CZK

hlavní

phrases.titleReview hlavní

Celkové hodnocení

0

0 reviews.estimates

Proč je náš Apple store - nejlepší místo v Praze pro nákup repasovaných telefonů?

ICOOLA je přední společností v oblasti restaurování elektroniky a prodeje použité iPhony (Repasovaný). Na trhu působíme již více než 8 let a za tuto dobu jsme se stali jedním z nejlepších servisních center a prodejen Apple v České republice. Naše společnost má více než 40 předních specialistů, kteří si dokáží poradit s jakýmkoli úkolem restaurování telefonů a elektroniky v co nejkratším čase. Vynikající služby, nejkvalitnější iPhony se zárukou 1 rok a specialisté, Kteří myslí především na to, aby tě udělali šťastným.

 

Jak jsme již zmínili, jsme jednou z nejlepších společností prodávajících repasované smartphony. Pokud se rozhodnete koupit iPhonu v našem Apple obchodě získáte originální zařízení v perfektním stavu se zárukou na celý rok zdarma. V první řadě dbáme na to, abyste používali kvalitní, krásné iPhony a byli jsme si jisti, že jste si vybrali to nejlepší!
 

Nejnižší ceny repasovaných spotřebičů Apple v Praze
 

Chceme, abyste pochopili, že iPhone dnes není drahý. V našem Apple obchodě si můžete být jisti, že koupě repasovaného telefonu bude příjemným a hlavně levným překvapením. Při výběru našeho zařízení navíc získáte zdarma záruku na celý rok, díky které budete mít jistotu, že v každém případě může být vaše zařízení vždy předáno do bezpečných rukou špičkových řemeslníků.

 

Záruka při nákupu repasovaného telefonu v obchodě Apple ICOOLA

 

Vybrali jste si iPhone levně v oficiálním obchodě Apple v Praze - ICOOLA, pak získáte nejen záruku na celý rok, ale také se postaráme o nejrychlejší doručení. Jakmile potvrdíte objednávku v osobním účtu na našem webu, budete kontaktováni naším manažerem, který upřesní všechny podrobnosti. Ihned poté bude náš kurýr odeslán na poštu, abyste svůj iPhone dostali co nejdříve.

 

Skvělý tým vám pomůže s výběrem Apple iPhone v Praze

 

Našim zákazníkům vždy rádi pomůžeme v jakékoli složité situaci a vyřešíme problémy s nákupem gadgety v co nejkratším čase. Vše, co děláme, je tvrdá práce, abychom byli nejlepší v oblasti služeb, prodeje a dodání. Kvalitní specialisté s dlouholetou praxí dělají svou práci především proto, abyste byli spokojeni. Objednejte nyní a náš manažer vám pomůže koupit levný iPhone. Děkujeme, že jste si vybrali nejlepší iPhone obchod v Praze a České republice, děkujeme, že jste si vybrali ICOOLA.


Kvalitní iPhony pouze v našem Apple store


Pokud se přesto rozhodnete koupit recyklovaný iPhone levně na našem webu, vybrali jste si tu nejlepší společnost, protože nejen prodáváme, ale také vážně myslím na životní prostředí a škodlivé vlivy e-odpadu na přírodu. Naši řemeslníci každý den recyklují desítky kusů vybavení, které místo vyhození posíláme k opětovnému použití našim vzácným zákazníkům. Navíc jsme se zavázali zasadit strom za každý prodaný telefon. Chceme vám zprostředkovat myšlenku, že oběhové hospodářství a péče o životní prostředí je jediným rozumným východiskem ze situace, jak šetřit přírodu a snížit množství odpadků na planetě.


Co jsou repasované telefony?
 

Vzhledem k obrovskému množství telefonů, které byly v posledních letech vyrobeny lidstvem, existuje spousta smartphonů, které mají špatné baterie, omšelé tělo nebo prasklý displej, ale jejich srdce, a to - základní deska je v perfektním stavu. Dokonce i příslušenství, jako jsou zvuková tlačítka, vnitřní kabely, reproduktory, rámy obrazovek, vibrační motory a další věci, mohou být ve skvělém funkčním stavu! Nabízí se otázka, proč je vyhazovat, dá se z toho udělat Recovered Phone? To je možné! A to je přesně to, co ICOOLA dělá. Restaurovaný telefon je naprosto dokonalá a originální vychytávka, v žádném případě se nejedná o kopii ani padělek, ale pouze o restaurovanou verzi ve stejném stavu jako nový!


Jaké jsou záruky na repasované telefony?


My, jako společnost, která prodává repasované telefony, garantujeme, že dostanete 100% funkční gadget, který splňuje všechny standardy kvality a má:

 

Dokonalý vzhled;

Výkonná baterie s kapacitou přes 87 %;

1 rok záruka, která pokryje veškerá poškození na repasované telefonu způsobená výrobkem;

Kompletní set.

 

Upozorňujeme, že telefon byl restaurován výhradně s originálními náhradními díly a prošel až 3 úrovněmi testování, takže pravděpodobnost, že dojde k problému, je snížena na nulu!

 

Jak vyrábíme zánovní iPhone?

 

Za více než 8 let práce jsme dokázali sestavit tým profesionálních inženýrů, kteří opravují / restaurují iPhone na vysoké úrovni. Repasovaný telefon ICOOLA je vychytávka, která vydrží tak dlouho, že budete ohromeni odolností a bezproblémovým chodem tohoto zařízení. Recyklovaný je lepší než nový, protože je cenově dostupnější, šetrnější k životnímu prostředí (příroda není zanesena obrovským množstvím elektronického odpadu). Vyberte zánovní - vyberte ICOOLA!

15 886 Kč
15 600 Kč
15 600 Kč