CZK

Repasovaný iPhone 12 Mini (Použitý)

phrases.titleReview Repasovaný iPhone 12 Mini (Použitý)

Celkové hodnocení

0

0 reviews.estimates

Koupit iPhone 12 Mini se zárukou v ICOOLA: výhody koupě tohoto modelu

Fanoušci Applu, kteří bedlivě sledují novinky společnosti, již ocenili vlajkovou loď roku 2020 – kompaktní smartphone iPhone 12 Mini, který lze zakoupit na ICOOLA. Velikostí tento telefon připomíná iPhony Steva Jobse. Technicky i funkčně však zařízení samozřejmě plně odpovídá požadavkům moderních uživatelů. 

Kompaktnost a pokročilá funkčnost nového zařízení je perfektní pro uživatele, kteří jsou zvyklí používat chytrý telefon jednou rukou. V současnosti jde o nejmenší takový model na trhu a na rozdíl od podobně velké druhé generace iPhone SE má mnohem vyšší autonomii. Novinka je tedy jako stvořená pro uživatele, kteří ocení vyváženost rozměrů a schopností technologií a nostalgicky vzpomínají na éru kompaktních mobilních zařízení Apple.


Specifikace a cena iPhone 12 Mini 


Nastal čas podívat se blíže na novinku slavné americké značky. Jaké jsou hlavní vlastnosti a možnosti vlajkové lodi? Pojďme si říct, kolik stojí iPhone 12 Mini a jaké jsou jeho hlavní vlastnosti.
 

Design modelu: čím je výjimečný?


Designově je verze Mini téměř přesnou kopií iPhonu 12. Jedinou nuancí je, že jednotky fotoaparátu v obou zařízeních jsou stejné. V důsledku toho na mini verzi smartphonu zabírají kamery mnohem větší plochu zadního panelu. Téměř shodné jsou u obou smartphonů také rozměry rámečku a „třásně“, ve které je umístěna přední kamera a senzory. V důsledku toho je funkční oblast iPhone 12 Mini stále menší ve srovnání s verzí v plné velikosti.

Pozornost přitahuje i skleněný zadní kryt telefonu, který působí velmi stylově a zároveň střídmě. Boky iPhonu jsou vyrobeny z broušeného hliníku. Díky své velikosti se smartphone pohodlně drží v ruce, snadno se ovládá jednou rukou a pohodlně se nosí v kapse. Navíc váha telefonu je jen 133 g. Design je prostě skvělý, koupit iPhone 12 Mini použitý se vyplatí, protože vypadá 100% dobře.
 

Obrazovka zařízení


Velikost displeje vlajkové lodi je 5,4 palce, rozlišení je 2340 x 1080 a hustota pixelů je 476 ppi. Skleněný zrcadlový povrch obrazovky je odolný proti poškrábání a má speciální vrstvu odpuzující mastnotu, která zabraňuje otiskům prstů.

Displej má dobré antireflexní vlastnosti a vysoký maximální jas obrazovky, takže používání telefonu na intenzivním slunci bude více než pohodlné. Jas je nastavitelný ručně i automaticky díky světelnému senzoru.

Další výhodou obrazovky Phonu 12 Mini jsou pozorovací úhly, které i při výrazné odchylce téměř nemění barevné tóny. Tyto vlastnosti displeje jsou dány technologií použité v jeho výrobní matrici Super AMOLED.Výdrž procesoru a baterie


Smartphone běží na nejnovějším procesoru Apple A14 Bionic, který se vyznačuje nejvyšším výkonem ve srovnání se svými současnými konkurenty. Stejný procesor byl mimochodem použit i při výrobě nejnovějšího iPadu Air.

Operační paměť zařízení je 3,63 GB. Vestavěná paměť může být 64 GB, 128 nebo 256 GB. Aktuální operační systém smartphonu je iOS 14. Výrobní parametry telefonu nejsou horší než u starších modelů i přes mnohem menší velikost pouzdra. Zdálo by se, že takto výkonný procesor ve zmenšeném pouzdře by měl vyvolat přehřívání zařízení. Ale v praxi takové problémy v 12 Mini nebyly zaznamenány. I při dlouhodobém provozu její teplota zřídka přesáhne 30 °C. Výdrž baterie se může lišit v závislosti na aktivitě používání, s průměrnou zátěží cca 14 hodin.

Bezdrátový iPhone 12 mini modul podporuje Wi-Fi 6 a je vybaven vestavěnou MIMO anténou. Také výrobce v této verzi zařízení dokázal výrazně zvýšit rychlost přenosu dat.
 

IPhone 12 Mini kamera


Repasovaný iPhone 12 Mini má duální hlavní fotoaparát, širokoúhlý a ultraširokoúhlý, a jeden přední fotoaparát, každý s rozlišením 12 MP. S kteroukoli z kamer můžete natáčet 4K video při 60 fps a pomocí Dolby Vision. Širokoúhlý hlavní fotoaparát má optickou stabilizaci a Smart HDR 3 zlepšuje dynamický rozsah a reprodukci barev. Ultra širokoúhlý fotoaparát také skvěle funguje a jeho dynamický rozsah je o něco menší.Cena iPhone 12 Mini: kolik stojí zařízení?


Cena iPhone 12 Mini se příliš neliší od průměrné ceny žádné z vlajkových lodí Applu.Cena přístroje bude samozřejmě přímo záviset na množství paměti. V základní verzi je jeho kapacita 64 GB. Modely s vyšším zdrojem budou stát více. Ale u ICOOLA, oficiálního prodejce zařízení Apple v České republice, seženete zařízení rozhodně za nejnižší cenu na trhu. Ceny iPhonů můžete vidět pod každým smartphonem výšeKteré iPhony 12 Mini jsou nejoblíbenější?


V současné době je iPhone 12 Mini použitý k dispozici v 5 barvách: klasická černá a bílá, stejně jako mátová, tmavě modrá a jasně červená. Samozřejmě, že oblibě neutrální černé a bílé je těžké polemizovat. Ale první uživatelé stále radí zvolit lehčí varianty.

Pokud jste na používání krytu zvyklí, velký rozdíl nepocítíte. Skleněný zadní kryt je totiž docela značka, snadno na něm zůstávají otisky prstů a telefon nepůsobí zrovna úhledně. Lehčí modely tento problém nemají.

 

iPhone 12 Mini použitý od ICOOLA: výhody nákupu v našem obchodě?


Koupit repasovaný iPhone 12 Mini není snadný úkol. Zde je důležité najít spolehlivého prodejce, který vám nabídne kvalitní výrobek a bude schopen zaručit jeho provozuschopnost a správnou funkci. Pokud uvažujete o koupi iPhone 12 Mini, obchod ICOOLA bude vaším nejlepším rozhodnutím. Ostatně vybavení značky Apple oficiálně opravujeme a prodáváme již více než 8 let. Za každé prodané zařízení neseme osobní odpovědnost.

Budete mile překvapeni kvalitními službami a podrobnými konzultacemi našich specialistů. Individuální přístup a upřímný zájem o potřeby a přání klienta dělají z prodejců ICOOLA skutečné guru ve výběru iPhonu. Po podrobné konzultaci a charakteristikách každého zařízení si budete moci vybrat ideální variantu, která plně uspokojí vaše požadavky.

Ceny na repasované iPhony u ICOOLA jsou nejnižší na trhu a záruční doba je 1 roku od data nákupu.
 

Kde koupit iPhone 12 Mini?


Prodejna ICOOLA, kde si můžete oficiálně koupit iPhone 12 Mini použitý, je otevřena po celé ČR. Zde získáte podrobné rady a odpovědi na všechny otázky týkající se zvoleného zařízení

Pokud nemáte možnost nás osobně navštívit, je vám k dispozici internetový obchod ICOOLA. Objednáním iPhone online s námi můžete konzultovat telefonicky nebo jakýmkoliv messengerem, který vám vyhovuje. A váš použitý iPhone 12 Mini vám zašleme spolu se záručním listem přepravní službou. Specialisté ICOOLA udělají vše pro to, aby byl váš nákup úspěšný. Úsměv a vděk klienta je pro nás tou nejlepší odměnou!
 

Co bylo nahrazeno v zánovní iPhone 12 Mini?


Nejprve chceme říci, že iPhone 12 Mini zánovní je zcela originální zařízení a pokud bylo něco vyměněno, tak výhradně s originálními nahrádními díly Tento model se hodí ke všemu, pokud si ho vyberete v ICOOLA. Naše profesionální servisní středisko repasuje zařízení již více než 8 let a rozumí všem aspektům opravy / obnovy modelů Apple. Ve většina zařízení by mohly být nahrazeny součásti jako je sklo obrazovky, tlačítka hlasitosti nebo baterie, ale telefon si zachova svou původní originalitu a neliší se od nové vlajkové lodi vyráběné společností Apple.
 

Co garantujeme při koupi repasovaného iPhonu 12 Mini?


iPhone 12 Mini renovovaný - který jste zakoupili v ICOOLA, splňuje všechny certifikované standardy kvality. Garantujeme, že obdržíte zařízení, které:
 

  • Originál - je zcela originální a vypadá jako nový;
  • Má záruku - na všechny telefony poskytujeme záruční list po dobu 1 roku;
  • Dodává se kompletní - zařízení je dodáváno s krabicí, záručním listem a nabíječkou;
     

Garantujeme vám, že dostanete kvalitní telefon, který budete používat několik let!

iPhone 12 Mini - cena repasovaných smartphonů
14 566 Kč
14 566 Kč
14 566 Kč

Otázka odpověď iPhone 12 Mini