CZK

Repasovaný iPhone 11 Pro Max (Použitý)

phrases.titleReview Repasovaný iPhone 11 Pro Max (Použitý)

Celkové hodnocení

0

0 reviews.estimates

Koupit iPhone 11 Pro Max v České republice – cena bude vyhovovat všem!

Přátelé, společnost ICOOLA,  nabízí iPhone 11 Pro Max v za nejnižší ceny, protože chceme, aby technologie Apple byla dostupná všem v Evropě. Mnoho moderních uživatelů je fanoušky smartphonů světoznámé značky Apple. Ale bohužel ne každý má možnost koupit si nový smartphone od společnosti Apple, jehož cena je poměrně vysoká. Jediným východiskem je koupit repasovaný telefon Apple od ICOOLA. S námi můžete ušetřit pár stovek a získat použitý iPhone 11 Pro Max ve skvělém stavu.
 

Koupit použité iPhone 11 Pro Max - smartphone se skvělými funkcemi
 

Pokud se rozhodnete koupit iPhone 11 Pro Max v České republice, získáte zástupce těch nejvýkonnějších a nejpokročilejších iPhonů. V něm „výrobce jablek“ využil mnoho sofistikovaných technologických novinek, které jsou užitečné pro profesionály i běžné uživatele. Model je vybaven unikátním systémem 3 videokamer, který svými technickými vlastnostmi překonává dříve vytvořené protějšky. To dává uživatelům dostatek příležitostí pro kreativitu a nejvýkonnější možnosti pro úpravu fotografií a filmování. Novinka obdržela nejjasnější a nejinovativnější obrazovku - Super Retina XDR a model je jiný:
 

 • Vysoký výkon - nepřekonatelná rychlost při provádění nejrůznějších úkolů je zajištěna díky nejrychlejšímu nejnovějšímu procesoru A13 Bionic. Čipset má o 20% vyšší výpočetní a grafický výkon ve srovnání s předchozí A12 a také snižuje spotřebu zařízení. Výkon a funkčnost procesoru plynule reprodukují herní grafiku. Mikroprocesor Apple A13 Bionic nastavil nové standardy pro energetickou účinnost a výkon pro mobilní zařízení;
 • Dlouhá výdrž baterie - baterie vydrží 1 den v samostatném režimu a lze ji nabít za pouhou půlhodinu o 50 %;
 • 6,5 palcový displej – na obrazovce repasovaného iPhonu 11 Pro Max vypadají videa a hry opravdu realisticky s bohatými barvami a neuvěřitelnou hloubkou černé. Zároveň se při sledování obsahu HDR zvýší jas podsvícení jedenapůlkrát, což umožňuje, aby speciální efekty vypadaly ještě působivěji.
 • Vizuální možnosti – aktualizovaná obrazovka vypadá mnohem lépe než u předchozích modelů. Četné testy zařízení ukázaly, že maximální jas displeje může na ulici dosáhnout 800 NIT. Obrazovka má velké pozorovací úhly, podporuje širokou škálu barev, fixuje vnímání dotyku a zaručuje vysoké rozlišení;
 • Zvukové vlastnosti – majitelé modelu získají výkonné stereo reproduktory, mikrofony pomáhají tlumit hluk, možnost nastavení úrovně hluku a prostorového šíření zvuku.  iPhone 11 Pro Max je ideální pro sledování filmů, poslech hudebních skladeb a hraní her s hlasitým zvukem;
 • Trojitá zadní 12 megapixelová videokamera, kde je každý snímač navržen tak, aby vykonával určité úkoly. První slouží jako hlavní objektiv, druhý - umožňuje vytvářet širokoformátové obrázky a třetí je teleobjektiv. Díky použití těchto inovativních technologií v mobilním zařízení se fotografie stávají detailnějšími;
 • Vybaveno nejspolehlivější technologií ověřování obličeje – Face ID, které v iPhone 11 Pro Max začalo fungovat o 30 % rychleji. Mezi další vylepšení této funkce patří snadné použití, provoz na velký dosah a podpora širokých úhlů;
 • Podpora Gigabit Class LTE až 1,6 Gbps a Wi-Fi 6, které poskytují nejefektivnější stahování obsahu;
 • Možnost používat dvě SIM karty současně, což eliminuje použití dvou mobilních zařízení.
   

Pokud si koupíte 11 Pro Max dostanete nekompromisní vydání iPhonu roku 2019. Neuvěřitelně působivé tělo, obrovský OLED displej a prostě úžasné schopnosti videokamery v kombinaci s vysokým výkonem inovativního mikroprocesoru A13 Bionic od vývojářů Apple. Zcela nové příležitosti ve strojovém učení otevírají přístup ke skvělým funkcím aplikací App Store.

Tělo mobilního zařízení je chráněno matným sklem, které jako první použil Apple. Rám je vyroben z vysoce pevné chirurgické oceli se speciální úpravou a přední část je uzavřena inovativním vysokopevnostním sklem. Na obrovské obrazovce vypadají fotky, videa, hry a aplikace mnohem realističtěji a jasnější než na jiných iPhonech a HDR samozřejmě může u každého uživatele způsobit wow efekt.

Videokamera 11 Pro Max umožňuje vytvářet mistrovská díla. Díky hlavnímu modulu se čtyřnásobným zoomem pořídíte kvalitní fotografie, ohromující portréty i velkolepé krajiny. Smartphone je ideální pro nahrávání videí s vysokou kvalitou zvuku.
 

Jaká je kompletní set při nákupu iPhone 11 Pro Max na ICOOLA?
 

Pokud je předchozí vlajkový model dostupný v různých barvách, Phone 11 Pro Max lze zakoupit v nám známější barevné paletě. „Značka jablka“, ze které si můžete vybrat, nabízí zařízení v:
 

 • temné světlo;
 • zlato;
 • nová tmavě zelená barva.
   

Právě v nejnovější barvě se smartphon stal nejoblíbenějším, protože pro Apple vypadá docela svěže a originálně a tento odstín vám umožní okamžitě pochopit, že máte v rukou přesně 11 Pro Max. Tento model mobilního přístroj je nabízen v různých možnostech paměti – 64, 256 a 512 GB. Na webu ICOOLA si můžete koupit kteroukoli z těchto možností ve vynikajícím stavu a s kompletní sadou, která obsahuje:
 

 • Zdroj napájení.
 • USB kabel.
 • Záruční list na 1 rok.
   

Cena iPhone 11 Pro Max  za kolik si můžete pořídit zařízení?
 

U ICOOLA je cena použitého iPhonu 11 Pro Max nižší než u konkurenčních společností. Můžete si ho koupit za přijatelnou cenu. Na rozdíl od jiných obchodů navíc poskytujeme zdarma roční záruku na provoz smartphone. Cena originálních mobilních zařízení Apple je nejnižší, tedy je dostupná mnoha občanům. Přesnou cenu zjistíte na oficiálních stránkách ICOOLA. Chcete-li to provést nákup,, vyberte si model v našem katalogu a na jeho kartě se podívejte na přesnou cenu a vlastnosti. Pro upřesnění ceny můžete také zavolat našim manažerům.
 

Vynikající vlastnosti
 

Repasovaný iPhone 11 Pro Max - vyniká na pozadí řady, jak vysokou kvalitou sestavení, tak inovativním operačním systémem, pěkným displejem a výkonnými videokamerami. Jeho hlavní výhody jsou:
 

 • Realistický přenos barev obrazovky;
 • Vysoká produktivita a multitasking;
 • Operační systém promyšlený do nejmenších detailů;
 • Vysoce kvalitní montáž a spolehlivé materiály;
 • Skvělý trojitý fotoaparát;
   

Funkce iPhone 11 Pro Max
 

iPhone 11 Pro Max má také obrazovku z vysoce pevného skla a pečlivě promyšlený design. Přestože tento iphone má skleněné tělo, odolá pádům z výšek, různým nárazům a ani ji nemůže poškodit voda, kterou poskytuje standard IP68. Mezi hlavní vlastnosti modelu patří:
 

 • Trojitý fotoaparát umístěný na zadním panelu;
 • absence dlouho známého tlačítka "Domů";
 • Tenčí rám než předchozí modifikace;
 • dokonalý zadní kryt zařízení, který nezanechává otisky prstů a nečistoty;

Vylepšené možnosti úprav fotografií v aplikacích Fotoaparát a Fotografie. Tyto funkce umožňují upravit osvětlení na výšku úpravou polohy a intenzity světelného zdroje pro objekty v záběru.
 

Proč si pro nákup iPhone 11 Pro Max vybrat obchod ICOOLA?
 

ICOOLA nabízí ke koupi nejkvalitnější použitý iPhone 11 Pro Max. Všechny naše produkty jsou originální a:
 

 • Kontrolovány na shodu s aktuálními normami;
 • Plně vybaveny a funkční;
 • Májí slušný vzhled, který není horší než nové modely;
 • Prošel testováním profesionálními a zkušenými inženýry.
   

Kromě vysoké kvality a velmi dostupných cen za originální iPhone 11 Pro Max našim zákazníkům poskytujeme:
 

 • Bezplatná záruka na 1 rok;
 • Originální sady pro všechny smartphony značky Apple - před uvedením do prodeje jsou všechny sady, které již byly použity, důkladně překontrolovány a otestovány z hlediska provozuschopnosti;
 • Rychlé dodání po celé České republice a také do zahraničí;
 • Operativní a kvalifikované konzultace.
   

ICOOLA - nejlepší kvalita starých smartphonů Apple za nízký cenu s roční zárukou!
 

Repasovaný iPhone 11 Pro Max – jaká je jeho hlavní výhoda oproti nové?
 

Za prvé, repasovaný iPhone 11 Pro Max je stejný smartphone jako nový, ale cenově mnohem levnější, asi o 30-40%. Proč přeplácet, abyste dostali totéž, ale zaplatili o pár tisíc méně? Proces refurbished ICOOLA je možný díky mnohaletým zkušenostem v této oblasti a neustálému tréninku. Za více než 8 let práce jsme shromáždili obrovské množství profesionálních inženýrů, kteří rozebírají/montují zařízení Apple podle stejných standardů jako v továrnách této korporace. 

Otázka odpověď iPhone 11 Pro Max