 Pro Max použitý se zárukou, kontaktujte servisní středisko ICOOLA. Veškeré vybavení je testováno před tím, než se dostane na pult.

Jsme si jistí kvalitou prodávaného vybavení, a proto na všechny telefony poskytuje záruku 1 rok.
 

Kolik stojí iPhone 12 Pro Max na ICOOLA?
 

Nový iPhone 12 Pro Max je velmi drahý, ne každý si ho může koupit. Pokud nejste připraveni takové prostředky zaplatit, můžete trochu „podvádět“, nákup telefonu v recyklované podobě je mnohem levnější. 

Takže, pokud jste připraveni získat zcela dokonalý zánovní iPhone 12 Pro Max - kontaktujte našeho manažera právě teď. 

ICOOLA nedoporučuje kupovat použité iPhone 12 Pro Max, protože navenek se takový telefon nebude lišit od normálního. Bude to fungovat dobře, ale za pár týdnů začne selhávat elektronické vycpávání. Pokud si vyberete repasovaný, vězte, že tento gadget byl testován a testován našimi specialisty. V naší prodejně funguje servisní středisko, zařízení kontrolují naši mistři. Na každý smartphone poskytuje záruku 1 rok.

Máme zájem, aby telefony zakoupené v našem obchodě fungovaly dlouhodobě. I kdyby se mu něco stalo, vaše zařízení snadno a levně opravíme.
 


Závěr: vyplatí se kupovat iPhone 12 Pro Max ?


iPhone 12 Pro Max refurbished se vyplatí koupit, protože jde o kvalitní fotoaparát, výkonnou baterii a prestižní vychytávku. 

Málokdo zůstane lhostejný k top smartphonu loňského roku. Všimněte si obrovské 6,7 palcové obrazovky. Tento telefon je docela schopný nahradit tablet.

Zlepšila se i práce kamer. Kvalita obrazu, jeho stabilita, se stala řádově vyšší. Zvýšil se také zoom. Na 12 Pro Max bude moci fotit každý. Skvělé snímky budou zveřejněny jak ve dne, tak v noci. Výdrž baterie se výrazně zvýšila. Video můžete sledovat 20 hodin bez přestávky. Jak můžete vidět, iPhone Pro Max 12 je zpět na vrcholu. Toto je telefon, který si zaslouží nejvyšší chválu.
 

Zánovní iPhone 12 Pro Max – jaká je jeho hlavní funkce?
 

Hlavním rysem je, že zánovní iPhone 12 Pro Max má oproti nové technologii řadu výhod, a to:
 

  • Je o 30-40% dostupnější, ale kvalita je stejná jako u nového zařízení;
  • Přichází kompletní;
  • Existuje záruka na 1 rok, která pokrývá všechny nuance, ke kterým došlo vinou výrobce;
  • Zařízení je zcela originální a prochází 3 fázemi testování.


Hlavním rozdílem toho repasovaného iPhonu 12 Pro Max je ale to, že při výrobě tohoto zařízení nebylo do přírody vyhozeno obrovské množství elektronického odpadu, jako se to stává při výrobě nového telefonu. Restaurování/recyklace je cestou k oběhovému hospodářství, které výrazně sníží škodlivost výroby v dnešním světě.

iPhone 12 Pro Max - cena repasovaných smartphonů
21 092 Kč
18 264 Kč
20 712 Kč

Otázka odpověď 12 Pro Max