CZK

Repasovaný iPhone 11 Pro (Použitý)

phrases.titleReview Repasovaný iPhone 11 Pro (Použitý)

Celkové hodnocení

0

0 reviews.estimates

Použitý iPhone 11 Pro - koupit smartphone v repasované verzi na ICOOLA

Mnoho uživatelů sní o koupi iPhone 11 Pro, ale jeho cena se jim zdá být velmi vysoká. Chceme vás uklidnit – ceny každým dnem klesají a pokud si vyberete repasovanou verzi tohoto smartphonu, je cenově o 30–40 % nižší než nové zařízení.

Chcete-li se stát vlastníkem originálního iPhonu, není nutné roky šetřit peníze na nákup zařízení repasovaný iPhone 11 Pro je dostupný všem. Odkud pocházejí recyklované telefony? Výměny starých zařízení za nová je rozšířená po celém světě: pomocí smartphonu po dobu šesti měsíců, roku nebo dvou, uživatelé vyměňují stará zařízení za nová.

ICOOLA nabízí iPhone 11 Pro za přijatelnou cenu. Máme nejvýhodnější podmínky spolupráce a širokou škálu modelů Apple.
 


Jak koupit iPhone 11 Pro v ICOOLA?
 

Před koupí repasovaného iPhone 11 (použitý) je potřeba si dobře rozmyslet, kde a od koho jej koupíte. V opačném případě můžete ztrácet čas a peníze. Když se rozhodnete koupit mobilní zařízení z druhé ruky bez záruky, můžete se snadno stát obětí podvodů.

Proto je nejlepším řešením využít osvědčenou a spolehlivou možnost – kontaktovat služby ICOOLA. Nákup u nás můžete provést jakýmkoliv způsobem, který vám vyhovuje, navíc si můžete platbu rozložit na splátky nebo zaplatit zboží v plné výši.

 

Jaká je cena iPhone 11 Pro?
 

Díky obchodu ICOOLA mají všichni občané ČR se středními příjmy možnost pořídit si za výhodných podmínek repasovaný iPhone 11 Pro, jehož cena je velmi nízká. Máme nejpřijatelnější ceny za originální zařízení od slavné značky. Přesvědčit se o tom můžete na webu ICOOLA, kde jsou u každého smartphonu uvedeny specifikace, popis a cena. V ceně je přitom již zahrnuta roční záruka na provoz smartphonu. Také ceny za iPhone 11 Pro a další smartphony jsou nižší než u našich konkurentů.

 

Kolik stojí iPhone 11 Pro?

 

Dnes lze zánovní iPhone 11 Pro koupit v Praze a České republice za nejnižší cenu. Tato cena je způsobena vysokou kvalitou zboží nabízeného společností ICOOLA, a to:
 

 • originální náhradní díly;
 • Bezplatná záruka po dobu 12 měsíců;
 • Šetrnost k životnímu prostředí - za každý prodaný iPhone vysadíme 1 strom;
 • Rychlé dodání - nemusíte čekat týden nebo dva. Stačí jen objednat a druhý den ho máte doma


ICOOLA každý den pracuje na tom, aby byl zákazník spokojený a v případě jakýchkoliv dotazů, kontaktoval našeho manažera, protože jen budováním kvality lze budovat značku. Děkujeme, že jste si vybrali ICOOLAJaké parametry má iPhone 11 Pro. Bude smartphone v příštích letech aktuální?
 

Koupit iPhone 11 Pro použitý je skvělé řešení, protože model díky svým vlastnostem neztratí svůj význam po dlouhou dobu:

Neuvěřitelný 5,8 palcový displej s názvem Super Retina XDR. Zde je tradiční OLED, který byl upgradován: zvýšený kontrast a přidána podpora HDR. To vám umožní získat krásné a realistické obrázky.  Barevné podání se nemění a zůstává na vysoké a kvalitní úrovni;
 

 • Nejlepší výkon - iPhone 11 Pro použitý má tak výkonnou náplň, že ne každý majitel zařízení bude mít čas seznámit se s úplným softwarem zařízení. Pokud ale vaše činnost vyžaduje více vizuálního obsahu, pak budete moci ocenit veškerou krásu vysoce výkonného zařízení. 6 jádrový A13 Bionic je nejvýkonnějším a nejproduktivnějším mikroprocesorem své generace;
 • Vynikající autonomie – po dlouhou dobu byla hlavním nárokem fanoušků „značky Apple“ na zařízeních Apple autonomie mobilních zařízení. V 11 Pro se podařilo vyhnout se rychlému vybití baterie a pokračovat v provozu, oproti předchozím úpravám, alespoň 1 hodinu. Testy ukázaly, že mobilní zařízení vydrží více než 48 hodin autonomie při použití v normálním režimu.
 • Nejvýkonnější a ultramoderní mikroprocesor, nejlepší videokamera na trhu, jedinečný stylový design a vysoká úroveň autonomie - hlavní důvody, proč model 11 Pro v následujících letech neztratil na popularitě. Drobných nedostatků si většina uživatelů pravděpodobně nevšimne. Nenechte si proto ujít příležitost koupit si iPhone za férovou cenu na webu ICOOLA.


 

Použitý iPhone 11 Pro - perfektní mobilný telefón repasovaný v ICOOLA
 

Použitý iPhone 11 Pro, který si můžete zakoupit u ICOOLA, je zcela originální smartphone, který prošel 3 úrovněmi testování a splňuje všechny standardy kvality, jelikož se jeho stav a vlastnosti neliší od nového zařízení. Ode dneška jej lze zakoupit za velmi nízkou cenu s 1 roční zárukou zdarma. iPhone 11 Pro je také možné zakoupit na splátky.
 

 iPhone 11 Pro použitý: široký sortiment – ​​je těžké si vybrat?
 

Přátelé, doporučujeme, abyste se při výběru smartphonu nejprve podívali na kapacitu paměti. Náš obchod nabízí ke koupi iPhone 11 Pro  v těchto kapacitách 64, 256 nebo 512 GB. 

Jsme přesvědčeni, že technologie Apple by měla být dostupná pro každého v České republice, proto nezvedáme ceny na tak obrovskou úroveň jako ostatní.

ICOOLA - značka, je to kvalita prověřená mnohaletými zkušenostmi. Dokázali jsme vytvořit to, co jsme tolik chtěli – obchod, který prodává originální, kvalitní a ekologické produkty.

 

Jaké výhody získáte, pokud se rozhodnete koupit iPhone 11 Pro?


Při objednávce ke koupi iPhone 11 Pro v prodejně ICOOLA získáte spoustu výhod, protože nabízíme pouze originální mobilní zařízení Apple, vybaveno všemi komponenty a příslušenstvím. 

Před implementací jsou všechny staré smartphony opakovaně testovány a hodnoceny profesionály naší společnosti.

Prodáváme kompletně připravená zařízení za nízkou cenu. Pomocí služeb ICOOLA získáte:
 

 • Kvalitu- náš obchod prodává staré smartphony Apple ve výborném stavu a zdarma k nim poskytuje záruční list na 1 rok;
 • Nejlepší cena  - nejnižší cena za všechna repasovaná originální mobilní telefony Apple v ČR;
 • Rychlé doručení prostřednictvím poštovních služeb;
 • Poskytování kvalifikovaného poradenství ohledně vlastností iPhonů a jejich výběru.
   

Pokud se přesto rozhodnete koupit iPhone 11 Pro použitý, získáte svobodu pro kreativitu. 

Fotoaparát dokáže vytvořit kvalitní klasické portrétní fotografie, širokoúhlá panoramata i fotografie s dvojnásobným zvětšením. Zařízení vám také umožňuje nahrávat videa ve formátu 4K. 

Pokud plánujete natáčet hodně videí, měli byste zvážit model, který má 256, 512 GB paměti. Chytrý telefon s kapacitou 64 nebo 128 GB si perfektně poradí i s dalšími úkoly. Na stránkách ICOOLA najdete všechny úpravy iPhone 11 Pro ve výborném stavu a za nejdemokratičtější ceny v ČR.

Vyberte si barvu a velikost paměti svého smartphonu a prozkoumejte jeho nové funkce. Máte-li dotazy týkající se vlastností iPhonů a cen, můžete je vždy položit online nebo telefonicky našim konzultantům.

 

Zánovní iPhone 11 Pro – v čem je jeho výhoda oproti novým smartphonům?


Za prvé, iPhone 11 Pro zánovní je smartphone, který je cenově dostupnější, ale jeho technické vlastnosti a vzhled plně odpovídají novému smartphonu. Při jeho výrobě se navíc do přírody nedostalo obrovské množství elektronického odpadu, jako je tomu při výrobě nového telefonu. Nějaké další otázky? Zeptejte se nás v online chatu na našem webu nebo na bezplatném čísle na webu.
 

iPhone 11 Pro - cena repasovaných smartphonů
16 693 Kč
12 552 Kč
16 392 Kč

Otázka odpověď  iPhone 11 Pro