CZK

Repasovaný iPhone 11 (Použitý)

phrases.titleReview Repasovaný iPhone 11 (Použitý)

Celkové hodnocení

0

0 reviews.estimates

Koupit iPhone 11 použitý  za kolik se dá koupit smartphone?

Koupit iPhone 11  je možné za velmi přijatelnou cenu. Nové přístroj se objevily v roce 2019. Patří sice do draýší inie, ale je zde mnoho technických novinek. 

Přestože cena tohoto modelu klesla, tento telefon je stále drahý (pokud uvažujete o koupi nové verze) a pokud chcete získat smartphone za nižší cenu a získat stejnou kvalitu, je chytrým rozhodnutím koupit iPhone 11 zánovní (repasovaný) za nižší cenu. Repasovaný je stejný smartphone jako ten nový, ale s jednou výhodou – při jeho výrobě nebylo do přírody vyhozeno obrovské množství odpadků!

Proč lidé prodávají úplně nové iPhony? Každý má jiné důvody: jednomu se model nelíbil, druhý dostal nový telefon, třetí si koupil iPhone 11 Pro, čtvrtý potřebuje jen peníze. Je šance, že se majitel chce vadného telefonu zbavit? Ano, taková možnost je při nákupu přes inzeráty, ale ne v našem internetovém obchodě. Proč? Když nám někdo nabídne starý telefon, provedeme úplný test. Všechny vady jsou odhaleny. Závady jsou odstraněny. Opotřebovaná baterie se vymění za novou.

Výsledkem je telefon, který svými vlastnostmi není horší než to, co se prodává v obchodě, ale je levnější. Záruka, kterou poskytujeme při nákupu, je toho nejlepším důkazem. Jak vidíte, koupit levný iPhone 11 použitý 64 GB, 128 GB nebo 256 GB v perfektním stavu je snadné. Stačí kontaktovat náš obchod.
 

Koupit iPhone 11 : stojí jeho funkce za tu cenu?


Koupit iPhone 11 je dobré rozhodnutí. Navzdory tomu, že zde bylo implementováno mnoho technických novinek, jako je nový procesor, kamera, tak částka, kterou za něj prodejci chtějí, je zcela adekvátní.

Posuďte sami. Vidíme klasický design iPhonu. Kupující si může vybrat jednu ze šesti barev. Kromě klasické černé a bílé existují červená, žlutá, zelená a fialová. Formální barvy doporučujeme kupovat těm, kteří chodí do práce v klasickém obleku, všem ostatním doporučujeme zářivější, veselejší. 

V telefonu je nainstalován pravděpodobně nejlepší procesor na světě – Apple A13 Bionic s frekvencí 2,65 GHz. A to je v rozpočtové verzi! Jedenáctý iPhone potáhne i ty nejtěžší hry. Poradí si s každým úkolem. Baterie má 3110 mAh, což vystačí na den až dva práce v závislosti na intenzitě zátěže.

Dva fotoaparáty pořizují jasné a živé snímky, z nichž jeden má širokoúhlý objektiv se světelností f / 2,3. Matice spolu s operačním systémem zodpovídá za kvalitu fotografie. 
 

Kolik stojí iPhone 11 v roce 2022?


Přátelé, cenya Apple přístrojů se každým dnem snižuje, včetně iPhonů 11. Kolik stojí tento model? Dnes si uživatelé mohou koupit tento smartphone za malou cena.

Upozorňujeme, že tato částka zahrnuje bezplatnou záruku po celý rok. Výběrem našeho obchodu získáte nejen kvalitu, ale i seznam výhod:
 

 • Smartphone s originálními náhradními díly za nízkou cenu;
 • Ekoprogram (Za každý prodaný smartphone zasadíme strom);
 • Rychlé doručení (v den nákupu vám je smartphone odeslán);
 • Kvalita (Každý iPhone 11 projde 3 úrovněmi testování);
 • Záruka 1 rok;
   

Jsme přesvědčeni, že ekologie, kvalita a záruka jsou přednostmi, které každého přesvědčí, že výběrem naší ekoznačky nezískáte jen telefon, ale ekologický, bezpečný a originální smartphone.
 

Srovnání iPhonu 11 s předchozími verzemi chytrých telefonů Apple
 

V designu nejsou žádné výrazné změny. Rám a vložky zůstaly nezměněny. Nejvýraznější změnou je duální fotoaparát. Jsou spojeny do jednoho celku, který vyčnívá na zadním panelu. Textura panelu se také změnila. Zvykli jsme si na hliníkový povrch, nyní vidíme luxusní sklo.

Další výraznou změnou je znak loga. Pokud byl dříve v horní části panelu, nyní se přesunul do středu. Pokud se přesto rozhodnete koupit použitý iPhone 11 levně, získáte nový, výkonnější procesor A13. Testy ukázaly, že je mnohem rychlejší než jeho předchůdce A12. Množství paměti RAM se zvýšilo ze 3 GB na 4 GB. 

Zajímavou novinkou byla jednotka U1, která slouží k navigaci. Zaměřuje se na další zařízení. Aktualizována byla také bezdrátová rozhraní. Vestavěná paměť je uživatelům k dispozici ve verzích 64, 128 a 256 GB. Stejně jako u předchozích modelů zde není žádný další paměťový slot.

V nové řadě se objevily další barvy: zelená a fialová. Výrobci tvrdí, že smartphone má pevnější sklo, vylepšené vlastnosti ochrany proti prachu a vlhkosti. Telefon může být ve vodě až půl hodiny v hloubce dvou metrů. Předchozí modely bylo možné krátkodobě ponořit, hloubka by neměla přesáhnout jeden metr. Nedoporučujeme provádět experimenty. Záruka výrobce se nevztahuje na vniknutí vody.
 

iPhone 11 má epší fotoaparáty. Kromě 12-megapixelového širokoúhlého fotoaparátu je k dispozici další 12 megapixel širokoúhlý fotoaparát. Fotoaparát dokáže pořizovat nádherné panoramatické záběry. 2 fotoaparáty 11 iPhonu umožňují pořizovat kvalitní snímky během dne. V noci je kvalita trochu horší, ale rozdíl bude patrný pouze pro profesionální fotografy.

V novém telefonu zůstal displej stejný, žádné zvláštní změny zde nejsou. Systém odemykání obrazovky Face ID je o 30 procent rychlejší. Výrobce tvrdí, že pozorovací úhly se zvětšily, i když vizuálně to není vidět. Zvýšila se i kapacita baterie. iPhone 11 začal fungovat o hodinu déle než jeho předchůdci. Mezi další rozdíly zaznamenáváme vznik vysokorychlostních modemů a stereo reproduktorů. Jak vidíte, změny nejsou tak malé. Jedná se o: nový výkonnější procesor, duální kamerovou jednotku, vylepšenou ochranu, stereo zvuk, nový režim focení v noci a mnoho dalšího. Přesto si můžete koupit iPhone 11 za tak nízkou cenu, jaká je  na našem webu a přesto získáte kvalitní zařízení.

Možnosti, které získáte, když si koupíte iPhone 11
 

Pokud se rozhodnete koupit iPhone 11,  pak vás nejvíce překvapí fotoaparát. Zde jsou dva z nich. Oba po 12 MP. Jeden obyčejný, druhý ultraširoký. To je hlavní highlight zařízená. Ultra Širokoúhlý fotoaparát je navržen pro zachycení panoramatické krajiny. Kvalita fotografií a videí je vynikající. Apple je jako vždy na vrcholu. Přepínání mezi fotoaparáty je téměř neznatelné, v tomto ohledu je Apple téměř před všemi konkurenty.

 

Přední kamera nyní také zabírá více místa. Konečně se naučila natáčet 4K video. Další novinkou je zpomalený režim. iPhone 11 dostal režim nočního fotografování. Skvěle fotí při slabém osvětlení, objevují se malé detaily, snímek se stává šťavnatým, bohatým. Bohužel se ultra širokoúhlý fotoaparát nenaučil fotit dobře za horšího osvětlení.
 

Dalším vylepšením v 11 verzích smartphonu od Apple je baterie. Začala pracovat o hodinu déle I když, nebojte se na jedno nabití vystačí na dva dny při mírném používání. Při aktivním provozu vystačí nabití na den. Testy ukazují, že v režimu videa vystačí nabíjení na 17 hodin. Telefon dostal klasický iPhone design. Na okrajích obrazovky jsou stále dost tlusté rámečky, které vypadají zjevně zastarale. Jas zůstává stejný, stačí, abyste dobře viděli obraz na obrazovce i za slunečného dne.
 

Kontroverzní je absence OLED displeje. Někteří lidé si myslí, že nedostatek OLED v telefonech této úrovně je vážným opomenutím, někteří nevidí velký rozdíl. Věříme, že ultra-jasnost není povinná. Displej na iPhone 11 je dostačující k pohodlnému užívání funkcí. Pro běžného uživatele, který nemá zkušené oko grafika, je rozdíl téměř nepostřehnutelný. Jediné, co zde chybí, je normální HDR.
 

Nový model je o něco lehčí, 14 gramů. Mnoho lidí má rádo velikost displeje, 6,1 palce. Jedná se o kompromis mezi kompaktní 5,8 a „lopatkami“ 6,5 palce. Celkově telefon působí vyváženě, příjemně do ruky. Jedenáctý model implementuje systém dlouhého lisování. 

 

Změnil se i způsob úpravy textu. Pokud jste dříve, chtěli upravit text, mohli jste jen stisknout kdekoli na klávesnici, nyní musíte posunout posuvník, není to příliš pohodlné. K odstranění zprávy dříve stačilo posunout ji dolů, nyní by měla být na sekundu sevřená a poté odstraněna. Některým uživatelům tedy nový systém úprávy není příliš pohodlný. iPhone 11 je nejnovější telefon v rozpočtové linii chytrých telefonů Apple. Nelze říci, že existuje mnoho technických inovací, ale určitě existují zajímavá řešení, takže iPhone 11 je k dispozici za cenu, která je poměrně vysoká, ale jeho vlastnosti plně odůvodňují jejich cenu.

 

Repasovaný iPhone 11: jaké jsou jeho výhody oproti novému smartphonu?
 

Za prvé, iPhone 11 repasovaný je originální smartphone, koupi tohoto modelu získáte 1 rok zdarma záruky, za kterou si ostatní obchody vyžádají nemalou částku. Všimněte si, že v našem obchodě získáte kompletní sadu, a to:
 

 • Záruční list;
 • Originální krabice značky Ecophone;
 • smartphone;
 • Nabíječka (usb).


Garantujeme vám, že dostanete ideální telefon s výdrží baterie více než 87 % a jeho výkon je testován ve 3 fázích našimi profesionálními inženýry.

iPhone 11 - cena repasovaných smartphonů
10 485 Kč
10 778 Kč
10 584 Kč

Otázka odpověď iPhone 11